Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. Beata Witaj na Forum
  2. Uff... Jutro dzwonię do serwisu
  3. Jest wątek na Forum. Wybierali się Klubowicze grupowo bodajże do Wróbla.
  4. Szkoda, że Robert dał ciała w boksie, ale trudno. Jest pudło. Brawo :oklaski: :oklaski: :oklaski: Piękny manewr Rosberga. Pokazał Schumiemu , gdzie jego miejsce Brawo PET. Z końca stawki przywiózł punkty. Order Uśmiechu dla VET za to, że po raz kolejny udowodnił, że ma zryty beret. Psycha nie nadąża za talentem :decayed:
  5. Nie wiem, co gorsze [br]Dopisany: 29 Sierpień 2010, 15:26_________________________________________________Bartek. Jaki moze być koszt w krajowym ASO za Update softu?
  6. Marcin Witaj na Forum
  7. brzecho Witaj na Forum
  8. Krzysztof Witaj na Forum
  9. VET . Ale uuuuurrrrrrrrwaaaaaaaaaałłłłłłłłłłłłłł :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  10. Chyba mój VC 311.2 nie ogarnia tego. MVB 028 ERROR not avaiabile ;(
  11. Diagnostyki nie robiłem. Chyba czas to nadrobić. Kurde właśnie wróciłem z kraju, ale nic. Pobadamy i jak nic nie da, to pojadę do tut. ASO na akutalizację softu [br]Dopisany: 29 Sierpień 2010, 14:34_________________________________________________ :notworthy:
  12. Żadnych błędów w skrzyni. Wersja softu 3400 dla sterownika 8E2 910 155F[br]Dopisany: 29 Sierpień 2010, 14:22_________________________________________________W którym MVB sprawdza się, czy hillstop (czy jakoś tak) jest aktywny?
  13. A to nie jest po prostu moduł zest. głośnomówiącego od "banana" na tel. ??
  14. Kurcze. Nie wiecie co to może być? Niby wszystko OK, zero problemów ze skrzynką itd. Dzisiaj mnie jednak podkusiło i zrobiłem mały teścik. Od zawsze dosyć niemrawo ruszał do przodu (po zwolnieniu hamulca, bez gazu). Pojechałem na dosyć stromą górkę i po zwolnieniu hamulca, na D, auto bez żadnego oporu stacza się w tył, dopóki nie dodam gazu. MVB 010, 011 ADP OK What is It
  15. Maciek Witaj na Forum
  16. Tomasz Witaj na Forum
  17. Drizzt Witaj na Forum
  18. masowy Witaj na Forum
  19. Tomek Witaj na Forum
  20. Nie no dajcie spokój. Przecież to jakaś padlina. RybA4 specjalnie tylko jedną fotkę poglądową wrzucił, bo na niej jeszcze w miarę wygląda
  21. Ja mam multi i też możliwość zmiany "biegów" + i - na lewarku i na kierze
  22. Piotrek Witaj na Forum
  23. Piękna fura. za***isty podkład do grubego rezania Uwielbiam B6/B7 w tej barwie
  24. Full chrom :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.