Treść opublikowana przez truckmaniac
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Beata Witaj na Forum
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Uff... Jutro dzwonię do serwisu
-
Szkoły jazdy -subaru, opel, renault
Jest wątek na Forum. Wybierali się Klubowicze grupowo bodajże do Wróbla.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Szkoda, że Robert dał ciała w boksie, ale trudno. Jest pudło. Brawo :oklaski: :oklaski: :oklaski: Piękny manewr Rosberga. Pokazał Schumiemu , gdzie jego miejsce Brawo PET. Z końca stawki przywiózł punkty. Order Uśmiechu dla VET za to, że po raz kolejny udowodnił, że ma zryty beret. Psycha nie nadąża za talentem :decayed:
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Nie wiem, co gorsze [br]Dopisany: 29 Sierpień 2010, 15:26_________________________________________________Bartek. Jaki moze być koszt w krajowym ASO za Update softu?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Marcin Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
brzecho Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Krzysztof Witaj na Forum
-
F1, Rajdy i Motorsport
VET . Ale uuuuurrrrrrrrwaaaaaaaaaałłłłłłłłłłłłłł :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Chyba mój VC 311.2 nie ogarnia tego. MVB 028 ERROR not avaiabile ;(
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Diagnostyki nie robiłem. Chyba czas to nadrobić. Kurde właśnie wróciłem z kraju, ale nic. Pobadamy i jak nic nie da, to pojadę do tut. ASO na akutalizację softu [br]Dopisany: 29 Sierpień 2010, 14:34_________________________________________________ :notworthy:
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Żadnych błędów w skrzyni. Wersja softu 3400 dla sterownika 8E2 910 155F[br]Dopisany: 29 Sierpień 2010, 14:22_________________________________________________W którym MVB sprawdza się, czy hillstop (czy jakoś tak) jest aktywny?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
A to nie jest po prostu moduł zest. głośnomówiącego od "banana" na tel. ??
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Można, można.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Kurcze. Nie wiecie co to może być? Niby wszystko OK, zero problemów ze skrzynką itd. Dzisiaj mnie jednak podkusiło i zrobiłem mały teścik. Od zawsze dosyć niemrawo ruszał do przodu (po zwolnieniu hamulca, bez gazu). Pojechałem na dosyć stromą górkę i po zwolnieniu hamulca, na D, auto bez żadnego oporu stacza się w tył, dopóki nie dodam gazu. MVB 010, 011 ADP OK What is It
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Maciek Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Tomasz Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Drizzt Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
masowy Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Tomek Witaj na Forum
-
[ALL B8] Łaciata
Nie no dajcie spokój. Przecież to jakaś padlina. RybA4 specjalnie tylko jedną fotkę poglądową wrzucił, bo na niej jeszcze w miarę wygląda
-
Diagnostyka skrzyni Multitronic od A do Z
Ja mam multi i też możliwość zmiany "biegów" + i - na lewarku i na kierze
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Piotrek Witaj na Forum
-
Czerwona Perła na DIESLU 131 HP
Piękna fura. za***isty podkład do grubego rezania Uwielbiam B6/B7 w tej barwie
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
Full chrom :decayed: