Treść opublikowana przez truckmaniac
-
Praca/służba w armii - zarobki, warunki itd.
Sie ściemnia się
-
Za co lubię/nie lubię forum A4
Forum jest za***iste, a cała reszta to c**j
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
W sumie, jeżeli ktoś stracił chęci lub motywację do modzenia, to szczerze polecam odwiedzić Bartka. Naprawdę pomaga
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
Może "mody" przez małe "m", ale jednak
-
F1, Rajdy i Motorsport
Hołek od początku był stawiany w gronie faworytów
-
F1, Rajdy i Motorsport
a gdzie Małysz? O ile dobrze kojarzę, to 49
-
Praca/służba w armii - zarobki, warunki itd.
Wszystko zależy gdzie się trafi i co się robi. Podczas swojej ZSW jeździłem autobusem (w bezpośredniej dyspozycji Dowódcy Dywizji) i przez pewien okres woziłem tegoż dowódcę Mercedesem G Klasse. Służbę miałem zajebistą i miło ten czas wspominam PS. Z moich obserwacji wynika, że w armii nie ważne, kto co ma na pagonach, tylko z kim się wódkę pije
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
Nic się nie działo. Połasiłem się na dużą soczewkę i to za***iste doświetlanie na długich [br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 11:57_________________________________________________Dawno nic z autkiem nie robiłem, więc dzisiaj, zeby obyło się bez "zakwasów" do autka wskoczyły wycieraczki aero i oświetlenie kabiny wymieniłem w całości na LED. Zobaczyłem u Bart-sa i musiałem to zrobić
-
[ALL] Carbonowe dekory... warto?
Tak, jak napisałem. 300 PLN. Zapytanie wysyłałem na www.hydrografika.pl i taką dostałem odpowiedź
-
[ALL] Carbonowe dekory... warto?
Komplet liste + ramka + popielniczki 300 PLN
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Będą jeszcze dwa Alarmy ( zabezpieczenia ) info wkrótce Może lepiej bez info
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Dzięki Marcin za oliwkę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spokojnie. U jednego wskoczy po 400 km, a u innego po 600.
-
B6 DIVISION
- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Może gość ma kilka- Ciekawe filmy warte obejrzenia
:good:- B6 DIVISION
Nie ma ktoś do sprzedania ramion wycieraczek do B7? W komplecie z piórami aero mile widziane- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W Karapczu. Byłem na nartach w tym tygodniu:kox:Dzisiaj jeszcze dowaliło- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Przełożymy część gratów do Twojego to sytuacja się wyrówna Oh yeah :kox:- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
No dobra. Byłem , zobaczyłem i jestem pod mega wrażeniem. To auto mnie po prostu przytłoczyło- B6 DIVISION
a skąd pewność że zawias dobry ? Dlatego napisałem , że wydaje się być OK. Byłem na szarpakach, próbowałem ciągnąć wahacze łyżką i nic. Do tego nic nie stuka, nic nie puka.Jedyne co mi przychodzi do głowy, to może łożysko w kielichu amortyzatora, ale wolę posłuchać jeszcze opinii- B6 DIVISION
Gdzie szukać przyczyny nadmiernego kąta pochylenia koła? Zawias przejrzany i wszystko wydaje się być OK. Kąt właściwy wynosi 0,5° + 0,25°. U mnie dla koła lewego jest ok, natomiast dla prawego mam 2,2°- B6 DIVISION
U mnie na święta ja dostałem prezent od niuni Padł aku Moja dostała Thule'a na dach a jutro jedzie na badanko do doktora Bartka- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
HYHYHY- Ciekawe filmy warte obejrzenia
:good: - [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d