Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. a są wogóle takie diody w sprzedazy ? W sumie w tej wypowiedzi chodziło mi już o gotowe lampki, ewentualnie żarówki, a nie poszczególne diody. Jeżeli chodzi o te lampki to są takie, jak napisałem (10-30V).
  2. Daj spokój. Już przy zbiórce na serwer zafundowałeś sobie nowy rozrząd, a teraz chciałbyś jeszcze doprowadzić do bankructwa program Vitay i to na naszych barkach Jeeebany :polew: orlen jest bogaty to da radę A c**j tam. Niech Ci bedzie. Rób kartę :decayed:
  3. Daj spokój. Już przy zbiórce na serwer zafundowałeś sobie nowy rozrząd, a teraz chciałbyś jeszcze doprowadzić do bankructwa program Vitay i to na naszych barkach
  4. W sumie czemu nie. Jakby, co, to też się piszę
  5. W Audi nie przejdzie
  6. No kuźwa a zdjęć tych ledów to sie chyba nie doczekamy
  7. Wtedy tempomat musi być sprzężony z retarderem (lub min hamulcem górskim) a to wiadomo, że w osobówce nie wystepuje.
  8. Polskie programy to tylko Polski VAG 2.5 i Polski VAG 4.9. Niestety. Ani jednym, ani drugim logów nie porobisz
  9. Mam nadzieję, że juz niedługo
  10. Rozdzielasz kable przed gniazdem. Możesz uciąć i rozdzielić, możesz wpiąć szybko złączkę... Sposobów jest mnóstwo
  11. Ja przybrałem na wadze 35 kg. Niestety jeszcze zanim rzuciłem palenie. Kiedy zacząłem się odchudzać przestałem w międzyczasie palić. Zrzuciłem 6 kg i d*pa blada. mimo różnych diet stanąłem na 105 i więcej się nie da
  12. U mnie są takie same plamy. Też nic nie dało rady ich usunąć, więc przywykłem
  13. Słaby jesteś. Wszyscy wiedzą, że nie udźwigniesz
  14. Ale się podniecacie. Przecież to normalka. Zaczyna się zbliżać wielkimi krokami koniec sezonu, więc zaczynają sie plotki. Do podpisania kontraktów na nowy sezon jeszcze sie naczytacie różnych "sensacji"
  15. Hehehe, super powiedziane. Polać temu Panu :beer1: Już polewam
  16. Ładnie wystartował i to by było na tyle. Szkoda Teraz trza czekać na Singapur.
  17. Kamil Witaj na Forum
  18. vojtish Witaj na Forum
  19. mecenasmr Witaj na Forum
  20. Maciej Witaj na Forum
  21. ale Wandej w swoim poście odnosił się do zderzaka Hofele :gwizdanie: No fakt. Kropka mu za OT
  22. Chodzi mi o te z pierwszego posta :gwizdanie:
  23. kolego,to nie żaden virtual,to jest zderzak firmy Hofele Przyjrzyj się dobrze Tomek. Są trochę podobne, ale jednak bardzo różne
  24. I słusznie. Miałem E65. Ledwo skończyła sie gwarancja, a jebła płyta główna i telefon do śmieci

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.