Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. To, że auto wpada w tryb awaryjny na jakąś przyczynę. Jeśli jej nie usuniesz zazwyczaj problem się pogłębi, albo, co gorsza, spowoduje kolejne usterki.Niestety. Bez diagnostyki się nie obejdzie, bo nikt tu z fusów nie wróży.
  2. I tylko w takim kontekście rozumiem taki prezent
  3. I to bez siodełka !!! Flyy we wtorek jesteś ? Trzeba zobaczyć tego ulepa Jeszcze nie wie, czy butapren na łączeniach wyschnie
  4. Dokładnie w ten sposób U mnie zwykła żarówka została w środku w lampie, ale poza odbłyśnikiem. Nie widzę specjalnie sensu w wyciąganiu kabli na zewnątrz.
  5. Wy tu pierdu pierdu, a u mnie właśnie ROK strzelił bez smrodków :thumbup:
  6. Ja rozumiem twoje zamiłowanie do MODÓW, ale z tym kolorkiem to już przegiąłeś
  7. Zapewne masz rację. Ale mnie, jako szarego Kowalskiego gówno to obchodzi. Od tego tam są i biorą za to kasę, żeby to posprawdzać i mnie o tym poinformować :gwizdanie:
  8. Spa kolego, to nie tylko to o czym piszesz. Nie siedzisz też na zabiegach całe 2-3 dni. Jest masa czasu na zwiedzanie, wspólne spacery i inne rzeczy. Ja znam swoją żonę i właśnie dlatego postanowiłem wdrożyć w życie taki a nie inny pomysł. W sumie to masz rację. Ważne, żebyś trafił
  9. Mateusz Witaj na Forum
  10. Piotr Witaj na Forum
  11. Kamil Witaj na Forum
  12. Paweł Witaj na Forum
  13. Krzysztof Witaj na Forum
  14. Kolejny tego typu wątek na Forum i zacząłem się gubic. Albo macie jakieś tępe żony, albo naprawdę brak Wam podstawowego rozeznania w psychice kobiet. Jak piszesz, zazwyczaj widujecie sie tylko w weekendy. Chcesz jej zafundować mięśniaka masującego jej ciało, jakieś tam dziwne kąpiele, parówki , a Ty w tym czasie będziesz siedział przy basenie sącząc drinki. no faktycznie pokażesz w ten sposób swojej żonie, że te 10 lat to nie była pomyłka. Przy tak rzadkich chwilach spędzanych razem Twoja kobieta nie potrzebuje niczego innego, niż właśnie te chwile spedzane razem. Niech to będzie wspólna wycieczka, może piknik za miastem, a może po prostu romantyczna kolacja w restauracji. Nie ważne. Ważne, żebyście zrobili to razem!
  15. Czekaj, czekaj. Coś tam było, że miał się zaopiekować czyjąś siostrą
  16. Może dlatego, że Poźka uciszyli Jak pojechał to od 22 już śpi jak dziecko :gwizdanie: Pytanie tylko z kim
  17. Grzegorz Witaj na Forum
  18. Dawid Witaj na Forum
  19. Karol Witaj na Forum
  20. ilko Witaj na Forum
  21. Kamil Witaj na Forum
  22. Bartek Witaj na Forum
  23. Megan Witaj na Forum
  24. lolejko Witaj na Forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.