Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. III bardzo ładna u Tomka
  2. No k**wa końcówka II rundy mnie lekko podkurwiła
  3. Jakie to polskie... :gwizdanie:
  4. Na Polsacie kanał 248. RTL Schweiz
  5. Póki co, zainstalowałem na nowo listę kanałów w Polsacie i mam galę na RTL Schweiz. Oby tak zostało
  6. ten `rumun` jemu sie podoba więc na 100% nie szuka zacnych fotek bo on uwielbia swoja dtmke taka jaka jest z ledami, pokrowcami na kiere itp Eee tam pitolenie.Jakby mu się tak podobała, to by napisał wszystkim, żeby się odjebali, bo dla niego jest cool i tyle, a nie pousuwał foty i będzie coraz to nowe otwarcia robił... :gwizdanie:
  7. THXOczywiście cały czas sie rozglądam i jestem otwarty na propozycje. To takie pierwsze typy, a myślę, że im bliżej zimy tym więcej ciekawych opcji się pojawi
  8. I ma rację Z tych na fotkach to lepiej wygląda Carver (korba XT!) ale bez pełnej specyfikacji trudno doradzić. Tutaj jest opis do Lakes'a: A tutaj Carvera:
  9. W sumie rozpatrywałem te dwa, ale kumpel strasznie mi Focusa doradza
  10. Pierwszy post teraz mnie rozjebał. Koleś pewnie siedzi teraz w neci i szuka zacnych fotek, żeby nie wklejać swojego rumuna
  11. Witam. Jak to? obroty spadły a prędkość nadal ta sama na niższych obrotach? to ma sie chyba tylko do multitronica? no bo przecież w manualnych skrzyniach to niemożliwe, za prędkości na poszczególnychbiegach odpowiedzialne sa przełożenia skrzyni biegów. Jak to w końcu jest? A przeczytałeś chociaż temat zanim tu coś napisałeś albo kilka postów czekiego? to byś wiedział że czaki ma skrzynię multitronic Chyba miał... :naughty:
  12. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    o to to
  13. Ja śmigam na nich i złego słowa nie powiem.Wcześniej śmigałem zawsze na MIchelinach Alpinach, ale przy Pirelkach się chowają. Alpiny wydają się być lepsze w głębokim śniegu, ale na zmrożonej nawierzchni Sottozero jest adekwatne do nazwy...
  14. Za jakie bezsensowne posty? Od kilku dni koleś buduje napięcie. Dzisiaj wieczorem miała być kulminacja. I co?No właśnie... Kredek brakło, żeby wykres narysować... ŻAL.PL
  15. No to czas na mnie. Lato ma sie ku końcowi, także czas zacząć szukać czegoś na przyszły sezon. Czasu jest sporo, bo nowy rowerek myślę kupić już po sezonie. Gdzieś powiedzmy listopad - grudzień. Planuję wydać 3 - 4 tysie. jakiś MTB hardtail trasy to asfalt-szutry-sporo podjazdów i zjazdów jakieś propozycje? PS. Co powiecie o takich markach jak Carver, Lakes, Focus?
  16. Młody na szczęście szybko się ogarnął i wyrezał B6 jak ta lala, czego również życzę bartulo.Póki co czekam na wykres :gwizdanie:
  17. czarna alcantara
  18. Co Wy pieprzycie. Nic nie pokona uwielbienia Borowczyka do Nicole i tego, że praktycznie każdy kierowca, o którym gada jest notabene jednym z najsympatyczniejszych w stawce :polew: [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 22:02_________________________________________________Jeśli chodzi o F1, tonie ma c**ja na Sokoła :gwizdanie:
  19. OK.ŻARTOWAŁEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  20. Oj tam, oj tam... Dajcie w końcu spokój chłopakowi. Nie widzicie, że w ogóle nie wie, co pisze? Chce mieć remizę w aucie, to niech ma. Zapewne mu się tylko Kluby pojebały. Chciał się zarejestrować na club.eu, ale google go w c**ja zrobiło
  21. Singer z 1936 r. do obszywania kierownic
  22. Coś chyba właściciel ma problem, żeby znaleźć w necie taki wykres :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.