Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. U mnie identyczne objawy były. Powód? j**nięte fele. Założyłem drugie koła i jak ręką odjął.
  2. Daj spokój. To niby ma byc Hot Line Najebali sie w piatek i c**j. Weekend z głowy
  3. Nie ma dyskusji. Mistrz pokazał, że nim jest, choć Jackiewicz moim zdaniem bardzo ładnie się zaprezentował. Piękne obrony, piękne uniki. Szkoda, że tak mało waleczności. Tak czy siak. Pasa nie ma, ale też nie ma wstydu.
  4. A co? Ma walczyć? No zobaczymy, co Jackiewicz pokaże :gwizdanie:
  5. Tych z Clubowymi ramkami pozdrawiamy w sposób szczególny:bicz3: :bicz3: :bicz3:
  6. No to c**j. Ten już odpłynął :decayed:
  7. Michał Witaj na Forum
  8. TIA. Chciałbym to zobaczyć.No chyba, że Oniak jeszcze nie dojechał
  9. [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 13:40_________________________________________________ale :kox: :kox: w końcu polsat dostępny jest na cyfrze + :good: :good: :good: koniec z oglądaniem F1 na pokojowej antenie :kox: :kox: Cały Polsat, czy tylko Polsat News ?
  10. Piotr Witaj na Forum
  11. Leszek Witaj na Forum
  12. Darek Witaj na Forum
  13. jarko69 Witaj na Forum
  14. Rafał Witaj na Forum
  15. Andrzej Witaj na Forum
  16. Szymon Witaj na Forum
  17. Grzegorz Witaj na Forum
  18. P Witaj na Forum
  19. maxus24 Witaj na Forum
  20. Tak, zawsze w przypadku (co zresztą wyraźnie napisałem) "nowych" czy "niesprawdzonych" technologii. Kolega Brylant wyraźnie napisał, że zaproponowali mu wykonanie usługi "nową" metodą. Świetnym przykładem tutaj jest pralnia chemiczna, w której często jest napisane, że nie ponoszą odpowiedzialności za szkody w elementach plastikowych ubrań - bo nigdy nie wiadomo jak guzik zareaguje na mocną chemię. Dlatego nie dziw się, jak odbierzesz marynarkę z poobrzynanymi guzikami EOT Brylant, napisz proszę jak się skończyło. Wszystko OK. Ale skoro sami proponują mi nową technologię, to raczej ponoszą odpowiedzialność za powstałe szkody.O ile oczywiście jako klient nie zostałem ostrzeżony o możliwości zniszczenia.
  21. Zawsze dokładny opis technologii??? Że niby mam iść piekarza uczyć chleb robić? Jakbym umiał, to bym sobie sam upiekł.
  22. W Irlandii, to jeszcze rozumiem, ale w Bułgarii??? :polew:
  23. Moim zdaniem powinieneś zgłosić sie do Urzędu Ochrony Konsumenta. Powinni mieć biura bodajże w każdym mieście powiatowym. Tam najszybciej uzyskasz konkretne informacje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.