Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. Jak dla mnie to wsio rawno. W Polsce będę w sobotę w nocy i zostaję do następnej soboty . Póki co mam wszystko wolne oprócz wtorku
  2. W weekend lecę do kraju na tydzień. Jacyś chętni na ponadplanowy spocik
  3. truckmaniac odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  4. Wszystkie zespoły są przerażone, co Nikuś wyprawia na torze i stąd ten napis :polew:
  5. Jeżeli masz D1S to możesz wykorzystać swoje żarniki i przetwornice/ Ja u siebie przechodziłem ze zwykłej lampy, także kupiłem komplet z przetwornicami i żarnikami.
  6. A które części chcesz wymieniać?Wyciągasz stare lampy i zakładasz nowe. Ot i cała lista części.
  7. No tak :doh1: :doh1: :doh1: To jest Forum Klubowe. Tylko Klubowicze mają dostęp. Sorki Zawsze można wrzucić foty tutaj
  8. No to zdrowie żony i synka. Za swoje sam wypijesz Gratulacje. A pro pos jest wątek z fotami naszych pociech, więc się pochwal :gwizdanie: Bylbym Ci wdzieczny jakbys podeslal mi linka do tego watka bo ja teraz niemam zabardzo czasu zeby siedziec i szukac,calymi dniami jestem u zony i synka!! Dziekuje wszystkim za dobre slowa!! :notworthy: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=166298.0
  9. Pokazywali to wczoraj w wiadomościach. Miły gest
  10. Było tu na Forum kilka batalii w tym temacie . No widzisz. Nie miałeś tego silnika, a jednak wyrażasz opinie... Na jakiej podstawie? Prześledź Forum i np. ilość usterek zgłaszanych przez uzytkowników 1,9 TDI, a 2,5 TDI. A co do wspomnianej drogiej eksploatacji, to wybacz, ale jest pewna różnica, pomiędzy prostym , rzędowym czterocylindrowcem, a (jak na owe czasy) technologicznie zaawansowanym V6. Poza tym, to kto przy zdrowych zmyslach kupuje sobie V6 dla oszczędności
  11. bo Raga ma racje wyspij sie,bo napewno zaliczysz na poczatku kilka bezsennych nocy.... p.s GRATULACJE :good: Niekoniecznie. Mój syn ma dzisiaj 7 lat i zawsze dobrze spał. Córka ma dzisiaj 4 miesiące i przesypia całe noce
  12. Zacznijmy od początku. B6 to w ogóle jest porażka. Najgorszy model Audi. (opinia posiadaczy B5) 2,5 TDI to syf jakich mało (opinia posiadaczy 1,9 TDI) Multitronic to największe nieporozumienie w historii marki (opinia posiadaczy manuali, zazwyczaj tych, którzy w życiu nie jeździli automatem) Z trzech powyższych powodów mam to co mam i od 2,5 roku jeżdżę sobie very happy i baz żadnych usterek. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  13. No to zdrowie żony i synka. Za swoje sam wypijesz Gratulacje. A pro pos jest wątek z fotami naszych pociech, więc się pochwal :gwizdanie:
  14. Dzwonić na Policję. Nie na 997, tylko po prostu do dzielnicowego i złożyć zażalenie, sugerująć, że przy takich objawach wskazane auto nie może spełniać norm emisji spalin. Jeżeli dzielnicowy jest normalny, powinno pomóc.
  15. Pfff.... :gwizdanie:
  16. Śmiej się. Znam jednego debila, który właśnie tak sobie obniżył Opla Kadetta.
  17. preditio Witaj na Forum
  18. Łukasz Witaj na Forum
  19. Paweł Witaj na Forum
  20. Łoker Witaj na Forum
  21. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=142776.msg2171670#msg2171670
  22. Widzieliście jak to wyglądało u Glinka jak prysnął je w połysk ? :thumbdown:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.