Treść opublikowana przez truckmaniac
-
Urodzinowy wątek PREZESA !!!
Prezes obchodzi co kwartał, żeby o nim nie zapomnieć
-
Urodzinowy wątek PREZESA !!!
Naj... Tylko nie wpadaj w samozachwyt
-
F1, Rajdy i Motorsport
jak by wszyscy mieli bolid red bulla to uwierz mi Vettel nie był by nawet na podium Jakby wszyscu mieli bolid RedBulla, to nie byłaby Formuła1, tylko Red Bull Championship Póki co jest Mistrzem Świata i basta
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
:bicz3: :bicz3: :bicz3: nie jeden by chcial B6 nie mów ze stare Jak to mówią;Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia
-
[ALL] Co gorsze-2.5 TDI czy 2.5 TDS :)
O to to :good:
-
[ALL] Co gorsze-2.5 TDI czy 2.5 TDS :)
Ja mam już ponad 3 lata i złego słowa nie powiem
-
F1, Rajdy i Motorsport
A ja niestety nie oglądałem ;( Zaraz po starcie musiałęm zrobić wypad z domu i tylko c**j mnie strzelał, jak słuchałem relacji w radio
-
[ALL B6] Kokpit wymiana po wystrzale aribag
Spróbuj uderzyć na PW do Nosba. On swoją miał rozebraną w drobny mak, także powinien Ci jakoś pomóc.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Moim zdaniem głupota
-
B6 DIVISION
po swietach miał zrobić ale nie pisał po których Też chcę miniaturkę u góry
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Siemian. Ty to powinieneś zostać testerem.np w Brembo. Jak cię interesuje, to mam tam dobre wejście
-
[ALL B6/B7] Książka "Sam naprawiam A4 B6/B7" już dostępna!!!
:polew:
-
B6 DIVISION
Moja tak nie ma
-
[ALL B6/B7] Książka "Sam naprawiam A4 B6/B7" już dostępna!!!
I takich argumentów używaj Argumenty bardzo słuszne, ciekawi mnie tylko ilu z tych "świętojebliwych" nie ogląda ściaganych filmów, czy nie słucha ściąganej muzy :gwizdanie:EOT
-
[ALL B6/B7] Książka "Sam naprawiam A4 B6/B7" już dostępna!!!
Co nie zmienia faktu, że mam mieszane uczucia co do osób, które szczycą się posiadaniem Audi a z drugiej strony szkoda im na kupienie książki. Trochę żenujące prawda? Z przodu garnitur a z tyłu dziura na pupie... A to niby Twoje 10 letnie Audi jest synonimem Twojego zajebistego statusu społecznego, czy może Twojego stanu posiadania. Nie rozśmieszaj mnie proszę...
-
[ALL B6/B7] Książka "Sam naprawiam A4 B6/B7" już dostępna!!!
Daruś. Dla chcącego nic trudnego. Wystarczy, żeby książkę nabył Klub i wtedy automatycznie wszyscy Różowi są jej właścicielami. Zapis, który zacytowałeś nie ma żadnych podstaw prawnych, gdyż jako właściciel mam prawo skanować, kopiować i tyłek nią sobie podcierać, doputy, dopóki robię to na własny użytek :gwizdanie:
-
[ALL B6/B7] Książka "Sam naprawiam A4 B6/B7" już dostępna!!!
Książka ani w całości, ani we fragmentach nie może być skanowana, kserowana, powielana bądź rozpowszechniana za pomocą urządzeń elektronicznych, mechanicznych, kopiujących, nagrywających i innych, w tym również nie może być umieszczana ani rozpowszechniana w postaci cyfrowej zarówno w Internecie, jak i w sieciach lokalnych bez pisemnej zgody posiadacza praw autorskich. Prezesie. Przecież tu nikt się nie zhańbi kopiowanie tegoż dzieła. Zrzucimy się i potem będziemy sobie nawzajem przesyłać co jakiś czas
-
[ALL B6/B7] Książka "Sam naprawiam A4 B6/B7" już dostępna!!!
Jestem otwarty na propozycje
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Też mi się dobrze go oglądało
-
2006 VOLVO VN 780. Dom na kółkach.
I już Cie nie lubię... Oczywiście z zazdrości [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 08:59_________________________________________________a pro pos. To nie Ty wrzucałeś kiedyś filmiki z trasy w necie? Tego Volviaka na bank już widziałem
-
Kibice żużla
Myślę, że u siebie te 4 pkt Falubaz odrobi z palcem z tyłku :gwizdanie:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Śmiej się...Tak się przyzwyczaiłem do jego pieprzenia, że nie mogłem słuchać dzisiaj Sobierajskiego. Boże. Jak chciałbym, żeby Sokół wrócił... ;(
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:oklaski: :oklaski: :oklaski:
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://sport.interia.pl/formula-1/news/wlasciciel-lotus-renault-damy-szanse-kubicy,1699311,683
-
Kibice żużla
Żużel jest fajny Może nie jestem fanatykiem, ale popatrzeć zawsze lubię