Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. Wiecie. Sam tez jestem fanem Dżemu (tylko z Riedlem), ale patrząc z drugiej strony, to czy postawilibyście go za wzór swoim pociechom? :gwizdanie:
  2. Mówiłem dokładnie to samo.Już mija 14 miesiąc bez fajków
  3. To prawda. :good:
  4. Oniak to zawsze stęka, że już nie pije Normalka. Ja też jak zdycham, to się tak samo zarzekam A kto nie Podobno, żeby nie miec kaca trzeba w przerwie między kielichami przeżuć ziarno kawy Ktoś próbował ? :polew: Do tego jeszcze podskoczyc 3 razy na piętach i jebnąć barana w ścianę z rozpedu :polew:
  5. Oniak to zawsze stęka, że już nie pije Normalka. Ja też jak zdycham, to się tak samo zarzekam
  6. Generalnie to dużo żreć w trakcie picia. Nie musi być za tłusto, bo potem trzyma jak w termosie. Na drugi dzień jakaś bomba megawitaminowa i po kacu. No chyba, że się przegnie, to wtedy rady nie ma. Ma boleć A wogóle jak chcecie poznać dobre sposoby, to piszcie do Oniaka. Ma ogromne doświadczenie w tej kwestii, że mógłby doktora robić
  7. Ciekawy jestem Twojej opinii, jak spotka to kogoś Ci bliskiego. Ludzie się mylą...Szczególnie młodzi ludzie są bardzo podatni na takie debilizmy. Widze jak sie zachowuja Ci mlodzi ludzie i nie chcialbym zeby w przyszlosci moje dzieci sie tak zachowywaly... Jakby przydarzylo sie to moim dzieciom... mialbym pretensje do siebie ze dziecka nie wychowalem i do samego dziecka/jego znajomych. Nie do sprzedawcy. Dla mnie Ci ktorzy kupuja dopalacze to Ci sami ludzie co lubia przypalic ziolo czy wciagnac po nosie. Ale nie możesz młodzieży ustawiać w jednaj linii z ludźmi dojrzałymi.Niestety. Nawet najlepsze wychowanie czasem może nie uchronić Twoich pociech przed ich pomyłkami. Ludzie bardzo często uczą sie na błędach (zazwyczaj na własnych) i taki też jest przywilej młodości. W 100% popieram te słowa:
  8. Ciekawy jestem Twojej opinii, jak spotka to kogoś Ci bliskiego. Ludzie się mylą...Szczególnie młodzi ludzie są bardzo podatni na takie debilizmy.
  9. Oby tak było, czego Ci szczerze życzę
  10. To dziwne. Ja swoje systematycznie konserwuję i mój Performer 5000 nie nosi wewnątrz najmniejszych śladów zuzycia , a dodać muszę, że zapewne mam jedną z najstarszych tych anten w kraju
  11. Dziwne podejście. Wynik jest wynik i nie podlega dyskusji. To tak samo jakby gadać, że Robert Kubica wygrał GP Kanady tylko dlatego, że Hamilton wjechał w d*pę Kimmiemu :gwizdanie: Fakt takie zdarzenie miało miejsce, ale nie zmienia to faktu, że przejechał linie mety jako pierwszy i za to chwała mu. Tak samo z Gollobem
  12. To weź sobie teraz pomyśl, że ja do 4:10 nie spałem (kwalifikacje), potem trzepłem sie do wyra na 3,5h i wstałem na wyścig, żeby zobaczyć jak Robert odpada na 3 okrążeniu Co do samego startu to mimo, że Vitek się rozpierd..., to zauważcie, że już nie pierwszy raz pokazał swój "atomowy" start Świetnie wygląda na powtórce
  13. no to moze wygladac ciekawe :> chyba tak Ale to nie są Bixy :gwizdanie:
  14. Jasssne, że wielu jest zadowolonych i oby tak pozostało. Niestety % to są dosyć wadliwe i kłopotliwe silniki i niestety tak pozostanie a właściciele zawsze będą bronić swojego. To normalne Tu nie chodzi o bronienie swojego. Uwierz mi, że jakbym miał z nim problemy, to właśnie tutaj na Forum głośno bym o tym krzyczał, żeby przestrzec innych.Wcześniej miałem Chryslera Voyagera 2,5 TD i każdemu bedę odradzał ile się tylko da.
