Treść opublikowana przez truckmaniac
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
U siebie kupiłem.Kumplowi wycinałem małym frezem. Raczej mega zdolności manualnych nie mam
-
[B6 AYM] Delekatne wibracje przy delikatnym przyspieszaniu -(Mutitronic ?)
Zdaje mi się, że Bartek coś wspominał o 200 PLN
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Popatrz, co tam jest w lewym górnym rogu.Takie cuś czerwone
-
Muzyka w naszych autkach
za***iste :good: W ogóle lubię Laurę Pausini: np: Dla mnie odlot
-
Urodziny Prezesa
to od dziś jak go spotkam zamiast "cześć" będę mu pokazywał środkowy palec serdeczności I tak Ci odpowie "cześć" :decayed:
-
[B6 AYM] Delekatne wibracje przy delikatnym przyspieszaniu -(Mutitronic ?)
Aktualizuj soft. Niewiele ryzykujesz.Jak sie ma sprawa z wymiana filtra zewnetrznego? Pompa faktycznie może niedomagac , ale przyczyną może byc właśnie zawalony filtr.
-
Urodziny Prezesa
Ale mógłby chociaż poudawać "Cześć" czasami odpowie jak się go spotka na ulicy, więc trochę kultury ma Z tym cześć, to tylko, jak mu się cos pojebie
-
Urodziny Prezesa
Za późno... nie uznajemy Prezes nie podziękował Pewnie leży zalany... No chyba nie sądzisz, że Prezesa wzrusza nasze włażenie w d*pę :gwizdanie:
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Po walce z Briggsem sądzę, że walka z Adamkiem to bedzie typowa pokazówka . Piekna lekcja boksu, ale i niesamowita odporność Briggsa Teraz Jonak na TVP1 daję radę
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
No chyba nie wierzysz, że da rade Kliczce
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Nie inaczej :drinks:
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
:drinks:
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
O k**wa Nie zajarzyłem. Jest gdzieś jeszcze? Bo nie mam RTL
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
:oklaski: :oklaski: :oklaski: Zbieram graty i rezam
-
[ALL B6] Montaż systemu samopoziomującego do Bi xenonu
Brawo Grzesiu. Właśnie zacząłem zbierac graty, także proponuje zamknąć watek i zostawic przekierowanie do watku Grześka
-
[ALL] Prostownik z Lidla za 60 zł. Co sądzicie?
A co to ma wspólnego z prostownikiem z pierwszego posta?
-
Urodziny Prezesa
Dokładnie. Zamiast podgladać "konkurencję" ( :polew: ), Wstawiaj flaszki do lodówy
-
Urodziny Prezesa
c**j tam. Taka wielka d*pa na tej focie, że też se wejdę Wszystkiego sto Lat
-
Nigdy nie kończąca się opowieść!!
- Ulubione piwo!
Cos wiem o tej słabości. na szczęście żonka jej u mnie nie tępi- Mega KONCERTY na których byłem lub będę...
Ja niestety nie zaliczyłem nigdy jakiegoś mega koncertu, chociaż marzę o U2 (szczególnie po Koncercie na San Siro). Za to sporo się włóczyliśmy z kumplami po różnych mniejszych i większych festiwalach i lokalnych koncercikach. Blues nad Bobrem (jedyny raz , kiedy widziałem Riedla na żywo) Jarocin (zagraliśmy "wirtualnie" ) Piknik Country Mrągowo, zanim stał się medialny :gwizdanie: I jedyny duży koncert na którym zagraliśmy. Maraton WOŚP Bolków 1992 (nie mylić z finałem WOŚP) koncert był w maju. A Wystąpiła cała ówczesna czołówk polskie sceny rockowej (Kult, Acid Drinkers, Edyta Bartosiewicz, Ga Ga, i wielu, wielu innych)- Ulubione piwo!
Wpadłeś jak Szwejk :polew:- Ulubione piwo!
Szczególnie fajnie było tam na poczatku, jak stały talerze z tym chlebem na stołach, a studenciaki robili zrzut na 1 piwo i przychodzili się nażreć Potem dawali juz tylko pajdę do piwa- [ALL] Prostownik z Lidla za 60 zł. Co sądzicie?
Mam juz ze 3 lata taki prostowniczek i nie mogę złego słowa powiedzieć. Mój jest bodajże TRONIC, czy cuś takiego. W każdym razie też z Lidla- Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
za wzór może i z racji jego charakteru nie.. ale był wolnym człowiekiem i pewnie z "Wehikułu czasu" by nie skorzystał Wiesz, co jest najgorsze? On po latach tej "wolności" doskonale zdawał sobie sprawę, że niszczy siebie i wszystkich dookoła. Nie potrafił z tego wybrnąć. Ale to już troche inny temat - Ulubione piwo!