Treść opublikowana przez truckmaniac
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Obejrzyj teraz powtórkę walki Pacmana z Clotteyem. Pamiętam. za***ista walka
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Izu nie miał okazji się wykazać, turas bodajże żadnego ciosu nie wyprowadził [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 23:28_________________________________________________No i zaczynamy walkę wieczoru [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 23:29_________________________________________________Jestem mocno zniesmaczony. Spodziewałem się ostrej batalii, a tu nuda. Kontrola od początku do szybkiego końca. Cios nokautujący po prostu za***isty
- B6 DIVISION
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Moim zdaniem za szybko chcieli z niego zrobić gwiazdora. Może taki kopniak w tyłek pomoże mu twardo stanąć na nogach [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 18:51_________________________________________________Jackiewicza niestety przegapiłem. Wawrzyk pięknie znokautował Argentyńca
-
Spadek sprzedażowy na allegro.
Może wydaje Wam się mnei intuicyjne nowe allegro, bo często tam siedzicie i stare znaliście niemalże na pamięć? Ja na allegro rzadko bywam i w mojej ocenie to nowe jest dużo bardziej czytelne
-
Będę tatą :-))
Ja też
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Zdaje się, że jeszcze Jackiewicz będzie walczył
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Ło karwa, ale kozackie lampy Witaj w Klubie
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Takie jak masz teraz te zimówki, z checią zakupiłbym 18'' na lato
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
NO dawaj, dawaj
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
A nie wydaje Ci się, że takich spraw nie załatwia się przez maila?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spróbuj kiedyś mojej
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
to jak bedziesz przechodził koło lodówki-wez i dla mnie przy okazji... :gwizdanie: OK. Czeka
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
o. I to mi się podoba. Jeszcze niech ktoś browara zapoda i będzie git.A c**j tam. Browara sam se wezmę. THX guys
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
tak POzwól mi się rozleniwić do końca i podaj godzinę
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Też widziałęm ostatnio. za***isty [br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 21:03_________________________________________________ Jak widzę całą TVN-owską nagonkę, to nie wierzę, że może być dobry
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
O. Dobrze, że napisałeś, bo nie wiedziałem, a Kołodziej bardzo lubię Będzie na jakimś POlsacie Sport, czy cóś ?
-
Wymiana relingów dachowych Black Chrom - fotostory
Wcześniej miałeś czarne? Jakbyś chciał sie pozbyć, to wal na PW
-
Mega KONCERTY na których byłem lub będę...
POpatrz na you tube na takiego basistę jak Victor Wooten......ależ tworzy klimaty
-
Mega KONCERTY na których byłem lub będę...
Pilichowski - Mega wypas. Miałem okazję go poznać na EuroBassDay w Veronie. Mam nadzieję, że i w tym roku się pojawi
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
to lepiej nie kombinować z febi wiec pozostaje tylko dedykowany dla aso? szare opakowanie z logami audi vw skody i seata? No właśnie. Już ostatnio o tym myślałem. Kto jest producentem ATF dla Audi W serwisie nie potrafili mi powiedzieć lub nie chcieli
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Tak się zastanawiam ile w tym zasługi Szpili, oczywiście niczego mu nie ujmując, ale grubas się tak zasapał, że po pierwszej rundzie miał problem ze złapaniem oddechu
- B6 DIVISION
-
Polecane opony zimowe
Ja na swoich teraz zacznę trzeci sezon, a wyglądają ciągle bardzo zacnie
-
B6 DIVISION
Przecież wszystkim się Twoja kiera. Chodzą słuchy, że nawet malik się na nią ślini