Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. Mam i na przedniej i na tylnej osi. Są OK.
  2. Ja to kiedyś robiłem i z powodzeniem....to prosty zabieg musisz włożyć lampę do piekarnika na kilka minut żeby silikon zmiękł i wtedy delikatnie możesz ją otworzyć....dalej to już z górki. Ja kiedyś miałem audi allroad i zapragnąłem mieć xenony więc kupiłem na eBayu lampki do zwykłej a6 i próbowałem je zamontować.....oczywiście kształt jest inny i nie dało się ich zamontować. zauważyłem jednak że te lampy nie różnią się środkami. zamieniłem i było ok.....ale pamiętaj że w niektórych krajach jak masz lampy xenon to musisz mieć też spryskiwacze na lampy... wkladales lampe z a4 b6 do piekarnika na kilka minut i otworzyles lampe ? Tia. Chciałbym to zobaczyć.Akurat robiłem to u siebie, to mniej więcej coś wiem o tym
  3. Nie ma sie co oszukiwac. Za porzadne narzedzia trzeba wy***ać w c**j kasy na raz, albo (ja ja robie od lat) sukcesywnie kupowac po sztuce. Gdybym dzisiaj miał kupić wszystkie narzedzia BETA jakie mam, to chyba bym sobie w łeb pierdolnał. A tak mam juz ich całkiem sporo, bez obciazenia dla domowego budzetu i nigdy nic mi nie peklo, nie ukrecilo sie itp.
  4. Ale na interpretacji przepisów znaja się lepiej niż Ty i ja razem wzięci. No wybacz. Jakbym znał wtedy Ciebie, to bym sie odezwał :polew:Sorry Bartek za OT, ale czasami trudno przemilczeć
  5. Vario - od momentu gdy je włożyliśmy święcą cały czas (nic nie padło, nic nie wymieniałem). OK - czyli ustaliliśmy, że akcyza to 18,6%. A możecie się jakoś ustosunkować do dodatkowych opłat zależnych od rocznika modelowego auta? Czy akcyza to wszystko? (pomijam recycling, zwolnienie z VAT, skarbówkę i rejestrację). O ile nic sie nie zmieniło, to poza tym, co wymieniłeś, nie ma juz żadnych opłat.
  6. Skoro tak już robiłeś, to po prostu fart. Po drugie, to w Polsce wiele rzeczy trzeba płacić mimo tego, że są niezgodne z prawem unijnym. Ale to juz inny temat. Co do wspomnianej akcyzy, to ustawodawca celowo użył sformułowania "wartość rynkowa". Dzięki temu mykowi można sobie faktury w buty wsadzić, a celnik i tak naliczy po Eurotaksie. Komu się nie podoba może skarżyc Państwo. Przy ściąganiu swojej do kraju konsultowałem to z paroma osobami, dość mocno siedzącymi w temacie, np. wykładowcą Akademii Ekonomicznej, prawnikiem i znajomym urzednikiem z US i jeszcze kilka osób od lat ściągających masowo auta do kraju.
  7. Powyżej 2000 poj. akcyza wynosi 18,6% wartości pojazdu. Niestety nie biorą wartości z rachunku (tak było kiedyś), tylko z Eurotaxu. Także przy wartości 100 tysi masz od ręki 18 600 PLN. Do tego dolicz recykling, zaświadczenie ze skarbówki o zwolnieniu z VAT, pierwszy przegląd, opłaty rejestracyjne...
  8. truckmaniac odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Ten, co go najwięcej (W0 BODEK) Klasyk zresztą też jest
  9. truckmaniac odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Karwa Stary. Jak dla mnie jest :kox: Zreszta znasz moje zdanie na temat Mustanga, szczególnie tego starego
  10. truckmaniac odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    No jakoś tak średnio widzę Bulla na za***anych śniegiem drogach :gwizdanie: Choć wesoło może być. Nie powiem
  11. truckmaniac odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    No tak. Jak trwoga, to do Boga :polew:
  12. truckmaniac odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Dżizas Oniak. Kopę lat. Myślałem, że już nas olałeś
  13. to akurat argument przeciw :polew: :polew: :polew:
  14. No. Brawo. Widzę, że frekwencja dopisała. Słowa uznania dla pomysłodawców. Miło widzieć, że i u nas coś się dzieje :oklaski: :oklaski: :oklaski:
  15. To się nazywa bezstresowe wychowanie.
  16. No wiesz. Jak ja byłem takim młodym gówniarzem, to jak chciałem mieć fazę, to się wpierdalało tubke pasty Biały Ząbek
  17. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kiedyś rzeźbiłem troszkę inne rzeczy, w każdym bądź razie potrzebowałem trochę starych kabli. Pojechałem na okoliczny szrot, to gość wpuścił mnie do szopy, gdzie były dosłownie tony instalacji. Za browara dał mi, ile chciałem
  18. Kurde. Mój zamysł już od dłuższego czasu. Jak gdzieś uda się trafić takiego unfala.Za jednym zamachem 3.0TDI, TIP i Q.
  19. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie przewiduje nastepnego razu Bartek też tak myślał na początku i ściągał już tunel 46 razy :decayed:
  20. Mówią, że niby utrzymany w tonie Tarantino, a to bynajmniej na mnie działa odpychająco
  21. Myślę, że jest prawdopodobne to, co piszesz. Tym bardziej, że Adamek ma już walkę zakontraktowaną na kwiecień (bodajże), więc trochę mało czasu zostaje na dojście do siebie i przygotowanie do walki z Kliczko.No cóż. Jak to zwykle bywa musimy czekać. Tak samo jak w F1. Mnóstwo propagandy, a efekty zazwyczaj całkiem inne od tych zapowiadanych. Tak, czy siak. Kliczko - Adamek Kliczko - Haye Obojętnie, która walka się odbędzie, czekam na nią z niecierpliwością
  22. Super wątek. Na razie córcia ma fotelik Peg Perego, ale za kilka miechów trza będzie się rozejrzeć za czymś lepsiejszym
  23. Ja również kilka razy próbowałem, ale w końcu się udało. Poszło i ode mnie. Oby skurwiele za kratami zgnili, choś prawo dla takich jest i tak zbyt łagodne
  24. Karwa. Przestaję śledzić ten wątek. Za każdym razem dostaję takiego ślinotoku, że żona myśli, że siedzę na jakichś porno stronkach :slina: Graty Bartek. Szacun dla Ciebie :notworthy:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.