Treść opublikowana przez truckmaniac
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Wiecie. Sam tez jestem fanem Dżemu (tylko z Riedlem), ale patrząc z drugiej strony, to czy postawilibyście go za wzór swoim pociechom? :gwizdanie:
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Mówiłem dokładnie to samo.Już mija 14 miesiąc bez fajków
-
Wasze sposoby na KACA
To prawda. :good:
-
Wasze sposoby na KACA
Oniak to zawsze stęka, że już nie pije Normalka. Ja też jak zdycham, to się tak samo zarzekam A kto nie Podobno, żeby nie miec kaca trzeba w przerwie między kielichami przeżuć ziarno kawy Ktoś próbował ? :polew: Do tego jeszcze podskoczyc 3 razy na piętach i jebnąć barana w ścianę z rozpedu :polew:
-
Wasze sposoby na KACA
Oniak to zawsze stęka, że już nie pije Normalka. Ja też jak zdycham, to się tak samo zarzekam
-
Wasze sposoby na KACA
Generalnie to dużo żreć w trakcie picia. Nie musi być za tłusto, bo potem trzyma jak w termosie. Na drugi dzień jakaś bomba megawitaminowa i po kacu. No chyba, że się przegnie, to wtedy rady nie ma. Ma boleć A wogóle jak chcecie poznać dobre sposoby, to piszcie do Oniaka. Ma ogromne doświadczenie w tej kwestii, że mógłby doktora robić
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Ciekawy jestem Twojej opinii, jak spotka to kogoś Ci bliskiego. Ludzie się mylą...Szczególnie młodzi ludzie są bardzo podatni na takie debilizmy. Widze jak sie zachowuja Ci mlodzi ludzie i nie chcialbym zeby w przyszlosci moje dzieci sie tak zachowywaly... Jakby przydarzylo sie to moim dzieciom... mialbym pretensje do siebie ze dziecka nie wychowalem i do samego dziecka/jego znajomych. Nie do sprzedawcy. Dla mnie Ci ktorzy kupuja dopalacze to Ci sami ludzie co lubia przypalic ziolo czy wciagnac po nosie. Ale nie możesz młodzieży ustawiać w jednaj linii z ludźmi dojrzałymi.Niestety. Nawet najlepsze wychowanie czasem może nie uchronić Twoich pociech przed ich pomyłkami. Ludzie bardzo często uczą sie na błędach (zazwyczaj na własnych) i taki też jest przywilej młodości. W 100% popieram te słowa:
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Ciekawy jestem Twojej opinii, jak spotka to kogoś Ci bliskiego. Ludzie się mylą...Szczególnie młodzi ludzie są bardzo podatni na takie debilizmy.
-
[B5 AFN] Antenka TEXAS 2m montaz i opinie
Oby tak było, czego Ci szczerze życzę
-
[B5 AFN] Antenka TEXAS 2m montaz i opinie
:polew: Zdziwiłbyś się
-
[B5 AFN] Antenka TEXAS 2m montaz i opinie
To dziwne. Ja swoje systematycznie konserwuję i mój Performer 5000 nie nosi wewnątrz najmniejszych śladów zuzycia , a dodać muszę, że zapewne mam jedną z najstarszych tych anten w kraju
-
Kibice żużla
Dziwne podejście. Wynik jest wynik i nie podlega dyskusji. To tak samo jakby gadać, że Robert Kubica wygrał GP Kanady tylko dlatego, że Hamilton wjechał w d*pę Kimmiemu :gwizdanie: Fakt takie zdarzenie miało miejsce, ale nie zmienia to faktu, że przejechał linie mety jako pierwszy i za to chwała mu. Tak samo z Gollobem
-
F1, Rajdy i Motorsport
To weź sobie teraz pomyśl, że ja do 4:10 nie spałem (kwalifikacje), potem trzepłem sie do wyra na 3,5h i wstałem na wyścig, żeby zobaczyć jak Robert odpada na 3 okrążeniu Co do samego startu to mimo, że Vitek się rozpierd..., to zauważcie, że już nie pierwszy raz pokazał swój "atomowy" start Świetnie wygląda na powtórce
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
no to moze wygladac ciekawe :> chyba tak Ale to nie są Bixy :gwizdanie:
-
Czy ciężko dziś sprzedać auto?
