Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ten był odkręcony jako pierwszy później odkręcałem przy chłodnicy tylko za mało go odkręciłem bo dalej ciężko szło i niechciałem go urwać, a po drugie wężem dużo szybciej U mnie to samo. Przez korek nawet kropelka nie poszła, to odczepiłem węża A teraz kolejne pytanie. Jakie są różnice między alternatorami Valeo, a Bosch. Można jeden zamienić drugim?
  2. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak myślałem, ale przewody są przykręcone do chłodnicy z obu stron
  3. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ludzie. Muszę u siebie rozebrać przód, żeby dostać się do alternatora. I tu mam zagwózdkę. Jak zdjąć chłodnicę (tą pierwszą) bodajże od klimy? O ile normalna, od płynu, to proste, bo spuszczę płyn i po krzyku, ale tą?
  4. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chodzi ci o te w podsufitke?nie wiem jaki nr ale kupowałem w nl to dałem 12 euro. U mnie to samo. Dokładnie 12,66€, ale też numeru nie pamiętam, a Etkę mam na drugim kompie
  5. widziałem kilka lat temu
  6. ale pod warunkiem, że zamówisz połysk
  7. Szkoda, że nie widziałem. Po ostatnich jego walkach, skutecznie mnie zraził do oglądania walk ze swoim udziałem
  8. Dwa tygodnie byłem w Polsce (na święta i sylwka) i c**j nie warunki były. Raz się udało w Karpaczu pojeździć i to wsio. Oczywiście, jak to zwykle bywa, tylko wyjechałem i najebało śniegu :wallbash Na szczęście tu mam blisko góry , więc za tydzień Folgaria: http://www.folgariaski.com/sito/webcam.php
  9. Z Sinadu? Jeśli tak, to już wiem, dlaczego pięknie chodzi tzn?? Dlatego, że Marek (technik z Sinadu) to niemalże cudotwórca. Już mi kilka radii ożywił, które miałem wywalić do kosza
  10. Z Sinadu? Jeśli tak, to już wiem, dlaczego pięknie chodzi
  11. www.hydrografika.pl
  12. To "chrobotanie", o którym piszesz to zapewne ingerujący ESP
  13. Chyba przychyliłbym się do teorii Bartka, że po prostu masz za słabego fejsa
  14. Jak masz żagiel, to się płynie lepiej, niż samymi wiosłami
  15. Pożyjemy, zobaczymy.Póki co (wiedząc chyba coś o czym jednak Ty nie masz pojęcia) uważam, że niekoniecznie jest to prawdą. Póki nie przytoczysz konkretów to tylko czcza gadanina.
  16. oj tam oj tam, zaraz skąd wiem znam Roberta osobiście, ale od niego nie ma szans wyrwać żadnego info n/t temat. Info mam od kierowcy Ferrari z GP2. Jeździli na tym samym torze :facepalm: że co cię boli?[br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 22:45_________________________________________________To nie lepiej iść do Laryngologa jak zatoki napierdalają? No Comments
  17. oj tam oj tam, zaraz skąd wiem znam Roberta osobiście, ale od niego nie ma szans wyrwać żadnego info n/t temat. Info mam od kierowcy Ferrari z GP2. Jeździli na tym samym torze :facepalm:
  18. Codzienie czytam Corriere dello Sport i jakoś nie zauważyłem
  19. Nie koniecznie. Normalnie możesz mieć np. cały czas włączoną, a wyłączać na czas przewozu dziecka w foteliku.Generalnie możesz sobie ją aktywować/dezaktywować według własnego uznania. Na tym polega ten mod, że masz nad tym kontrolę.
  20. O ile dobrze pamiętam, to arielka zajmowała się ubezpieczeniami
  21. Zawsze zapraszam Arturo - sprawa z VIN, jeszcze nie załatwiona (gość się nie odzywa). No i rozglądam się za spojlerem tylnego zderzaka Spoko Starałem się naciągnąć żonę teraz na te fotele, niestety musiałem skapitulować http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=236844.0
  22. Wszystko zależy, co rozumiesz pod pojęciem "porządnie zaszaleć"? Jeden za te 3 tysie będzie się świetnie bawił przez miesiąc, z kolei drugiemu starczy to na 3 dni
  23. To mnie rozjebało :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.