Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. :shocked: Nie widziałem jeszcze tego. Braciak ma taką, tylko ze starszym ryjem '04. Muszę mu to pokazać
  2. Mówcie co chcecie ale mi się ten głaz podoba, usunął bym tylko tego klekota w tle i było by cudownie :> Wiesz. Na Twoim miejscu nie sugerowałbym się wyglądem :naughty: AC w PZU atrapy [Wirtualnemedia.pl]
  3. Szymon Witaj na Forum
  4. Hubert Witaj na Forum
  5. szczepaq Witaj na Forum
  6. Rafał Witaj na Forum
  7. slawoj01 Witaj na Forum
  8. Bartek Witaj na Forum
  9. No cóż.Zapewne jeszcze długo nikt normalny tu nie zajrzy, co nie zmienia faktu, że to jeden z największych paździerzy na Forum
  10. No jacha, że się różni. Co innego, jak czekasz pół nocy, lub zrywasz się o 3 nad ranem, żeby life obejrzeć. To napięcie narastające z każdą chwilą. Co innego jak wstajesz wygodnie i na luzaku oglądasz powtórkę.
  11. Chyba nie ma. Dzisiaj pół dnia tam dobijałem zawiechę i nic Klubowego nie wyhaczyłem, choć A4 jak nasrał jeździ
  12. Słaba walka była. Sędziowie wypunktowali dla Adamka, bo jakaś przyszłość jeszcze przed nim, to można trochę zarobić. Walka słaba. Moim zdaniem na remis. Z drugiej strony dobrze się stało. Widzi teraz Tomasz, że jeszcze dłuuuuga droga przed nim. Z Kliczkami póki co ma szansę tylko jak poczeka kilka lat, aż przejdą na emeryturę
  13. Na pewno na którymś Polsacie
  14. U mnie tak było. Kiera trójramienna, ale bez MF i moduł z N
  15. Jak zwykle Marcin. Oliwka przyszła expresowo. Już wymieniona. Wielkie Dzięki :good:
  16. Musisz zrobić update BIOS a do wersji dla Win XP. W przedostatnim poście masz linka do download. Przed rozpoczęciem podłącz lapka pod zasilacz, bo w żadnym razie nie można przerwać tej operacji w trakcie.
  17. Myślę, że masz po prostu wyjątkowego pecha
  18. Właśnie wjechałem do PL. Wczoraj raczyłem się lokalnym Lwóweckim piwkiem niepasteryzowanym. Lwówek Książęcy Niepasteryzowany :good:
  19. Wyluzuj Bartek . U mnie było tak samo, jak zakładałem Eibachy. Na początku prawa strona stała wyżej niż lewa. Po ok. 2 tygodniach wszystko się unormowało.
  20. Ice Witaj na Forum
  21. Hubert Witaj na Forum
  22. Vit0 Witaj na Forum
  23. Rafał Witaj na Forum
  24. Michał Witaj na Forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.