Treść opublikowana przez truckmaniac
-
Czy nowe nokie to padło??
A gdzie czasy 6310, którymi można było nawet gwoździe wbijać i nic ich nie ruszało
-
Bixenon Xenon od A do Z
HAHAHA. Rozumiałbym jakieś wątpliwości przy zmainie Xenona na Bi. Faktycznie nie ma wielkich różnic (poza długimi), ale jak ktoś mi mówi, że nie ma wielkiej różnicy przy przejściu ze zwykłej soczewy na BiXa, to wywołuje u mnie atak śmiechu :polew: mnie nie smieszy twoja wypowiedz choc powinna,ale widocznie nie masz pojecia jak felerne oswietlenie daje kilkuletni bi xenon z audi a4 b6.Po regeneracji jest jasniej i do tego pelno smug i refleksow gdzie popadnie.Dlatego uwazam ze lepiej oddac do regeneracji zwykle odblysniki,kupic naprawde dobre zarowki do tych soczewek i darowac sobie sama zmiane lamp bo nawet jesli bedzie jasniej to nie na tyle zeby wydawac kilkaset zlotych Ale o czym ty do mnie piszesz?Chcesz komuś wmówić, że światło z nawet zregenerowanej soczewki jest lepsze niż światło z BiXa? Wow To ja w takim razie mam problemy ze wzrokiem, bo po zmianie lamp widzę o wiele, wiele lepiej. A co do wydania kilkuset PLN na lampy, to zależy jak komu. Może dla Ciebie nie warto, a dla innych tak. Równie dobrze ktoś mógłby Ci powiedzieć, że nie potrzebnie wydałeś kilkadziesiąt tysi na Audi, skoro za tysiaka, czy dwa mógłbyś kupić Poloneza. Duże auto, wygodne i też 140 na autostradzie pojedzie
-
F1, Rajdy i Motorsport
Fascynujący finisz, ale to głównie zasługa Polsatu
-
F1, Rajdy i Motorsport
TEraz widać skąd przydomek Nicka: Quick Nick... Spieprzał z bolidu naprawdę szybko
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Już poprawiłem...
-
F1, Rajdy i Motorsport
Piękne zwycięstwo :good: ku*** zapomniałem
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Może to Ci pomoże http://http://www.multiupload.com/BHE7ORU9SK nie bangla
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
:oklaski:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Piękne zwycięstwo :good:
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Dokłądnie. Ma chłopak potencjał
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Twoja żona na forum gazety?Tak czy siak. Nie nakręcajmy się, bo niczemu to nie służy. Pozwólmy popracować Policji, a potem ewentualnie poszuka się rozwiązania problemu. Bogu dziękujcie, że trafiliście na Bartka. W innym przypadku moglibyście usłyszeć Sorry Winnetou i po sprawie...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
I tu się w pełni zgadzam. Jest jednak małe ale... Stawiając sprawę na ostrzu noża możesz więcej stracić niż ugrać. Pomyślcie o tym z żoną. Spotkała Was straszna sytuacja, której absolutnie nikomu nie życzę. Pamiętajcie jednak, że człowiek, który zaoferował Wam pomoc, nie olał Was, W pełni współpracuje z Wami i z organami ścigania. Stara się jak tylko może, żeby jakieś rozwiązanie znaleźć. Zamiast straszyć, pomyślcie jak z tego wybrnąc. O ile faktycznie porady prawnej zasięgaliście, to zdajecie sobie sprawę, jak nikłe są Wasze szanse przed sądem...
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
I co?Nie trza było się pochwalić? Może jakiegoś mikro spota byśmy zrobili...
-
Strefa Śmiechu
Po prostu się posikałem :polew:
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Może jeszcze będzie chciał dorobić do emeryturki, ale na pewno odpuści sobie walki z Polakami.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Po prostu: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:- Bixenon Xenon od A do Z
HAHAHA. Rozumiałbym jakieś wątpliwości przy zmainie Xenona na Bi. Faktycznie nie ma wielkich różnic (poza długimi), ale jak ktoś mi mówi, że nie ma wielkiej różnicy przy przejściu ze zwykłej soczewy na BiXa, to wywołuje u mnie atak śmiechu :polew:- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Od strony prawnej Bartek nie będzie ponosił żadnej odpowiedzialności. Szkoda została zgłoszona na Policji i po ewentualnym umorzeniu dochodzenia właściciel ma prawo domagać się odszkodowania od ubezpieczyciela, o ile posiadał odpowiednią polisę. Oczywiście właściciel mógłby spróbować dochodzić swoich roszczeń przed sądem pozywając Bartka, ale tu też nic nie wskóra; nie w Polsce. Zapewne Bartek poczuwa się do odpowiedzialności, bo jest jaki jest, choć mógłby sprawę olać i nikt by mu nic z tego powodu zrobić nie mógł- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bartek. Nie jesteś pierwszym lepszym userem. Oczywiście nikomu tu nie chcę ujmować, ale swoją postawą wielokrotnie wielu ludziom pomogłeś. Wniosłeś wiele dla Klubu, a więc i dla nas wszystkich. Piszę tu tylko w swoim imieniu, ale wierzę, że większość Klubu tak sądzi jak ja i w razie potrzeby nie pozostaniesz sam z tym problemem.- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
http://sport.interia.pl/boks/news/polacy-nokautuja-rywali-i-wciaz-sa-niepokonani,1675035- Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
z chęcią poobserwuję ten wątek- [ALL] Wybór anteny do CB-Radia
Polacy zmieniają tylko kanał na 28. Jeżeli chodzi Ci o różnice w częstotliwościach, to pozostają w polskim standardzie, czyli w "0".- [B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
No jeszcze nie niestety, ale spoko. Trzeba być wyrozumiałym dla POczty Przyznam szczerze, że swoje lampy sprzedałęm i założyłem BiXy. Docelowo oczywiście dorezam, samopoziom i spryski Czy myślałem? Ja cały czas o tym myślę. Gdyby nie te chromy, to już bym robił pakiet black z czarny dachem w połysku- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Kurde. Jakby taki mógł być finał tej sprawy to byłoby po prostu za***iście. Rzekłbym wręcz cudownie... - Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...