Treść opublikowana przez truckmaniac
-
[INNE] Mondeo&vectra C
:shocked: Nie widziałem jeszcze tego. Braciak ma taką, tylko ze starszym ryjem '04. Muszę mu to pokazać
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Mówcie co chcecie ale mi się ten głaz podoba, usunął bym tylko tego klekota w tle i było by cudownie :> Wiesz. Na Twoim miejscu nie sugerowałbym się wyglądem :naughty: AC w PZU atrapy [Wirtualnemedia.pl]
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Szymon Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hubert Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
szczepaq Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Rafał Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
slawoj01 Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Bartek Witaj na Forum
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
No cóż.Zapewne jeszcze długo nikt normalny tu nie zajrzy, co nie zmienia faktu, że to jeden z największych paździerzy na Forum
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
No jacha, że się różni. Co innego, jak czekasz pół nocy, lub zrywasz się o 3 nad ranem, żeby life obejrzeć. To napięcie narastające z każdą chwilą. Co innego jak wstajesz wygodnie i na luzaku oglądasz powtórkę.
-
Spotkania na drodze
Chyba nie ma. Dzisiaj pół dnia tam dobijałem zawiechę i nic Klubowego nie wyhaczyłem, choć A4 jak nasrał jeździ
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Słaba walka była. Sędziowie wypunktowali dla Adamka, bo jakaś przyszłość jeszcze przed nim, to można trochę zarobić. Walka słaba. Moim zdaniem na remis. Z drugiej strony dobrze się stało. Widzi teraz Tomasz, że jeszcze dłuuuuga droga przed nim. Z Kliczkami póki co ma szansę tylko jak poczeka kilka lat, aż przejdą na emeryturę
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Na pewno na którymś Polsacie
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
U mnie tak było. Kiera trójramienna, ale bez MF i moduł z N
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Na focie jest idealnie
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Jak zwykle Marcin. Oliwka przyszła expresowo. Już wymieniona. Wielkie Dzięki :good:
-
Jak rozjaśnić ekran w laptopie?
Musisz zrobić update BIOS a do wersji dla Win XP. W przedostatnim poście masz linka do download. Przed rozpoczęciem podłącz lapka pod zasilacz, bo w żadnym razie nie można przerwać tej operacji w trakcie.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Myślę, że masz po prostu wyjątkowego pecha
-
Ulubione piwo!
Właśnie wjechałem do PL. Wczoraj raczyłem się lokalnym Lwóweckim piwkiem niepasteryzowanym. Lwówek Książęcy Niepasteryzowany :good:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Wyluzuj Bartek . U mnie było tak samo, jak zakładałem Eibachy. Na początku prawa strona stała wyżej niż lewa. Po ok. 2 tygodniach wszystko się unormowało.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Ice Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hubert Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Vit0 Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Rafał Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Michał Witaj na Forum