Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja jak sprowadzilem auto to mialo przelotu 143tys no i przy rozbiórce okazało sie ze juz pompa powoli ciekła i się zacierała(cięzko chodziła) :gwizdanie: Nie wiem czemu ma sie niby jej przy rozrzadzie nie zmieniac jak koszt pompy jest smieszny no i jedno rozbieranie przodu Ja też tego nie rozumiem. Pytałęm osiołków czemu nie zmienili, to powiedzieli, że nie kazałem. Faktycznie nic im nie mówiłem, bo to była dla mnie oczywista oczywistość
  2. Dokładnie. Nie pamiętam ile płaciłęm, ale też brałem w ASO i jakieś śmieszne pieniądze były.
  3. Na pewno potrzebujesz podnośnika do podparcia skrzyni. Może wydawać się banalne, ale już spotkałem kolesia, który chciał skrzynkę Multi wyciągać ręcznie, a waży ona bodajże 88kg
  4. No wiesz. Ja lekarzem nie jestem. Powtarzam tylko to, co oni powiedzieli. Wydaje mi się jednak, ze skoro takie słowa padły, to chyba mają jakieś ku temu podstawy
  5. Lekarze wypowiadali się, że w przeciągu 2 miesięcy odzyska sprawność pozwalającą na powrót do pracy. Jeżeli chodzi o sprawność tzw. "sportową" to może potrwać do 12 miesięcy.
  6. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Póki co, ma 159 tys. No risk, no fun
  7. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W mojej osiołki wymieniły rozrząd bez pompy. Dla spokoju ducha chciałem wymienić, to gość w serwisie mi odradzał. Mówi, że pompa jest "obliczona" na 200 tysi, a przy umiarkowanej jeździe w połączeniu z Multi, powinna do następnej wymiany dotrwać
  8. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dokladnie tak samo mialem, nie my pierwsi, nie ostatni, tych awarii pomp SKF w 2.5 jest sporo. dobrze wiedzieć na przyszłość
  9. Zauważ Grzesiu, że zamknięcie obiegu umożliwia ominowi odparowanie szyb. U mnie było tak samo przy mojej usterce...
  10. NO to czekam na PW. PLEASE
  11. Mój czujnik, jak padł, normalnie działał niby OK. Dopiero zazwyczaj po myciu, zaczynały się szopki. Np przy temp. na dworze 20st. na FISie pojawiało się nagle -36st., oczywiście Klimatronic zaczynał wariować i grzać na maxa itp.
  12. U mnie, jak był walnięty czujnik temperatury, szyby też strasznie parowały, ale tylko w trakcie deszczu itp. Ogólnie przy dużej wilgotności powietrza. Wtedy też zamykałem obieg, nadmuch max na szybę i powoli odparowywały. Jak tylko wymieniłem czujnik temperatury, problem znikł jak ręką odjął.
  13. Czujnik temperatury zewnętrznej działa bez zarzutu?
  14. HEH. Przypomniało mi się, jak przyjechał kiedyś batman do kumpla, który ma serwis wulkanizacyjny. Kumpel mu zakołkował oponę, a ten mu "Bóg zapłać" i się odwraca. No to kumpel do niego, że za "Bóg zapłąć" to mu może powietrza dobić, a za kołka należy się (bodajże) 15 pln. Ten się trochę zmieszał, wyciąga portfel i pyta, czy nie da się jakiejś promocji zrobić, no to kumpel wyjął z kubła gwoździa, którego wyciągnął z opony, dał batmanowi i mówi, że to za free
  15. Znam jednego, który mniej więcej na początku lat '90 przegrał w karty 2 letniego Mesia 560 SEL
  16. Poszukam i wyślę na maila. Co do nowych, to chwilowo mam kompletny deficyt czasu. właśnie remontuję łazienkę, a łatwo nie jest, jak masz do dyspozycji tylko sobotę i niedzielę. Postaram się może jutro zrobić. Rano odstawiam trucka do serwisu, to może mi się uda
  17. Dzięki Grześ Zaraz poczytam Chyba Ci się trochę parametry pomieszały Andy Andy podawał pewnie prąd rozruchowy w normie EN Mu operujemy w DIN Raczej o te podkreślone elementy mi chodziło. Chyba na odwrót powinno być
  18. Bartek. W 2,5 TDI jest też alternator 140A, a teraz mam aku 100Ah, 830A i daje radę Chyba Ci się trochę parametry pomieszały Andy
  19. Ja ślub co prawda brałem 9 lat temu, ale dałem dziadowi 200 PLN, to spojrzał na mnie jakbym mu w mordę dał, więc obróciłem się i wyszedłem. Jak za 40 min "roboty" to i tak za***ista stawka
  20. Bo tak dokładnie jest :gwizdanie:Swego czasu sam tp trochę praktykowałem, ale potem zrobiła się spora konkurencja i zyski przestały być satysfakcjonujące
  21. zadymiarzom Przecież nie babkom broniącym krzyża
  22. Nigdy nie rozumiałem aż takiej pobłażliwości dla zorganizowanego chuligaństwa. Co innego jakieś tam małe wybryki (każdy był kiedyś młody ), a co innego takie zmasowane akcje. Totalny blamaż sił porządkowych. Moim zdaniem Policja powinna szmaciarzom tak najebać, żeby do końca życia z poprzetrącanymi kulasami kuśtykali.
  23. Właśnie skończyłem już nawet nie wiem po raz który "Hrabiego Monte Christo" . Zdecydowanie moja ulubiona
  24. W pełni się zgadzam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.