Treść opublikowana przez truckmaniac
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
Wychodzę do pracy w niedzielę o 21 a wracam w piatek ok północy. Czasami uda się w czwartek, ale i tak w piętek robię od rana do późna...
-
F1, Rajdy i Motorsport
- X factor!!!
Dobra jest Myślę, że dużo racji jest w tym, co powiedział Wojewódzki. Ma wielkie szanse na finał.- F1, Rajdy i Motorsport
Ale się podniecacie http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150603308834562&set=a.10150602934309562.381994.363178009561&type=1&theater- Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Szacun maliku. za***ista fura- Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Karwa malik. Fura jak to zwykle u Ciebie wjebałą mnie w fotel- Przerwa w dostępie do forum
Darek! Serca nie masz. To ja ci na weekend wpadam do domu i to jedyny czas, kiedy mogę poślęczeć na Forum, a Ty mi to odbierasz? Normalnie brak mi słów- Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
przecież to normalne- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
:oklaski: :oklaski: :oklaski:- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Rozebranie przodu to chwila moment, a potem sto razy lepiej się pracuje.- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
No to zaszalałeś Ja właśnie zwalczyłem wymianę alternatora. 4 rok i 3 alternator na szczęście do rozrządu mam jeszcze 60 tysi- Jakie CB Radio i antena do Audi?
- Jakie CB Radio i antena do Audi?
Ja zawsze podłączam bezpośrednio pod aku- B6 DIVISION
Tu raczej miałęm na myśli dobrą sztukę. Kupisz taką za 16 tys, do tego płyny eksploatacyjne, rozrząd i inne konieczne tzw "pierdoły" i raczej w 25 się nie zmieścisz;)- Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Ooo. Teraz jest super ! Good job- B6 DIVISION
Jaki silnik? Najlepiej sprawny, ale to Ty wiesz do czego Ci ten samochód ma służyć. Benzyna, czy diesel? j.w. Z Niemiec, czy z kraju? I tu i tam możesz trafić dobrą sztukę; i tu i tam możesz trafić złoma. Sam musisz wynaleźć, przekalkulować. No i stałe pytanko, czy za małą kasę można kupić dobrą sztukę? Zwróć uwagę, że i na tzw zachodzie dobra sztuka też swoje kosztuje. Oczywiście za 25 tys. coś tam znajdziesz, ale pamiętaj, że to będzie auto z początków produkcji, zatem auto 10-11 letnie.- Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Bartek. Już byłą chyba taka propozycja, ale jakoś minęło bez echa. Może wstawiłbyś "zwijaka" do pierwszego posta?- B6 DIVISION
No następny :wallbash:Wandej widzisz co tutaj się dzieje? A Pomyśl jak bedziesz sprzedawał..... Co wrocisz do serii, kto zapłaci nam zatą Ciezka prace, i setki godzin spedzonych na forum, za naszą wiedze.... Nic mi nie mów Czyżbyś Bartek policzył ile w swoją zainwestowałeś? A pro pos twojej; te Twoje felgi 17" jaki to model?- F1, Rajdy i Motorsport
http://sport.interia.pl/formula-1/news/akcja-krwiodawstwa-firmowana-przez-roberta-kubice,1758011,683- B6 DIVISION
mechanicy nie sciagaja pasa przy rozrzadzie, tylko go odsuwaja o kilka cm. Ale "wszyscy" czy "niektórzy"? To na Przasnyskiej musieli o tym nie wiedzieć. Bo wszystkie trybiki silnika mogłem sobie bezproblemowo obejrzeć. żeby ustawić pas w położeniu serwisowym trzeba mieć specjalne tuleje. U siebie zlałem płyn z chłodnicy, odłączyłem węże dolny i górny i wszystko ładnie zeszło w dół. jakie tulejki?? Wisi i tak na przewodach od chłodnic ja tam tylko odchylałem i było ok Ale chłodnica klimy się odpina i odsuwa na bok. W b5 tak robilismy z bratem przy nierządzie Takie tulejki- F1, Rajdy i Motorsport
Wygląd, jak wygląd. Czekam z niecierpliwością na pierwsze testy- [B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
uderz do raggi- B6 DIVISION
mechanicy nie sciagaja pasa przy rozrzadzie, tylko go odsuwaja o kilka cm. Ale "wszyscy" czy "niektórzy"? To na Przasnyskiej musieli o tym nie wiedzieć. Bo wszystkie trybiki silnika mogłem sobie bezproblemowo obejrzeć. żeby ustawić pas w położeniu serwisowym trzeba mieć specjalne tuleje. U siebie zlałem płyn z chłodnicy, odłączyłem węże dolny i górny i wszystko ładnie zeszło w dół.- B6 DIVISION
Panowie. Ponawiam swoje pytanie. Czy w miejsce alternatora Valeo 140A moge założyć Boscha 140A? Czy mocowania i wtyczki są takie same?- [B6 AWX] RS4 diesel edition
Odkąd go ma, przestałem czytać o czym pisze - X factor!!!