Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. BRA jest za***iste Jak byłem w MON-ie, jeździłem Autosanem i też tam miałem coś a'la BRA. Wypas na maxa. :polew:
  2. Graty Stary.Poziek miał jednak rację. Prawdziwy wysyp ostatnio w Klubie
  3. Przemek Witaj na Forum
  4. A Tobie to niby o co biega. Odpisałem dziewczynie na posta, ze mam chyba 320 mm a Ty mi tu jakieś wykłady z czarowania urządzasz. Wydaje ci się, że biegam od Audi do Audi i porównuję zaciski? Żeby nie było OT. Madzia. Sorry. Być może mi sie popieprzyło i mam 312. Tego tez nie jestem pewny.
  5. Najebany jesteś, czy z natury takie pierdoły opowiadasz?312, a 320 to chyba 8 mm różnicy. Faktycznie ogromna różnica
  6. Mozliwe, że 312. Napisałem, ze nie pamiętam dokładnie, więc mi tu nie wyjeżdżaj z jakimś czarowaniem
  7. No właśnie nie wiem czy dobrze pali bo po dłuższym postoju ciężko zapala - trochę muszę pokręcić... Stąd moje pytanie czy nie powinienem zakupić aku z prądem rozruchowym 700-800 A? Moim zdaniem powinieneś przynajmniej wrzucić cos mocniejszego na podmiankę. Wtedy będziesz wiedział.U mnie akku zalicza zgona i od tego momentu auto zaczęło ciężko palić z rana (mimo, że dobrze kręci)
  8. Marek Witaj na Forum
  9. Dominik Witaj na Forum
  10. Krzysiek Witaj na Forum
  11. Artur Witaj na Forum
  12. Dzięki- tam jest jakiś rozmiar pewnie? Juz nie pamiętam dokładnie. U mnie bodajże było 320 mm przód i 255 mm tył.
  13. Jeżeli juz masz załozone xenony, to możesz wywalić ten przełącznik bo i tak nie działa
  14. Generalnie Stanley spadł na psy. To juz nie sa te narzędzia, co kiedyś. Dzisiaj to zwykła "marketówka". Tak samo jak elektronarzędzia Black&Decker Ja po raz kolejny polecam Beta. Fakt, ze drogie, ale w 100% warte swojej ceny
  15. a kiedy Twoje opijemy :gwizdanie: Jak zostanę chrzestnym córki admina No to już żeśmy się najebali :gwizdanie:
  16. a kiedy Twoje opijemy :gwizdanie: O to to
  17. Wystarczy, żeby ropa była droższa od benzyny (jak w Szwajcarii) i na efekt nie trza będzie długo czekać
  18. Noooo.. Pięknie, pięknie Dla mnie to jest właśnie mega rezanie
  19. Witaj w Klubie. Moja córcia przyszła na świat wczoraj
  20. Czy to znaczy, że user Poziek łgał w tym temacie :?: :?: A towarzystwo łykało ściemę jak młode pelikany? Tez mi nowość. Trzeba być kompeltnym nowicjuszem na Forum, żeby wierzyć Poźkowi. On prawdę mówi tylko jak się pomyli
  21. Magda. U siebie założyłem I tarcze i Klocki Ferodo i z czystym sumieniem polecam
  22. Ono. Co Ci przypomina ? Co Ci przypomina ? Widok znajomy ten. :naughty:
  23. Właśnie sączę sobie piwko Castello z małego browarku w San Giorgio di Nogaro (UD) Miodzio :kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.