Treść opublikowana przez truckmaniac
-
Jaka firma łożyska do A4 B7 2,0 TDI przód? Proszę o radę w miarę szybko....
Dokładnie. Całe życie, do różnych aut ( i nie tylko) jak kupuję łożyska, to tylko SKF.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Widzieliście co się nawydziwiało w garażu Williamsa? Ale "jazda" ...
-
Pojawia się czerwona lampka akumulatora- co to może powodować?
Ja u siebie już dwa alternatory wymieniłem, także na to stawiam
-
F1, Rajdy i Motorsport
Powinien Alonso Picnąć w ryj Pica za to blokowanie. Szkoda... Brawo dla Maldonado
-
F1, Rajdy i Motorsport
Karwa Niby wadliwe felgi...
-
F1, Rajdy i Motorsport
Coś Ferrari pomodziło, bo i Massa niezłe czasy kręcił
-
B6 DIVISION
Ej ja pytałem poważnie , wiem mogłem zapytać przed instalacją Zajmuje mi to 12GB miejsca na 60GB twardziela mojego laptopa . Ogólnie to wiem do czego służy ETKA tylko moje pytanie jest odnośnie tego czy jest potrzebna zwykłemu użytkownikowi AUDI nie
-
Zużycie wewnętrznej strony opon
No popatrz;
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Tego raczej nie przepuszczę
-
Co sądzicie o kobietach w "większych" autach ?? ;)
Dokładnie. A już we Francji to czasami mam wrażenie, że więcej kobiet niż mężczyzn prowadzi autobusy.
-
Co sądzicie o kobietach w "większych" autach ?? ;)
Sprawa jest prosta. Za kierownicą odnajdzie się, jak każdy inny facet, a czasami nawet lepiej. Tutaj szukanie różnic nie najmniejszego sensu. Gorzej z całą resztą. Gdyby ktoś nie wiedział, to robota kierowcy nie polega tylko na prowadzeniu Trochę trudno mi wyobrazić sobie kobietę wymieniającą koło na drodze, czy zarzucającą plandeki na rozładunku... Oczywiście jak komuś strasznie zależy, to wszystkie przeciwności można pokonać. Są firmy, które mają kontrakty serwisowe i kierowcy kół nie zmieniają. Są firmy (np. chłodnie, kontenery), gdzie, ani nie ma szarpania się z plandekami, ani kierowca nie ładuje/rozładowuje auta. W sumie to chyba tylko kwestia samozaparcia. Sam uważam, że nie jest to praca dla kobiet, choć absolutnie ich nie dyskryminuję.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Chyba Buon giorno
-
Zużycie wewnętrznej strony opon
NO to nienormalne w takim razie. U mnie też się ścierają od wewnątrz, jeździłem po serwisach (I Audi i oponiarsko - diagnostyczne) i każdy mówił to samo. Przy tak szerokiej oponie to norma, szczególnie z przodu, gdzie nie ma regulacji kąta nachylenia koła.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ja bym się bardziej martwił o Ferrari... O Ferrari martwię bezustannie Ale od początku sezonu, gdyby nie Fernando, byłaby masakra. Za to McLaren miał być w topowej formie i póki co to właśnie rozczarowanie
-
Zużycie wewnętrznej strony opon
Przy tak szerokiej oponie to nic nadzwyczajnego, że ścina od wewnątrz.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Lotus pokazał to, na co czekałem od początku sezonu Za to McLaren mega rozczarowanie
-
Głos na auto z firmy...
No!!! Poszło
-
Zużycie wewnętrznej strony opon
Zaczniej od tego, jaki masz rozmiar opon?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Red Bull powraca do walki. Coś mi się zdaje, że zanosi się na jeden z najciekawszych sezonów ostatnich lat
-
F1, Rajdy i Motorsport
Fajne kwalifikacje. Choć nie cieszy mnie forma Ferrari, to sam wyścig zapowiada się ciekawie
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://wideo.onet.pl/co-dalej-z-robertem-kubica,75511,w.html
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Uwielbiam tą tematykę. Właśnie czytam "Auschwitz. Byłem nr 220543" Denis'a Awey'a. Tylko nie wiem, czy w Polsce też wyszła. Jakby co, to bardzo ciekawa historia. No to widzę,że muszę zacząć szukać Z ciekawości zajrzałem do wujka Google W Polsce wyszła pod innym tytułem: http://www.google.com/imgres?imgurl=http://kochamksiazki.pl/wp-content/uploads/2011/09/avey_front_3d_v2.jpg&imgrefurl=http://kochamksiazki.pl/tag/denis-avey/&h=700&w=508&sz=275&tbnid=gC6XQrfx_y9esM:&tbnh=91&tbnw=66&zoom=1&docid=CQKX77y5mnW5IM&sa=X&ei=d_iOT_-iKY_pOeO40N8K&ved=0CFAQ9QEwBQ&dur=9619
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Uwielbiam tą tematykę. Właśnie czytam "Auschwitz. Byłem nr 220543" Denis'a Awey'a. Tylko nie wiem, czy w Polsce też wyszła. Jakby co, to bardzo ciekawa historia.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nic dodać, nic ująć. Oka nie można było oderwać Tekst Zientara: "Tutaj mamy sytuację, kiedy Lewis zaatakował Hamiltona..." :polew::polew:
-
F1, Rajdy i Motorsport
No to jeszcze chwilka reklam i jedziemy