Jasssne, że wielu jest zadowolonych i oby tak pozostało. Niestety % to są dosyć wadliwe i kłopotliwe silniki i niestety tak pozostanie a właściciele zawsze będą bronić swojego. To normalne Tu nie chodzi o bronienie swojego. Uwierz mi, że jakbym miał z nim problemy, to właśnie tutaj na Forum głośno bym o tym krzyczał, żeby przestrzec innych.Wcześniej miałem Chryslera Voyagera 2,5 TD i każdemu bedę odradzał ile się tylko da.
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
bo go dziwczyna rzuciła ???? mogłeś go pociągnąć za nogi jak jest tak głupi :kox: :kox: I tutaj powiem wam jak wyglada sytuacja od strony medycznej. Koles w sumie szybko zostal odciety. Pomijam fakt prawdopodobnego uszkodzenia kregow szyjnych. Koles w totalnym amoku. Bez jakiegokolwiek kontaktu z zaburzeniami rytmu serca i bezdechami. 4 osoby nie mogly go utrzymac. Chlopak w priorytecie do intubacji i zastosowania respiratora zeby za niego oddychal. Ale jest problem bo zadne leki na niego nie dzialaja. To jest najgorsze. Nic nie mozesz zrobic bo nie wiadomo co w nim siedzi i w jaka interakcje wpadna leki po podaniu. Dokładnie. Jak jeden z drugim chce pokazać jaki jest kozak niech się nawpieprzają muchomorów sromotnikowych
-
F1, Rajdy i Motorsport
Szlag by trafił. Co za pech Szczęście w nieszczęściu, że ani Rosberg, ani Massa nie punktowali. Świetna jazda Kobayashi'ego Timo Glock nie mógł dać rady Sakonowi, który miejscami mało nie stawał na dohamowaniach :polew:
-
F1, Rajdy i Motorsport
O 3 nad ranem naszego czasu :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 22:26_________________________________________________No to jedziemy
-
[ALL B7] Opinie i obiektywne dane dot. silnika 2.7 TDI ze skrzynią Multitronic
Szczerze mówiąc nie widzę sensu zmiany B6 na B7. To praktycznie te same auta. Jeszcze przesiadkę z 2,5 na 3,0 i z oski na quattro to OK, ale na 2,7? Raczej bezsensowne. Oczywiście to tylko moja opinia, ale jakbym aktualnie planował zmianę, to albo juz wspomniane 3,0, albo B8, ewentualnie A6 (C6).
-
Czy ciężko dziś sprzedać auto?
Znam wielu mających opinie podobną do mojej :gwizdanie:
-
Czy ciężko dziś sprzedać auto?
W ASO powiedzieli mi jasno, 2,5 TDI to jest najgorsza kupa, z multitronikiem na czele. Na drugim miejscu klasuje się silnik 1.6 benzyna, muł w ch*j . Mowa tutaj o modelu b6. Zresztą nie ważne, nie o tym temat. I proszę nie rozpisujcie się że taki a taki silnik lepszy, nikomu tu nie ujmuję, tylko powtarzam słowa pracownika ASO. To teraz ja Ci powiem cos o pracownikach ASO. Pieprza tak, bo ani o 2,5 TDI, ani tym bardziej o multitronicu nie mają zielonego pojęcia, a nawet jak sie zdarzy jakiś wyjątkowo rozgarnięty, to żeby cokolwiek przy tej motorowni zrobić, trzeba się narobić Ja mam swoje 2,5 TDI z multi od ponad 2 lat i jakoś jeździ i się nie pieprzy. Dziwne, co?
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Oczywiście nie chodzi o czas przed wejściem ustawy, bo prawo nie działa wstecz. Zarzuty są za akcję z zerwaniem plomb inspektora sanitarnego i sprzedaż środków, które przyniósł ze sobą i sprzedawał. Dokładnie o to chodzi.W momencie, kiedy zerwał plomby handlował środkami, których sprzedaż była już zakazana.
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Wniosek o areszt był mocno na wyrost i wiadomo było od razu, że wyjdzie.Zobaczymy czy po sprawie dalej będzie mu tak do śmiechu
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
brewki :kox:
-
Polecane opony zimowe
Ciekawe jak się sprawdzi w tym roku nowy Michelin Alpin 4