Treść opublikowana przez truckmaniac
-
[ALL] LED-y do tablicy rejestracyjnej
a są wogóle takie diody w sprzedazy ? W sumie w tej wypowiedzi chodziło mi już o gotowe lampki, ewentualnie żarówki, a nie poszczególne diody. Jeżeli chodzi o te lampki to są takie, jak napisałem (10-30V).
-
[ALL] Klubowa karta zniżkowa na paliwo na orlenie
Daj spokój. Już przy zbiórce na serwer zafundowałeś sobie nowy rozrząd, a teraz chciałbyś jeszcze doprowadzić do bankructwa program Vitay i to na naszych barkach Jeeebany :polew: orlen jest bogaty to da radę A c**j tam. Niech Ci bedzie. Rób kartę :decayed:
-
[ALL] Klubowa karta zniżkowa na paliwo na orlenie
Daj spokój. Już przy zbiórce na serwer zafundowałeś sobie nowy rozrząd, a teraz chciałbyś jeszcze doprowadzić do bankructwa program Vitay i to na naszych barkach
-
[ALL] Klubowa karta zniżkowa na paliwo na orlenie
W sumie czemu nie. Jakby, co, to też się piszę
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
W Audi nie przejdzie
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
No kuźwa a zdjęć tych ledów to sie chyba nie doczekamy
-
[B7 BPW] Dłuższa Jazda z tempomatem dylemat
Wtedy tempomat musi być sprzężony z retarderem (lub min hamulcem górskim) a to wiadomo, że w osobówce nie wystepuje.
-
[B6 AVF] Jaki program (polski) do VAG i skąd?
Polskie programy to tylko Polski VAG 2.5 i Polski VAG 4.9. Niestety. Ani jednym, ani drugim logów nie porobisz
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Mam nadzieję, że juz niedługo
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
186 i 105 kg
-
Montaż LED zamiast postojówek
Rozdzielasz kable przed gniazdem. Możesz uciąć i rozdzielić, możesz wpiąć szybko złączkę... Sposobów jest mnóstwo
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Ja przybrałem na wadze 35 kg. Niestety jeszcze zanim rzuciłem palenie. Kiedy zacząłem się odchudzać przestałem w międzyczasie palić. Zrzuciłem 6 kg i d*pa blada. mimo różnych diet stanąłem na 105 i więcej się nie da
-
[ALL] Usuwanie plam z szyb
U mnie są takie same plamy. Też nic nie dało rady ich usunąć, więc przywykłem
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Słaby jesteś. Wszyscy wiedzą, że nie udźwigniesz
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ale się podniecacie. Przecież to normalka. Zaczyna się zbliżać wielkimi krokami koniec sezonu, więc zaczynają sie plotki. Do podpisania kontraktów na nowy sezon jeszcze sie naczytacie różnych "sensacji"
-
JAKIM JESTEŚ KIEROWCĄ?
Hehehe, super powiedziane. Polać temu Panu :beer1: Już polewam
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ładnie wystartował i to by było na tyle. Szkoda Teraz trza czekać na Singapur.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Kamil Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
vojtish Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
mecenasmr Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Maciej Witaj na Forum
-
[ALL B6] Nowy przód własnej produkcji - kto się pisze?
ale Wandej w swoim poście odnosił się do zderzaka Hofele :gwizdanie: No fakt. Kropka mu za OT
-
[ALL B6] Nowy przód własnej produkcji - kto się pisze?
Chodzi mi o te z pierwszego posta :gwizdanie:
-
[ALL B6] Nowy przód własnej produkcji - kto się pisze?
kolego,to nie żaden virtual,to jest zderzak firmy Hofele Przyjrzyj się dobrze Tomek. Są trochę podobne, ale jednak bardzo różne
-
Jaki telefon z wbudowanym GPS do 500zł???
I słusznie. Miałem E65. Ledwo skończyła sie gwarancja, a jebła płyta główna i telefon do śmieci