Treść opublikowana przez truckmaniac
-
Walka z nielegalnymi fotoradarami
Marek. Gratuluję Ci udanej jednostki SM, która (w mojej ocenie) jest ewenementem w skali kraju. O ile wszystkie jednostki by się zajmowały tym, o czym piszesz, byłbym ich zapalonym fanem. W miasteczku, z którego pochodzę SM w ogóle nie widać, poza jednym momentem. Codziennie ok. 10 rano jeden z panów strażników zajeżdża na pocztę przywożąc listy do nadania z Urzedu Miasta. Stawiam skrzynke wódki każdemu, kto uświadczy tam patrol SM. Zamiast utrzymywać takich nierobów wolałbym aby gmina dołożyła kilka etatów do Policji.
-
Walka z nielegalnymi fotoradarami
:oklaski: :oklaski: :oklaski:Zawsze mówiłem, że od Ruchu Drogowego powinna być Policja. SM powinna pilnować, zeby dzieci nie rzucały papierków na chodnik, a moherowym babciom nikt nie wyrwał torebki pod kościołem. Celowo nie wspominam o tępieniu blokersów i takich tam poważnych zajęciach, bo w cuda nie wierzę
-
Walka z nielegalnymi fotoradarami
99% jest niedouczonych Dokładnie. Przecież większość Strażników, to odrzut z Policji, gdzie aby się dostać wystarczy umieć sie podpisać. Im nawet to sie nie udało Mówcie co chcecie, ale jeszcze nigdy nie udało mi się spotkać inteligentnego strażnika. O ile jeszcze w Policji czasami się ktoś mądry zdarzy, to w SM graniczy to chyba z cudem.
-
[ALL B8] Jakość wykonania najnowszej A4 - fakty i mity dotyczące nadwozia B8...
hmmm przeciez padły konkretne informacje Mi to zaczyna przypominać teleturniej"Brysio - Cuber. Kto ma rację?" Obym sie mylił
-
[ALL B8] Jakość wykonania najnowszej A4 - fakty i mity dotyczące nadwozia B8...
Nie drapcie się dziewczyny Zamiast się smyrać napletami lepiej przejdzcie do kokretnych info.
-
F1, Rajdy i Motorsport
No proszę Cię...A co mieli zrobić? Siąść i rwać sobie włosy z głowy, bo Alonso dzięki temu wskoczył na 1 miejsce w generalce? Przeciez ani wypadek Webera, ani awaria Vettela nie wynikła z ich winy. mogli po prostu z tą radością wytrzymać do końca wyścigu a nie cieszyć się z cudzego nieszczęścia. W normalnej walce na torze nie byliby w stanie nic zrobić red bull'om Mam ogromną nadzieje, że Ferrari w tym sezeonie nie wywalczy żadnego tytułu A ja z kolei mam nadzieje, że Alonso zdobedzie tytuł, bo bardzo go lubie, a jeszcze bardziej lubię Ferrari Doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że wypadki i awarie sa nieodłączną częścią tego sportu, więc nie rób z tego wielkiego halo. Rozumiem, gdyby któryś z mechaników Scuderii rzucił się pod koła Red Bullowi, wykluczając go z wyścigu. To by było niesportowe zachowanie.
-
Muzyka w naszych autkach
Ta cała płyta "Akustycznie" KSU, to taka popierdółka. Posłuchajcie tych samych kawałków w NORMALNYCH wersjach. Niebo a Ziemia
-
Montaż LED zamiast postojówek
To zależy. Zwykła soczewka ma W5W, a BiXenon H6W. Nie wiem, jak przy zwykłym xenie.
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
No stary. Folia jest :good:
-
[ALL B8] Jakość wykonania najnowszej A4 - fakty i mity dotyczące nadwozia B8...
wyznacznik ? No wiesz. Miał po kolei wszystkie modele A4, a teraz buja się B8, to chyba dobre ma porównanie Niestety, ale to szczera prawda. Dzisiaj w koncernach nie rządzą już inżynierowie i pasjonaci, tylko ksiegowi.OT W Veronie 2 ulice od warsztatu mojego kumpla otworzyli przedstawicielstwo HOOVER'a. Takie chińskie badziewie samobieżne Kumpel jest wniebowzięty. Od tego czasu utworzył 4 nowe stanowiska i zatrudnił 6 pracowników, bo nie może sie wyrobić
-
Muzyka w naszych autkach
Z chłopakami trochę wina się wypiło ;P
-
Muzyka w naszych autkach
No, no. Jest mój klimat. Np to KSU-jabol Punk
-
[B6 AVF] Wymiana przedniego zderzaka na S-line
Chyba w 2004 szły już seryjnie, ale też nie wszystkie. Nie wiem, od czego to zależy. Kumpel w robocie ma '04 i dokładki szare Co do bocznych dokładek to drobnostka. Kilkanaście śrubek i po strachu
-
[B6 AVF] Wymiana przedniego zderzaka na S-line
Po pierwsze. Wystarczy sama dokładka zderzaka, choć nie jest P&P, to operacja jest stosunkowo prosta. Jest dobry wątek z fotami na audizine.com Po drugie. Wszystkie dolne plastiki, o których piszesz normalnie sie lakieruje. Podjedź do lakiernika i Ci wszystko wyjaśni.
-
Muzyka w naszych autkach
Lipa jest za***isty, choć wolałem go w tym wydaniu
-
F1, Rajdy i Motorsport
No proszę Cię...A co mieli zrobić? Siąść i rwać sobie włosy z głowy, bo Alonso dzięki temu wskoczył na 1 miejsce w generalce? Przeciez ani wypadek Webera, ani awaria Vettela nie wynikła z ich winy.
-
F1, Rajdy i Motorsport
:gwizdanie: a on ma w ogóle Prawko? A Szto Eta? :naughty:
-
[ALL B5] BRA osłona na maskę
Macie tutaj. Czymś takim jeździłem. To jest Cult Style z BRA Uploaded with ImageShack.us Zdjęcie poglądowe, bo foty mojego zagineły w boju
-
B6 DIVISION
O co tu kaman ?
-
Muzyka w naszych autkach
Brawo mariuszzgierz. Ja również uwielbiam Comę, choć Kings of Leon jakos do mnie nie trafia Na pewno za to Czesław zawsze w momentach ... ...słabszych, potrafi wprowadzić mnie w pozytywny nastrój
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Nie przepadam za Cyganem, ale cóż... ...poprawnie Myslę, że mógł pokazac więcej
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Na poczatek piękna lufa
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
sr** na faje. powinny zistać zakazane, zdelegalizowane i napietnowane. :decayed: Niestety lobby tytoniowe jest zbyt mocne.
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI 165PS CARACTERE front S4 back MIX
WOW Jakie za***iste lampy :slina: :decayed:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Też sie zdziwiłem U mnie była