Treść opublikowana przez truckmaniac
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
To, że auto wpada w tryb awaryjny na jakąś przyczynę. Jeśli jej nie usuniesz zazwyczaj problem się pogłębi, albo, co gorsza, spowoduje kolejne usterki.Niestety. Bez diagnostyki się nie obejdzie, bo nikt tu z fusów nie wróży.
-
Rocznica ślubu. Może wypad do SPA??
I tylko w takim kontekście rozumiem taki prezent
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
I to bez siodełka !!! Flyy we wtorek jesteś ? Trzeba zobaczyć tego ulepa Jeszcze nie wie, czy butapren na łączeniach wyschnie
-
Montaż LED zamiast postojówek
Dokładnie w ten sposób U mnie zwykła żarówka została w środku w lampie, ale poza odbłyśnikiem. Nie widzę specjalnie sensu w wyciąganiu kabli na zewnątrz.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Wy tu pierdu pierdu, a u mnie właśnie ROK strzelił bez smrodków :thumbup:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Ja rozumiem twoje zamiłowanie do MODÓW, ale z tym kolorkiem to już przegiąłeś
-
Netia - ostrzegam !!
Zapewne masz rację. Ale mnie, jako szarego Kowalskiego gówno to obchodzi. Od tego tam są i biorą za to kasę, żeby to posprawdzać i mnie o tym poinformować :gwizdanie:
-
Rocznica ślubu. Może wypad do SPA??
Spa kolego, to nie tylko to o czym piszesz. Nie siedzisz też na zabiegach całe 2-3 dni. Jest masa czasu na zwiedzanie, wspólne spacery i inne rzeczy. Ja znam swoją żonę i właśnie dlatego postanowiłem wdrożyć w życie taki a nie inny pomysł. W sumie to masz rację. Ważne, żebyś trafił
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Mateusz Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Piotr Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Kamil Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Paweł Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Krzysztof Witaj na Forum
-
Rocznica ślubu. Może wypad do SPA??
Kolejny tego typu wątek na Forum i zacząłem się gubic. Albo macie jakieś tępe żony, albo naprawdę brak Wam podstawowego rozeznania w psychice kobiet. Jak piszesz, zazwyczaj widujecie sie tylko w weekendy. Chcesz jej zafundować mięśniaka masującego jej ciało, jakieś tam dziwne kąpiele, parówki , a Ty w tym czasie będziesz siedział przy basenie sącząc drinki. no faktycznie pokażesz w ten sposób swojej żonie, że te 10 lat to nie była pomyłka. Przy tak rzadkich chwilach spędzanych razem Twoja kobieta nie potrzebuje niczego innego, niż właśnie te chwile spedzane razem. Niech to będzie wspólna wycieczka, może piknik za miastem, a może po prostu romantyczna kolacja w restauracji. Nie ważne. Ważne, żebyście zrobili to razem!
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 - HOT LINE
Czekaj, czekaj. Coś tam było, że miał się zaopiekować czyjąś siostrą
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 - HOT LINE
Może dlatego, że Poźka uciszyli Jak pojechał to od 22 już śpi jak dziecko :gwizdanie: Pytanie tylko z kim
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Grzegorz Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dawid Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Karol Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
ilko Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Kamil Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Bartek Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Megan Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
lolejko Witaj na Forum