Treść opublikowana przez truckmaniac
-
F1, Rajdy i Motorsport
No przeciez napisane ze po wypadku umowa jest jakby bez znaczenia..., wiec dlaczego miala to nie byc prawda? choćby dlatego,że nikt nawet o tym nie wspominał wcześniej... We Włoszech bardzo dużó się o tym mówiło, ale to raczej w formie pobożnych życzeń
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
będziesz? Wielkanocne
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
będziesz?
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Chciałbym, żeby Tomek stanął twardo na ziemi po porażce z Vitalijem. Po pierwsze. Z Kliczką przegrać, to nie wstyd, choć widoczna była przepaść ich dzieląca. Po drugie, chciałbym konfrontacji (za jakiś czas) właśnie z Hayem. Obaj to ex Cruiser. Myślę, że Haye, jest sporo silniejszy, ale Tomek, jak już się ogarnie i (tego bym sobie życzył) wróci pod skrzydła Gmitruka, to swoim sprytem i szybkością, odpornością na ciosy i dobrą taktyką mógłby Haye'a ograć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A co? Na imprezach dla hetero był komplet? sio ! :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A co? Na imprezach dla hetero był komplet?
-
F1, Rajdy i Motorsport
:good:
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
Czaki. A może pokusiłbyś się o DIY
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
:good:
-
Kibice żużla
Karwa.A ja do roboty
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Nigdy takiej walki nie będzie bo przysięgli to kiedyś swojej matce.
-
F1, Rajdy i Motorsport
HAHAHA. Ale Borowczyk pojechał... MICHAŁER SCHUMACHER :polew:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ależ pięknie Alonso wystartował
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Skłądaj, składaj, bo coś zaczynam się pomału slinić na jego widok
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
co Ty wypisujesz? przecież Kliczko ma kontrakt podpisany z góry na określoną kwotę-dostaje tylko jakiś procent ze sprzedanych biletów i transmisji PPV-nie dostaje żadnych pieniędzy z reklam pomiędzy rundami,bo te należą do stacji ,która to transmituje daj spokój Dominik. Przecież musiał być jakiś spisek :gwizdanie:
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
nie wszystko,co w stanach jest dobre i normalne dla nas Dokładnie. W Stanach jest normą, że zarobki przewyższają Twoje potrzeby konsumpcyjne, ale i to się w Polsce nie przyjęło Ja tam Adamka szanuję, choćby za to, że spróbował. Los dał mu taką szansę i starał się z niej skorzystać. Nie wyszło? OK Piszecie dużo , że Tomek nie ma warunków na wagę ciężką. po cxzęści się z tym zgadzam, ale taki np. Wałujew ma warunki dużo lepsze niż Kliczko i co z tego...? Myślę, że zbytnio się Adamek pospieszył. Za mało się oklepał w ciężkiej. I nie spisywałbym jeszcze go na straty, jak co niektórzy; Czasami taki łomot może być przydatny, żeby się otrząsnąć, podnieść, stanąć twardo na ziemi i wyciągnąć odpowiednie wnioski.
- B6 DIVISION
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Skończ pieprzyć. Na pewno się nie zblamował.Nie wygrał, co było do przewidzenia, ale na pewno lepsza walka byla niż Władimira z Haye'm. nie sądzę - Haye byl duzo lepszy od Adamka i tamta walkę sie duzo lepiej ogladało. Kliczko bawił sie Tomkiem jak kot na wpół żywą myszą. Fakt, że wspomagałem się Beck'sem, ale tak tego nie widziałęm :gwizdanie:
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Skończ pieprzyć. Na pewno się nie zblamował.Nie wygrał, co było do przewidzenia, ale na pewno lepsza walka byla niż Władimira z Haye'm. truckmaniac proszę Cię Kliczko jeżeli by chciał to by go wykończył w 2 rundzie Adamek nie podjął żadnej walki jesli by ruszył na Kliczkę to by go wykończył bawił się nim Wybacz, że się nie zgodzę.O ile nie polemizuję z przewagą Vitalija, to do V rundy nic nie było "napisane"
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Skończ pier**lić. Na pewno się nie zblamował.Nie wygrał, co było do przewidzenia, ale na pewno lepsza walka byla niż Władimira z Haye'm.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Może i nie wygrał, ale jako jedyny w tej walce nie był na deskach
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
No cóż. Przykro...
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
HAHAHAHA. Ale Tomka na deskach nie było :polew:
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Więcej wiary Panowie. Jest nieciekawie, ale jaeszcze trochę...
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Myślę, że póki co 4 rundy dla Kliczki i 1 na remis