Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. Od samego początku mam takie zdanie
  2. truckmaniac odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    ło karwa
  3. Co ważne? Że niby PAJACJOS powinien był wygrać? A czym zabłysnął? Że tańczył przez całą walkę jak pijana dziwka wokół latarni? Nie mówię, że zaraz musiał znokautować Diablo, ale żeby zostać mistrzem świata, trzeba przynajmniej bić. To jest Boks i tu się bije. kto bije ten wygrywa. Nie bronię też Diablo, bo takiej słabej walki w jego wykonaniu jeszcze nie widziałem, ale to zmienia faktu, że to Włodarczyk jest mistrzem, a Pajac wszedł do ringu po to ,żeby pokazać, że jest od mistrza lepszy. pokazał? Na pewno nie.
  4. HYHYHY Były, były
  5. Zobacz na datę tego artykułu
  6. czyli nic nie straciłem,bo usnąłem,jak diablo wychodził do ringu... Ja się kimnąłem na stole w 11 rundzie. HAHAHA Takie były emocje
  7. Kiepska walka. Po Diablo spodziewałem się czegoś więcej. I jeden i drugi bez pomysłu na walkę. Obaj czekali na błąd przeciwnika. Nuda!!!
  8. Weźcie k**wa zamknijcie ten wątek
  9. Tylko proszę Cię. Nie mów mi, że naprawdę w to wierzysz :wallbash:
  10. Sorki, ale cały ten wątek to jakaś żenada... Logiczne jest, że większość wypadków z udziałem ciężarówki będą tragiczne w skutkach i zazwyczaj nie dla kierowcy tejże ciężarówki. Czego się spodziewać po zetknięciu 2 tonowej osobówki z ponad czterdziesto tonową masą? Niestety. Większość tychże wypadków powodują kierowcy sam. osobowych. To nie jest mój wymysł. Wystarczy spojrzeć w statystyki. Na codzień spotykam się na drodze z sytuacjami w stylu "jesteś większy to myślisz, że Ci wszystko wolno? No to ja Ci pokażę". wpieprzanie się przed maskę, wymuszanie pierwszeństwa, Wyprzedzanie na autostradzie tuż przed zjazdem... Można mnożyć mnóstwo sytuacji na drodze, kiedy jakieś chore frustracje biorą górę nad rozsądkiem Oczywiście nawiązując do wątku, to Ci instruktorzy nigdy nie powinni trafić do tego zawodu i tu nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Ale to nie są wszyscy. To czarne owce... I proszę. Zanim napiszecie "Całą prawdę o TIRach" to zapoznajcie się z tematem. W tej formie brzmi to jak watek napisany na zlecenie Faktu, Super Expresu, czy też innego gównianego TVNu. W języku młodzieży: ŻAL.PL
  11. no właśnie na allegro to diesle są często tańsze niż benzyny gdzie w zakupie były znacznie droższe, ciekawe skąd się te ceny biorą :gwizdanie: nasprowadzali szrotu z niemiec, skręcili z 400 na 180 tys. i mamy 1.9tdi w cenie 1.6 czy 1.8 :gwizdanie: a że diesel wiadomo pali mniej no i wszyscy mają diesle to nic tylko hurtowo kupować Allegro to wogóle oddzielna kategoria. Rynek jest na max za***any i ceny lecą, niestety wśród nich 90% to złom.
  12. Tylko zobacz, jaka jest różnica w cenie zakupu auta z benzyną, a diesla :gwizdanie:
  13. Krzysiek Witaj na Forum Zapraszam w imieniu Kolegów: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=164239.0
  14. truckmaniac odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Poszło
  15. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wzór BBS, ale te akurat to chyba jakieś No Name
  16. No szkoda. Bardzo dobry wyścig dla Saubera... był
  17. Myślę, że dużo za wcześnie na takie spekulacje, ale wiemy już, że Vitek nie przespał zimy a i bolid daje szansę na walkę w sezonie. Teraz trza sumiennie przepracować cały sezon i na koniec kto wie?...Pamiętajmy, że konkurencja nie śpi. Ferrari jeszcze nie pokazało pazura a Mercedes ciągle jest niewiadomą
  18. Bart a daleko do ciebie ? Z Łodzi 2 godziny
  19. Jaki potencjal?? Po prostu 1 pit stop mniej niz ALO. Jeszcze 2 kolka i bylby 4 Pamietaj, że dojść kogoś to jedno. Potem trzeba jeszcze go wyprzedzić. Przypomnij sobie ostatni wyścig w zeszłym roku i tą samą parę kierowców... :gwizdanie:Co do PitStop, to Sergio Perez miał tylko jeden, a jednak nie wygrał
  20. A pisałem w zeszłym sezonie, że Petrov ma potencjał :gwizdanie: Karwa, ale Vettel zdeklasował wszystkich
  21. po plastrach niquitin po naklejeniu pierwszego dnia wypaliłem 7 szt,drugiego 5 a trzeciego już tylko 3 szt.-czwartego nie było bo była motywacja. Jak coś to mam jeszcze 10 szt plastrów-na pw moja kuracja wymagała 11 plastrów po 20 latach jarania... Ja też na tych plastrach. U mnie 2 tygodnie kleiłem
  22. To właśnie ta kroplówa. Pewnie był podłączony zaraz za Poźkiem.A nie mówiłem
  23. Słuchaj Bartek. Każdy musi znaleźć swój punkt zaczepienia. Sam wcześniej mówiłęm, że nigdy nie rzucę, bo po prostu lubię palić. Nigdy do mnie nie trafiały argumenty, że zdrowie, że kondycja itp. Wkurwiłem się jak policzyłem ile wydaję na fajki (paliłem ja i żona)
  24. Karwa. Nie chciałbym być za Poźkiem
  25. daj spokój. Musisz się dobrze zmotywować. Ja paliłem 19 lat!!! Bez żadnej przerwy od 13 roku życia. Wkurwiłem się raz , a porządnie i nie palę już póltora roku.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.