  15. bo go dziwczyna rzuciła ???? mogłeś go pociągnąć za nogi jak jest tak głupi :kox: :kox: I tutaj powiem wam jak wyglada sytuacja od strony medycznej. Koles w sumie szybko zostal odciety. Pomijam fakt prawdopodobnego uszkodzenia kregow szyjnych. Koles w totalnym amoku. Bez jakiegokolwiek kontaktu z zaburzeniami rytmu serca i bezdechami. 4 osoby nie mogly go utrzymac. Chlopak w priorytecie do intubacji i zastosowania respiratora zeby za niego oddychal. Ale jest problem bo zadne leki na niego nie dzialaja. To jest najgorsze. Nic nie mozesz zrobic bo nie wiadomo co w nim siedzi i w jaka interakcje wpadna leki po podaniu. Dokładnie. Jak jeden z drugim chce pokazać jaki jest kozak niech się nawpieprzają muchomorów sromotnikowych
  16. Szlag by trafił. Co za pech Szczęście w nieszczęściu, że ani Rosberg, ani Massa nie punktowali. Świetna jazda Kobayashi'ego Timo Glock nie mógł dać rady Sakonowi, który miejscami mało nie stawał na dohamowaniach :polew:
  17. O 3 nad ranem naszego czasu :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 22:26_________________________________________________No to jedziemy
  18. Szczerze mówiąc nie widzę sensu zmiany B6 na B7. To praktycznie te same auta. Jeszcze przesiadkę z 2,5 na 3,0 i z oski na quattro to OK, ale na 2,7? Raczej bezsensowne. Oczywiście to tylko moja opinia, ale jakbym aktualnie planował zmianę, to albo juz wspomniane 3,0, albo B8, ewentualnie A6 (C6).
  19. Znam wielu mających opinie podobną do mojej :gwizdanie:
  20. W ASO powiedzieli mi jasno, 2,5 TDI to jest najgorsza kupa, z multitronikiem na czele. Na drugim miejscu klasuje się silnik 1.6 benzyna, muł w ch*j . Mowa tutaj o modelu b6. Zresztą nie ważne, nie o tym temat. I proszę nie rozpisujcie się że taki a taki silnik lepszy, nikomu tu nie ujmuję, tylko powtarzam słowa pracownika ASO. To teraz ja Ci powiem cos o pracownikach ASO. Pieprza tak, bo ani o 2,5 TDI, ani tym bardziej o multitronicu nie mają zielonego pojęcia, a nawet jak sie zdarzy jakiś wyjątkowo rozgarnięty, to żeby cokolwiek przy tej motorowni zrobić, trzeba się narobić Ja mam swoje 2,5 TDI z multi od ponad 2 lat i jakoś jeździ i się nie pieprzy. Dziwne, co?
  21. Oczywiście nie chodzi o czas przed wejściem ustawy, bo prawo nie działa wstecz. Zarzuty są za akcję z zerwaniem plomb inspektora sanitarnego i sprzedaż środków, które przyniósł ze sobą i sprzedawał. Dokładnie o to chodzi.W momencie, kiedy zerwał plomby handlował środkami, których sprzedaż była już zakazana.
  22. Wniosek o areszt był mocno na wyrost i wiadomo było od razu, że wyjdzie.Zobaczymy czy po sprawie dalej będzie mu tak do śmiechu
  23. Ciekawe jak się sprawdzi w tym roku nowy Michelin Alpin 4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.