Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. z tego, co widzę, to kolega dopiero się rozkręca z '' modami''
  2. Dokładnie. Jeszcze do żony mówiłem. Co się dzieje, że się nie rusza?Ale może musiał po prostu ochłonąć?
  3. Cóż to był za start
  4. Brawo Kuba. Ależ się serducho raduje
  5. Póki co jestem mega pozytywnie zaskoczony. za***isty był ten lewy Czagaeva :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 23:25_________________________________________________Szacun i jeszcze raz szacun dla Povetkina. Wątpiłem, że da radę, a on, proszę. PO tej 6 rundzie się zdołał podnieść i jeszcze wygrać. Piękny boks w wykonaniu obu zawodników. Aż miło był patrzeć
  6. siemka
  7. polsat sport
  8. Teraz walczy Czagaev z Povietkinem
  9. Trochę brak mi wiary, ale też na to liczę [br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 21:43_________________________________________________No nareszcie. Myślałem, że któryś wymiękł, bo reklamy chyba dobre 45 min. leciały
  10. Szkoda finału, ale i tak całę zawody za***iste
  11. :decayed:
  12. Brawo Hampel
  13. Marcin. A co z tym termostatem do Alfy?
  14. W sumie mój angielski jest słaby, ale czy to nie oznacza, że nie mają na stanie magazynowym, ale można je zamówić?
  15. I Petrov rzutem na taśmę... Brawo LR
  16. Wszystko będzie pod tym linkiem co podałem wyżej. Tam są najważniejsze sportowe imprezy :notworthy:
  17. Oj tam, oj tam... :decayed:
  18. zachłanny NIEMIEC Za to w gronie znajomych się teraz chwali, że wygryzł Kubicę :polew:
  19. A derby lubuskie będzie gdzieś w necie?
  20. Myślę, że to już definitywnie koniec kariery Nikosia w F1. Miał dobrą fuchę testera w Pirelli, to mógł się jej trzymać. Tam mógł jeździć jeszcze dobrych kilka lat...
  21. a jakie są prognozy na wyścig?
  22. Dokładnie to samo myślę. Zawsze uważałem Nicka za dobrego rzemieślnika, ale nic poza tym. Samo bycie dobrym pozwoli kierowcy na pokazanie się w F1, ale jak już tam jesteś, to dobry znaczy przeciętny i o ile ponad tą przeciętność się nie wybijesz, to nic w F1 nie ugrasz. Wmojej ocenie bardzo słuszna decyzje szefostwa teamu
  23. Antena do mobila wystarczająca. Radio... W sumie syf, aczkolwiek nie sądzę, żeby interesowały Cię konkretne łączności, a do pytania o "dróżkę" wystarczy.
  24. Gońcie się przyzwoicię... ZAzdroszczę ;(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.