Treść opublikowana przez truckmaniac
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Hahaha. Na dystans dzisiaj to będzie próbował Haye wypunktować Kliczkę... Boshe Kliczki i walka na dystans
-
Kibice żużla
Pfff... Norma Jeszcze z Gorzowem
-
F1, Rajdy i Motorsport
:gwizdanie:
-
F1, Rajdy i Motorsport
A więc. Nie traktuj wybiórczo danych. McLaren i wtedy i wcześniej i później zawsze był potęgą w F1. Prost w życiu by stamtąd nie odszedł, gdyby nie to, że nie potrafili się dogadać z Senną. (kilkanaście lat później sytuacja się powtórzyła pomiędzy Alonso i Hamiltonem) Kto stanowi Wielką Trójkę w F1? Tym razem definitywnie kończę dyskusję z Tobą, bo brak mi argumentów na taką ignorancję.
-
F1, Rajdy i Motorsport
No włąsnie drugim kierowcą, o ile dobrze pamiętam był Prost... w 1990 i 1991 kiedy zdobył tytuł prost jeździł w ferrari a Senna przeważnie miał pool position z senną jeździł bodajże Berger a 1988 i 1989 ?
-
F1, Rajdy i Motorsport
No włąsnie drugim kierowcą, o ile dobrze pamiętam był Prost...
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Ja jednak czekam na lekcję pokory
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nie. tzn?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Kiepskim bolidem jeździł w Tolemanie i tam zajął drugie miejsce w GP Monaco. Mocno padało... Czyżby jakaś analogia do Vettela?
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Jak tam nastroje przed sobotą?
-
F1, Rajdy i Motorsport
A które to niby bolidy były tymi słabymi, w których to Ayrton zdobywał tytuły Panie Samozwańczy Expercie? a skąd to możesz wiedzieć kiedy się dowiedziałem o istnieniu F1?To po pierwsze. Po drugie, nawet gdybym o jej istnieniu dowiedział się miesiąc temu, znaczyłoby to tylko o mojej sporej inteligencji, skoro w tak krótkim czasie zdobyłem wiedzę większą od tej, którą gromadziłeś przez te swoje 17 lat
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Stronę wcześniej Bartek napisał jak wyjąć sterownik. Pojeździć możesz, ale nikt Ci nie powie ile. Może być miesiąc, rok, a może paść jutro. pojedziesz po bułki do sklepu i nie wrócisz do domu, bi już Ci np. biegu nie wrzuci. Ja tak jeździłem jeszcze dwa tygodnie, potem auto pojechało do serwisu na diagnostykę skrzyni, wróciło do domu i juz nie wyjechał więcej z garażu
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Dokładnie jak napisał Tomek. Looknij na błędy. U mnie takie same objawy i był F125, czyt sterownik kaput.
