Treść opublikowana przez truckmaniac
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Konrad Witaj na Forum
-
[B6 AVF] Modyfikacja multitronika - większe spalanie!!
W sumie jedyna słuszna rada to:
-
Własna działalność - Transport lekki
No chyba żartujesz. Kto Ci dzisiaj da przedpłatę? Co niektórych klientów (stałych) mamy na termin 180 dni .A ten, który padł był naszym stałym i bardzo dobrym klientem od kilku lat. Mieliśmy od nich w ciul roboty i wszystkie te lata bodajże raz, czy dwa spóźnił sie lekko z zapłatą, a tak zawsze bez problemu.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
W razie W byłbym chętny Bartku, ale niestety będę wiedział więcej gdzieś w październiku, także jakbyś jeszcze nie zgonił, to...
-
Własna działalność - Transport lekki
Swoje w tym wątku już napisałem. Na koniec dodam jedno. Dzisiaj spedycje (twoi potencjalni klienci) wyrastają jak grzyby po deszczu i jeszcze szybciej zwijają manatki. Znajdziesz kilku takich kombinatorów i leżysz. Właśnie jestem po rozmowie z moim bossem. Jeden z naszych dosyć dobrych klientów właśnie zwinął żagle. Ponad 50 tys. Euro w plecy.
-
[ALL B6] Kto wie jaki ma być poziom na tej miarce akumulatora
Nie wiem, jak na tej miarce. Generalnie przyjmuje się , że poziom elektrolitu powinien być 1 cm powyżej radiatorów.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zauważ bardzo istotny przekaz z ostatniego zdania: Mam wielu znajomych w Policja i po Rodzinie jest ich kilku. To, że dostniesz głupie pismo, albo powiedzą Ci, że nie można, wcale nie znaczy, że nie można :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Śmiejcie się śmiejcie. Załóżmy, że był to Opel Vectra C w kolorze zielonym. Ile takich jest zarejestrowanych w okolicy? Powiedzmy, że 100. 50 to będą stare dziadki, 20 ludzie mocno zabiegani zawodowo, 10 bedzie akurat poza granicami miasta, a pozostałe 20 należy sprawdzić. Wysyłasz na miejsce dzielnicowych i do wieczora sprawa jest wyjaśniona. Oczywiście to tylko teoria. W praktyce jest łatwiej, tylko zależy od tego, komu zostanie przydzielone takie dochodzenie.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A co masz zamiar zrobić? Puścisz portret pamięciowy w TVN Warszawa? dzwonilem do znajomej w policji i wystarczy ze bym numer rejestracyjny podal i mam wszystkie jego dane ale niestety bylem ogladalem i z kamer nie da rady odczytac numeru rejestracyjnego Skoro masz znajomą w Policji, wrzuć jej to nagranie.Namierzą frendzla w 30 min :vava: nawet bez tablic
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czarek Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Marcin Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
WisniaS3 Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Tomasz Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Mariusz Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Tomasz Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Tomasz Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Kamil Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Łukasz Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Pawelo Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
parollo Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Szymon Witaj na Forum
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja pierdziele ale Wam w Wawie wojnę wypowiedzieli We Wrocławiu nawet tabliczki nie przyczepiają. To wszystko c**j. Patrzcie na to http://www.poboczem.pl/naszym-zdaniem/news-straz-miejska-jak-talibowie,nId,294166
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
we Wrześni takie leżą w jednym garażu :gwizdanie: Umkneło mi. Nie chwalił sie Bartek, że już je dopadł
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Jakby tu nie było OT, to wątek miałby co najwyżej 3 strony. Byłyby to posty Mirona A co do lamp, to faktycznie za***iście wygladają na tych fotach, ale weź pod uwagę, że Miron się bawił PaintShop'em, zanim go wypuścili na rynek