Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. k**wa! I pomyśleć, że jestem tylko 100 km od Bassano i nie mogę podskoczyć :wallbash:
  2. Pięknie !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  3. Powiem Wam szczerze, że wcale nie liczę na zwycięstwo Wacha, choć będę mu kibicował i tego mu życzę. Liczę na zajebistą walkę w ringu. Czuję, że to jest właściwy człowiek, na właściwym miejscu
  4. Kurde, w Adamka nie wierzyłęm, ale Wach... Mam ciśnienie na tą walkę
  5. Z tego , co widzę Bartek, to Twoja cena to za***ista okazja
  6. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U Dzika...
  7. Tia. Na 10 lat w firmie żadnej trasy do PL. Ale zauważ ciekawą rzecz. Już będzie ponad 2 lata, jak te pojedyncze szarpnięcia są i nic się w tej kwestii nie zmienia
  8. Spoko. Ja w tym roku urlop chyba dopiero na Święta w grudniu ;P
  9. Bartek daj już sobie spokój z tymi modami. Lato jest. Zrób sobie wypad do gorącej Italii, przynajmniej mi coś porobisz
  10. Haye chciał udowodnić, że jest mocny, natomiast Dla Kliczki im dłużej trwa walka, tym więcej kasy na koncie
  11. Trochę mi żal, że Fernando nie udało się dowieźć zwycięstwa do mety, ale i tak jest dobrze, tym bardziej, że i Felippe ładnie zapunktował ;D
  12. Właśnie znalazłem na jakiejś ruskiej stronce samą 6 rundę...
  13. chyba jednka nie. Włączyli jakieś polityczne pierdoły
  14. dokładnie. A jaka byłą walka Kliczki?
  15. Karwa!!! się spóźniłem. Ale walka Proksy naprawdę dobra.
  16. No i ? Patrzę a tu jakaś walka Proksy? Tomek. Gdzie ta walka Kliczki?
  17. No a w sobotę walczy znow Szpila...
  18. Taki ścig to ja rozumiem. Zero nudy Nie było kiedy do kibla wyskoczyć
  19. YES !!!
  20. Ja mam teraz a tapecie : L' infiltrato. Una storia vera - Salas Antonio - Libro - IBS - Newton Compton - Nuova narrativa Newton Niestety chyba w Polsce nie wydana (jescze). Generalnie polecam autora. W sumie to nie pisarz, tylko dziennikarz, ale naprawdę świetnie pisze
  21. Miałem nadzieję, że jednak deszcz spadnie i sporo namiesza. Niestety ;(
  22. Piekny start Schumiego; szkoda, że nic z tego nie wyszło
  23. Tam, gdzie było "like" teraz jest taka mała kropeczka... Naciśnij ją
  24. Najpiękniejszy wyścig sezonu. No może razem ze SPA
  25. trochę się wzruszyłem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.