Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. No przeciez napisane ze po wypadku umowa jest jakby bez znaczenia..., wiec dlaczego miala to nie byc prawda? choćby dlatego,że nikt nawet o tym nie wspominał wcześniej... We Włoszech bardzo dużó się o tym mówiło, ale to raczej w formie pobożnych życzeń
  2. będziesz? Wielkanocne
  3. Chciałbym, żeby Tomek stanął twardo na ziemi po porażce z Vitalijem. Po pierwsze. Z Kliczką przegrać, to nie wstyd, choć widoczna była przepaść ich dzieląca. Po drugie, chciałbym konfrontacji (za jakiś czas) właśnie z Hayem. Obaj to ex Cruiser. Myślę, że Haye, jest sporo silniejszy, ale Tomek, jak już się ogarnie i (tego bym sobie życzył) wróci pod skrzydła Gmitruka, to swoim sprytem i szybkością, odpornością na ciosy i dobrą taktyką mógłby Haye'a ograć
  4. A co? Na imprezach dla hetero był komplet? sio ! :gwizdanie:
  5. A co? Na imprezach dla hetero był komplet?
  6. :good:
  7. Czaki. A może pokusiłbyś się o DIY
  8. Karwa.A ja do roboty
  9. Nigdy takiej walki nie będzie bo przysięgli to kiedyś swojej matce.
  10. HAHAHA. Ale Borowczyk pojechał... MICHAŁER SCHUMACHER :polew:
  11. Ależ pięknie Alonso wystartował
  12. Skłądaj, składaj, bo coś zaczynam się pomału slinić na jego widok
  13. co Ty wypisujesz? przecież Kliczko ma kontrakt podpisany z góry na określoną kwotę-dostaje tylko jakiś procent ze sprzedanych biletów i transmisji PPV-nie dostaje żadnych pieniędzy z reklam pomiędzy rundami,bo te należą do stacji ,która to transmituje daj spokój Dominik. Przecież musiał być jakiś spisek :gwizdanie:
  14. nie wszystko,co w stanach jest dobre i normalne dla nas Dokładnie. W Stanach jest normą, że zarobki przewyższają Twoje potrzeby konsumpcyjne, ale i to się w Polsce nie przyjęło Ja tam Adamka szanuję, choćby za to, że spróbował. Los dał mu taką szansę i starał się z niej skorzystać. Nie wyszło? OK Piszecie dużo , że Tomek nie ma warunków na wagę ciężką. po cxzęści się z tym zgadzam, ale taki np. Wałujew ma warunki dużo lepsze niż Kliczko i co z tego...? Myślę, że zbytnio się Adamek pospieszył. Za mało się oklepał w ciężkiej. I nie spisywałbym jeszcze go na straty, jak co niektórzy; Czasami taki łomot może być przydatny, żeby się otrząsnąć, podnieść, stanąć twardo na ziemi i wyciągnąć odpowiednie wnioski.
  15. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie
  16. Skończ pieprzyć. Na pewno się nie zblamował.Nie wygrał, co było do przewidzenia, ale na pewno lepsza walka byla niż Władimira z Haye'm. nie sądzę - Haye byl duzo lepszy od Adamka i tamta walkę sie duzo lepiej ogladało. Kliczko bawił sie Tomkiem jak kot na wpół żywą myszą. Fakt, że wspomagałem się Beck'sem, ale tak tego nie widziałęm :gwizdanie:
  17. Skończ pieprzyć. Na pewno się nie zblamował.Nie wygrał, co było do przewidzenia, ale na pewno lepsza walka byla niż Władimira z Haye'm. truckmaniac proszę Cię Kliczko jeżeli by chciał to by go wykończył w 2 rundzie Adamek nie podjął żadnej walki jesli by ruszył na Kliczkę to by go wykończył bawił się nim Wybacz, że się nie zgodzę.O ile nie polemizuję z przewagą Vitalija, to do V rundy nic nie było "napisane"
  18. Skończ pier**lić. Na pewno się nie zblamował.Nie wygrał, co było do przewidzenia, ale na pewno lepsza walka byla niż Władimira z Haye'm.
  19. Może i nie wygrał, ale jako jedyny w tej walce nie był na deskach
  20. No cóż. Przykro...
  21. HAHAHAHA. Ale Tomka na deskach nie było :polew:
  22. Więcej wiary Panowie. Jest nieciekawie, ale jaeszcze trochę...
  23. Myślę, że póki co 4 rundy dla Kliczki i 1 na remis

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.