Treść opublikowana przez truckmaniac
-
F1, Rajdy i Motorsport
Co zrobić? Żarło, żarło i zdechło... Może się zdarzyć. Roberto dopiero zbiera doświadczenie, a najważniejsze jest, że ma potencjał. Jest piekieeeeeeeeeeeeeelnie szybki
-
F1, Rajdy i Motorsport
Myślę, że to samo zrobił RB z bolidem VET.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Szkoda, że zostało tylko liczyć na potknięcie VET, albo RB...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bartek. Nie wiem, o co kaman z tym wyjazdem do madziarowni, ale w sumie nawet mnie to cieszy. Do Italii całkiem blisko
-
F1, Rajdy i Motorsport
Prawda. Masz też live na Polsat sport Extra
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Bo normalnie dziewczynkę nosi. Chłopaka nakleja tylko na walki
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Sorki Dominik, ale również przyłączę się do opozycji. Również uważam, że mylisz się w tej kwestii. 1. 40PLN dla koleżki który zarabia powiedzmy 2000, do tego spłaca kredyt i ma na utrzymaniu żonę i powiedzmy 2 dzieci to sporo kaski. 2. Co innego wydać kasę za walkę i być tam bezpośrednio, a co innego zapłacić za transmisję w tv. 3. niby dlaczego mam się czuć oszustem, kombinatorem, czy może nawet złodziejem? Płacę co miesiąc abonament Polsatowi i zamiast im dopłacić 40 PLN, to obejrzałem walkę na RTL, który tenże Polsat Cyfrowy mi udostępnia... To zdaje mi się legalne. I taka myśl na koniec. Prawda jest taka, że Polsat spada na pysk. Oferuje coraz mniej za coraz więcej. Dlatego im wypowiedziałem umowę
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Pieprzycie trzy po trzy. Bardzo łądna walka. Może i faktycznie nie ta klasa zawodnika, ale... Brawo Mariusz za serce. Dobry łomot zebrał a mimo wszystko parł do przodu i szukał okazji. Jeszcze trochę "obicia" z klasowymi rywalami i kto wie?...
-
F1, Rajdy i Motorsport
a się wściekłeś...:grin::grin: To się zemści. Ferrari nie potrafiło wykorzystać takiego prezentu "od losu"
-
F1, Rajdy i Motorsport
Powiem krótko: KURWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
F1, Rajdy i Motorsport
A zapomnieliście jak Roberto zafundował wszystkim "festiwal wyprzedzań"?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Nie no. Pełen luz. Mam nadzieję, że dojadę bez przeszkód, ale to już wola nieba
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Niekoniecznie. Najpierw trzeba wykluczyć inne elementy... Koła sprawdziłeś? Opony, wyważenie? Jeszcze nie. To w sumie świeża sprawa, a wiesz ile ja mam czasu...Najprawdopodobniej za tydzień przejdę na setup zimowy, także sprawa trochę się rozjaśni. Aczkolwiek wątpię w koła. Nie przestawałby "wibrować" po zdjęciu nogi z gazu ...i dlatego właśnie obstawiałbym przegub. NO, no. Nawet by mi to chyba pasowało do całokształtu... No ale dochodzą wibracje na postoju Generalnie po ponad 4 latach bez poważnych usterek (poza sterownikiem skrzynki), chyba czas otworzyć skarbonkę
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Niekoniecznie. Najpierw trzeba wykluczyć inne elementy... Koła sprawdziłeś? Opony, wyważenie? Jeszcze nie. To w sumie świeża sprawa, a wiesz ile ja mam czasu...Najprawdopodobniej za tydzień przejdę na setup zimowy, także sprawa trochę się rozjaśni. Aczkolwiek wątpię w koła. Nie przestawałby "wibrować" po zdjęciu nogi z gazu
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bonusy zawsze mile widziane, ale faktycznie chodzi o CVT. Pojawiły mi się ostatnio drgania przy 110-120 km/h, kiedy jadę powiedzmy jednostajnie. Kiedy tylko wpada w wibracje, zdejmuję nogę z gazu i wszystko wraca do normy, Myślę, że to pochodzi o d skrzyni.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
hehehe. Tylko jeszcze nie napisałem ci o co kaman , ale to już pewnie wyjdzie w praniu
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Eee no to super. Dogadamy szczegóły bliżej grudnia, jak już będę wiedział co i jak z urlopem. OK?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
jeśli tylko chcesz, to nie ma sprawy
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Myślę, że tydzień, max 1,5, ale niestety w okresię święta - nowy rok...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bartek. Co byś powiedział, gdybym Ci podstawił w grudniu żelazo do garażu?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Spoko. Jeszcze 4 rundy ;P Wierzę do końca w Ferrari. No i jakże mnie cieszy postawa Felippe
-
F1, Rajdy i Motorsport
Kurde. Będzie ciężko jutro, ale wciąż liczę na to, że Fernando utrze lekko nosa Vetkowi
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Dobrze Bartek, ze sprawa się zakończyła. Oczywiście szkoda kasy, ale co zrobić. Jak się ma miękkie serce, to trzeba mieć twardą d*pę...
-
F1, Rajdy i Motorsport
jak to nikt nie oglądał? Ja to nikt? :grin:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Co zrobić. NIe zawsze można mieć, co się chce...