Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. Kimi to freek, a to jest właśnie wizerunek kreowany przez RB. Z chęcia zobaczę jak objeżdża Seba
  2. truckmaniac odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Problem polega na tym, że UE chciałaby wysoko wykwalifikowanych kierowców, którzy żyja w trasie i zapierdalają za miskę ryżu , jak chinole. Prawda jest taka, że juz na dzień dzisiejszy, jak dobrze policzymy nasze godziny itd, to nawet cieć na bramie z grupą inwalidzką zarabia więcej od nas. I nie musi m,ieć uprawnień za kilka a i kilkanaście tysięcy. I nie ryzykuje codziennie zyciem na drodze, i nie robi za skarbonkę dla wszystkich psów EU. Pokażcie mi inny zawód, w którym pracownik za dłuzszą pracę jest karany wielotysięcznymi karami? Mnie zawsze uczyli że za dobrą pracę należy się dobra płaca
  3. Tak ostatnio mam takie właśnie przemyślenia na temat polskiego boksu. W sumie jak to we wszystkim, tak i w boksie, Polacy są dobrzy w cwaniactwie i kombinatorstwie. Sztuczne nabijanie rekordów poprzez walki z kelnerami, a jak już dojdzie do czegoś konkretnego to właśnie tak się kończy jak dzisiaj z Wawrzykiem.
  4. truckmaniac odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja od lat wożę ze sobą gaz pieprzowy. Jest non stop na wierzchu i nigdy nikte się nie czepiał. We Francji normalnie na pompie można go kupić
  5. Jak to powiedział Andrea Stella w gratulacjach dla Alonso: Porządek i spokój. To jest nasza siła
  6. Czytałem i to jeden z niewielu przypadków, kiedy film bardziej mi się podobał niż książka. PS> To absolutnie nie znaczy, że książka jest zła. Wręcz przeciwnie
  7. Właśnie widziałem linka na fejsie. Jakiż on był bezradny
  8. Jest super. Lepszego początku sezonu być nie mogło No może jakby spadł deszcz
  9. truckmaniac odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Karwa!!! Na A1 we Francji odjebałem 38h w bezruchu...Ale nic tam. W końcu w domu i browar się leje A co do kilometrów, to Stralisa zostawiłem z przebiegiem 1 035 000 km i jestem pewny, ze drugie tyle objedzie bez najmniejszych problemów. Pod sam koniec na 80 000 km (wymiana oleju) dolewałem mu 5 litrów, czyli tyle, co nic.
  10. truckmaniac odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Sorki, że się nie zgodzę. Fakt, że na jego szczęście nie spanikował i nie zaczął hamować, ale doprowadził do tej sytuacji swoją niewiedzą. W takich warunkach, jak już musisz zmienić pas, to musisz odjąć gazu. inaczej włąśnie tak to się kończy
  11. POLECAM!!! Robert Ludlum Iluzja Skorpiona
  12. truckmaniac odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Za ile ostatecznie do oddania?
  13. Ostatnimi czasy (nie wiem, czy to przez robotę, czy to już może przez wiek) nie mam siły wieczorami na ksiązki. Przeczytam 2-3 kartki i zasypiam, więc spróbowałem audiobooki. Całkiem przyjemnie się je "czyta" I co najważniejsze. Jadę, włączam. Mam mnóstwo czasi i nie męczę oczu. Na ten tydzień zapodaję Zieloną Milę Stephen'a King'a i Iluzja Scorpiona Roberta Ludlum'a
  14. Tak było. Jak wszedł do ringi i zobaczył, że bije sie o pas polsatu, doszedł do wniosku, ze ma już ich paszport, więc go to jebie A tak na serio, to spodziewałem się totalnego dzidostwa, a zobaczyłem całkiem fajną walkę. Dużo bardziej mi przypominała świetne lata 90 w ciężkiej niż dzisiejsze przytulanki i walczyki na ringu. Stare, dobre mordobicie.
  15. No cóż. Janusz był przec**j...
  16. J a tam lubię jeszcze boks Kołodzieja
  17. truckmaniac odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    No. I pójdziesz jebać za 5 tysi, 3-4 tygodnie w trasie a na koniec boss cię zwyzywa od złodziei. pier**l to Tomek. Zanim podejmiesz taką decyzję wykorzystaj wszelkie możliwe opcje...
  18. truckmaniac odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Wiesz. Mi klimat śnieżny odpowiada. Zawsze gdzieś na Alaskę mnie ciągnęło. Może jakiś Ice Road Truckers A tak na serio, to wydaje mi się, że ostatnie 2 miejsca na ziemi, gdzie człowiek może spokojnie , uczciwie paracować i godnie żyć to właśnie Ameryka i Australia.
  19. truckmaniac odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Do Stanów na legalu się nie da, także zaczynam rozważać Kanadę.
  20. truckmaniac odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Wszędzie to samo. Chyba czas zwijać majdan i sp***dalać z Europy...
  21. truckmaniac odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    hehehe. THX
  22. Panowie. Sprawa jest prosta. Żeby piąć się w górę trzeba być ambitnym. Każda walka to ma być wyzwanie, a nie takie popierdółki. Jak ktoś bilans sobie tylko robi to niestety choćby miał największy talent, to zostanie zmarnowany jak Albercik Sosnowski, który w mojej opinii był największym polskim talentem od czasów Andrew.
  23. truckmaniac odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Że co? Radio z anteną stroi się na pojeździe! Gili. Podmień na próbę antenę. Jeśli nie nadawałeś bez anteny nie powinno było nic się stać, ale bez miernika to wrózenie z fusów. w każdym sklepie elektroniczny powiedzą Ci że radio trzeba dostroić do anteny,zresztą przy drogach nieraz są szyldy strojenie CB,a w samochodzie to możesz jedynie mała korekte zrobić... :facepalm:
  24. truckmaniac odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Że co? Radio z anteną stroi się na pojeździe! Gili. Podmień na próbę antenę. Jeśli nie nadawałeś bez anteny nie powinno było nic się stać, ale bez miernika to wrózenie z fusów.
  25. Heh. Robert to Robert. Profeska jak zwykle na maxa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.