-
F1, Rajdy i Motorsport
To żadne nerwy. To chłodna analiza zaistniałej sytuacji :gwizdanie:
-
F1, Rajdy i Motorsport
...i zaraz się zacznie,że jakby Robert miał lepsze auto,to by wygrywał jak Vettel...ale nie miał lepszego auta,teraz jest w okresie odpoczynku i nie jest mistrzem świata,a w ogóle,to nawet jeszcze nie próbował jeździć...w przeciwieństwie do Vettela,który ma za***isty bolid,team,który go faworyzuje i układa wszystko pod niego et cetera,et cetera...Lorem ipsum melius provehit No... pewnie tak bedzie. HYHYHYCo zrobię, że nie mogę znieść chamstwa. Tak samo jakbym zaczął używać epitetów w stosunku do Ciebie, wcale Cie nie znając tylko dlatego, bo nie wiem... masz może lepsze auto ode mnie, albo tak po prostu, bo taki mam kaprys ale ch*** wie co jeszcze. Ktoś będzie wyzywał Vettel od krzywych ryjów, to sie będę z ni kłócił tak samo jak z kimś kto bedzie nazywał Robert wielkim kicholem... mam prawo mówić co chcę a tobie nic do tego Większość buców używa właśnie takiej argumentacji
-
F1, Rajdy i Motorsport
...i zaraz się zacznie,że jakby Robert miał lepsze auto,to by wygrywał jak Vettel...ale nie miał lepszego auta,teraz jest w okresie odpoczynku i nie jest mistrzem świata,a w ogóle,to nawet jeszcze nie próbował jeździć...w przeciwieństwie do Vettela,który ma za***isty bolid,team,który go faworyzuje i układa wszystko pod niego et cetera,et cetera...Lorem ipsum melius provehit No... pewnie tak bedzie. HYHYHYCo zrobię, że nie mogę znieść chamstwa. Tak samo jakbym zaczął używać epitetów w stosunku do Ciebie, wcale Cie nie znając tylko dlatego, bo nie wiem... masz może lepsze auto ode mnie, albo tak po prostu, bo taki mam kaprys ale c**j wie co jeszcze. Ktoś będzie wyzywał Vettel od krzywych ryjów, to sie będę z ni kłócił tak samo jak z kimś kto bedzie nazywał Robert wielkim kicholem...
-
B6 DIVISION
Kurcze. Kumpel ma w robocie sedana. Chyba go muszę zaprosic na kanał
-
F1, Rajdy i Motorsport
Przy całym szacunku i uwielbieniu dla Roberta, to w jakim punkcie kariery dzisiaj jest Vettel, Który zadebiutował po Robercie, a w jakim jest Kubica... Wcale nie chcę tu ujmować Robertowi. Broń Panie Boże. Nie mogę tylko zdzierżyć prostackiego wyzywania i "odbierania" talentu innym. Fakty jakie są wszyscy wiemy. Co z tego, skoro nie wszyscy potrafią je przyjąć do wiadomości.
-
B6 DIVISION
zawias ten sam?
-
B6 DIVISION
No właśnie dlatego chodzi mi to po głowie, bo za kasę jaką mi zaśpiewali za naprawę skrzynie moę kupić całą furę 2,5 TDI + manual + Q, ...Niestety, póki co znalazłem tylko sedana, ale rozglądam sie dalej. Zobaczymy, co wyjdzie po naprawie sterownika...
-
B6 DIVISION
w B5 dłubał ten co se RSkę składa Nosb ?
-
B6 DIVISION
Ogarniał juz ktoś przeróbkę automata na manuala? Póki co pytanie czysto teoretyczne, ale kto wie. Prawdopodobnie w cenie naprawy skrzyni bedę mógł kupić drugie B6, tyle, że w manualu i z Q. Nie wiem, czy sie nie pokusić, ale nie wiem, czy ogarnę.
-
F1, Rajdy i Motorsport
kiedy zastapil Kubice w GP USA to był jego pierwszy start w F1...Zdobył 1 pkt i od razu przeszedł do historii F1 jako najmłodszy zawodnik, który zdobył punkty .
-
F1, Rajdy i Motorsport
No tak, ale to pole position nie zostało mu przydzielone. Musiał je wywalczyć. A co do faworyzowania, to każdy team faworyzuje któregoś ze swoich kierowców. Tam, gdzie jest rywalizacja inaczej się nie da... Co nie zmienia faktu, że gdyby umiejętności Vettela nie pozwalały mu na wygrywanie to i zespół by go nie wspierał
-
F1, Rajdy i Motorsport
Błędy zdarzają się każdemu. nie zapominajmy, że to jednak Vettel jest aktualnym mistrzem świata i póki co zapowiada się, że ten sukces powtórzy i w tym roku (oczywiście jeszcze wszystko jest możliwe). To raczej nie świadczy o słabych umiejętnościach. Sam nie jestem jakimś fanem Vettela, ale fakty mówią same za siebie.