Treść opublikowana przez truckmaniac
-
Bixenon Xenon od A do Z
Całkiem inne silniczki. Kompletnie różnie rozwiązana regulacja; Nawet mocowanie inne (o ile dobrze pamiętam). Próbowałem nawet z dwóch silniczków zrobić jeden i też się nie dało
-
Bixenon Xenon od A do Z
Nie da się
-
Bixenon Xenon od A do Z
Przekładając kabelki w kostce regulacja i tak nie będzie działąć. Nie ma takiej możliwości
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
:polew: Dobrze jest. W zeszłym roku jak na jesieni pierwszy raz odpaliłem webasto, to ludzi się zlecieli, bo myśleli, że się palę
-
Bixenon Xenon od A do Z
Absolutnie NIC!Wuciągasz wtyczkę ze starej lampy i podłączasz ja do nowej. ZERO przeróbek. A trzeba od nowa robić adaptację vagiem NIC! Odłączasz stare, podłączasz nowe i cieszysz się światłem z BiXa
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Pewnie dawno nie odpalane. Po kilku - kilkunastu odpaleniach przestanie. U mnie co roku mam to samo w ciężarówce.
-
Bixenon Xenon od A do Z
Absolutnie NIC!Wuciągasz wtyczkę ze starej lampy i podłączasz ja do nowej. ZERO przeróbek.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ja tam w Roberta ciągle wierzę A tu maci coś na ochłonięcie Nowy filmik od TvKuBika
-
[ALL B6] Test "Łosia"
W niskiej temperaturze? :gwizdanie: a kiedy zaczyna się niska temperatura ? czy w okolicach 0 czy -5.Tu jest zbyt wiele czynników do wzięcia pod uwagę, ponieważ oprócz rozmiaru opony zmieniło się zbyt wiele. No to błysnąłeś Skoro chcesz się łapać za słówka, to o jaki rodzaj suchej nawierzchni Ci chodziło? Samych asfaltów jest bodajże kilkanaście rodzajów A tak na serio, to mieszanki do produkcji opon letnich w niskich temperaturach tracą swe właściwości i opona w konsekwencji nie trzyma tak, jak powinna. Dla różnych opon, różnych producentów ten próg może być różny, gdyż precyzyjnie nie da się określić kiedy opona jeszcze "trzyma" parametry, a kiedy już nie. Dlatego przyjęło się, że zmieniamy opony na zimowe, kiedy średnia amplitud dobowych spadnie poniżej 7st.C. Załóżmy, że przy temperaturze 0st. założysz najpierw opony letnie, a potem zimowe, oczywiście w tym samym rozmiarze; Zrób taki test, a przekonasz się, który rodzaj mieszanki lepiej się sprawdza
-
[ALL B6] Test "Łosia"
W niskiej temperaturze? :gwizdanie:
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
identyczny
-
Poradnik ja pozbyc sie kataru w pare minut ;)
i wypłukuje witaminy z organizmu Dlatego trzeba zapijać multivitaminą
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Bodajże 34 kanały Stary 48, to do dzisiaj, jak dla mnie jedno z najlepszych radii mobilnych Niestety dzisiaj to już nie ten Alan, co kiedyś
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zamknij ryj. Mówił o ryju. Nie o nosie
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
No niestety. Producent nie przewidział montażu CB Jedyne (jak dla mnie) wyjście to montaż z boku konsoli środkowej od strony pasażera.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Mój zestaw w ciężarówce
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Tak. O JFK II. Kupa "bajerów", z czego połowa bezużyteczne, a jakość w porównania do starych Presidentów, po prostu bez porównania. Tanizna - Chińszczyzna. Dla dopełnienia dodam, że po bodajże 2 latach szlag trafił procesor i koszt naprawy przerasta wartość radia Czego nie mam? Teraz już mam mało. W sumie może z 10-12 radii i kilkanaście anten. Ale to już nie to, co kiedyś. Nie mam czasu
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Słuchajcie nikt nie zna odpowiedzi na powyższe pytanie. Nie wierzę. Zdecydowanie Herbert II używka. Zgodzę się też. Mam Herbiego II ( bez ASC ) już ze cztery lata i złego słowa powiedzieć nie mogę bo pracuje w extremalnych warunkach , raz radio siedzi w osobówce i za chwile w koparce gdzie narażone jest na kurz , wilgoć i resztę dziadostwa brzy budowie dróg .Cały czas działa bez zażutó :decayed:w Mam obydwa, w tym JFK II od nowości...Generalnie "przerost formy nad treścią"
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Słuchajcie nikt nie zna odpowiedzi na powyższe pytanie. Nie wierzę. Zdecydowanie Herbert II używka.
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
ale ja nikomu nie będę pokazywał na klubowe Przeca tam Sami Swoi. Zostanie w rodzinie
-
B6 DIVISION
ASO :gwizdanie: 360zl za sam plywak, 1100 z pompa - w nosie mam taki interes Pytałeś gdzie, to Ci napisałem
-
B6 DIVISION
ASO :gwizdanie:
-
Marsz Niepodległości 2011
na Rakowieckiej?
-
B6 DIVISION
Zazdroszczę Wam tych cen, naprawdę ... O tym samym pomyślałem
-
[ALL B6] Test "Łosia"
Po pierwsze stosunek wysokości opony, do szerokości się zmienił. Po drugie , jak sam napisałeś założyłeś zimówki, a te z zasady są miększe od letnich.