Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. Obejrzyj teraz powtórkę walki Pacmana z Clotteyem. Pamiętam. za***ista walka
  2. Izu nie miał okazji się wykazać, turas bodajże żadnego ciosu nie wyprowadził [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 23:28_________________________________________________No i zaczynamy walkę wieczoru [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 23:29_________________________________________________Jestem mocno zniesmaczony. Spodziewałem się ostrej batalii, a tu nuda. Kontrola od początku do szybkiego końca. Cios nokautujący po prostu za***isty
  3. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak
  4. Moim zdaniem za szybko chcieli z niego zrobić gwiazdora. Może taki kopniak w tyłek pomoże mu twardo stanąć na nogach [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 18:51_________________________________________________Jackiewicza niestety przegapiłem. Wawrzyk pięknie znokautował Argentyńca
  5. Może wydaje Wam się mnei intuicyjne nowe allegro, bo często tam siedzicie i stare znaliście niemalże na pamięć? Ja na allegro rzadko bywam i w mojej ocenie to nowe jest dużo bardziej czytelne
  6. Ja też
  7. Zdaje się, że jeszcze Jackiewicz będzie walczył
  8. Ło karwa, ale kozackie lampy Witaj w Klubie
  9. Takie jak masz teraz te zimówki, z checią zakupiłbym 18'' na lato
  10. A nie wydaje Ci się, że takich spraw nie załatwia się przez maila?
  11. Spróbuj kiedyś mojej
  12. to jak bedziesz przechodził koło lodówki-wez i dla mnie przy okazji... :gwizdanie: OK. Czeka
  13. o. I to mi się podoba. Jeszcze niech ktoś browara zapoda i będzie git.A c**j tam. Browara sam se wezmę. THX guys
  14. tak POzwól mi się rozleniwić do końca i podaj godzinę
  15. Też widziałęm ostatnio. za***isty [br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 21:03_________________________________________________ Jak widzę całą TVN-owską nagonkę, to nie wierzę, że może być dobry
  16. O. Dobrze, że napisałeś, bo nie wiedziałem, a Kołodziej bardzo lubię Będzie na jakimś POlsacie Sport, czy cóś ?
  17. Wcześniej miałeś czarne? Jakbyś chciał sie pozbyć, to wal na PW
  18. POpatrz na you tube na takiego basistę jak Victor Wooten......ależ tworzy klimaty
  19. Pilichowski - Mega wypas. Miałem okazję go poznać na EuroBassDay w Veronie. Mam nadzieję, że i w tym roku się pojawi
  20. to lepiej nie kombinować z febi wiec pozostaje tylko dedykowany dla aso? szare opakowanie z logami audi vw skody i seata? No właśnie. Już ostatnio o tym myślałem. Kto jest producentem ATF dla Audi W serwisie nie potrafili mi powiedzieć lub nie chcieli
  21. Tak się zastanawiam ile w tym zasługi Szpili, oczywiście niczego mu nie ujmując, ale grubas się tak zasapał, że po pierwszej rundzie miał problem ze złapaniem oddechu
  22. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    HYHYHY
  23. Ja na swoich teraz zacznę trzeci sezon, a wyglądają ciągle bardzo zacnie
  24. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przecież wszystkim się Twoja kiera. Chodzą słuchy, że nawet malik się na nią ślini

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.