Treść opublikowana przez truckmaniac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To co Ty masz 15 lat, żeby nie wiedzieć, że żeby dobrze się najebać trzeba równie dobrze zjeść ??? :gwizdanie: Truck to taki żart, że po 1 karmi mnie ścięło.. "bo miałem pusty żołądek" :doh1: No tak. Przegapiłem post takiego jednego :doh1: :doh1: :doh1:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Piękny wyścig.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To co Ty masz 15 lat, żeby nie wiedzieć, że żeby dobrze się najebać trzeba równie dobrze zjeść ??? :gwizdanie:
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Widziałem kilka razy B6/B7 bez tylnego znaczka...... :sick3:
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
nie da się jednak ukryć, że Diablo zrobił ładne postępy. Atakował od samego początku, nie cofał się. Moim zdaniem bardzo dobrze taktycznie to rozegrał.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
pier**licie towarzysze, kiedy smucić nie musicie. Walki piekne na polsacie ktorych pewnie nie oglądacie. Diablo koksa nieźle młóci żaden z kibiców się nie smuci Dla mnie wynik jest juz znany Choć na pewno nie ustawiany :decayed: :decayed: :decayed:
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
No fakt. Ale hymn zaśpiewał za***iście :oklaski:Diablo daje radę
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI 165PS CARACTERE front S4 back MIX
pytałem już w innym dziale i niestety jest to niemożliwe;) ale nieważne właśnie udało mi się dogadać z truckmaniaciem i jesteśmy już po negocjacjach. Jak tylko wpadną pieniążki na Jego konto lampy wędrują do mnie i Będę mógł się cieszyć czarnymi środkami mam nadzieję Ja również mam nadzieję, że się będziesz nimi cieszył, bo sie troche narobiłem Tak a pro pos Twoich modów, to mi również chodzi po głowie czarny dach :gwizdanie: hmm tylko ja nie wiem czy oklejać czy malować :gwizdanie: hm można jakoś okleić na czarny połysk ? :gwizdanie: Na pewno można. Ja tam jednak nie lubię oklein. Lakier, to lakier :gwizdanie:
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI 165PS CARACTERE front S4 back MIX
pytałem już w innym dziale i niestety jest to niemożliwe;) ale nieważne właśnie udało mi się dogadać z truckmaniaciem i jesteśmy już po negocjacjach. Jak tylko wpadną pieniążki na Jego konto lampy wędrują do mnie i Będę mógł się cieszyć czarnymi środkami mam nadzieję Ja również mam nadzieję, że się będziesz nimi cieszył, bo sie troche narobiłem Tak a pro pos Twoich modów, to mi również chodzi po głowie czarny dach :gwizdanie:
-
Bixenon Xenon od A do Z
A jak zamocujesz tam żarówkę? Czy tam palnik od HIDa?Jak Ci zależy na czarnych środkach, to mogę Ci moje sprzedać
-
JAKIM JESTEŚ KIEROWCĄ?
hehehe. Szkoda, że kilka lat temu nie pyknąłem fotki.Ścigały się dwa "Cieniasy" z Mokate. Jeden drugiego łykał na zakręcie. Zza drugiego zakrętu, z naprzeciwka wyskoczyło inne auto i oba Mokate wylądowały w rowach po obu stronach drogi. :polew:
-
JAKIM JESTEŚ KIEROWCĄ?
MOHER :polew: :bicz: :bicz: EEEEEEE................Naucz się cytować :bicz3: :bicz3: :bicz3:
-
[B5 ADR] Problem z nawiewem
Nawiew nie działa, bo rezystencję szlag trafił. W Twoim przypadku to jednak był skutek, a nie przyczyna awarii.
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
Miałem kiedyś , przez chwilkę 205 1.9 GTI. To był
-
[ALL B6] Nowy przód własnej produkcji - kto się pisze?
I słusznie je nazywasz.One wywołują łzy w oczach przechodniów (z politowania) :polew:
-
JAKIM JESTEŚ KIEROWCĄ?
Jakbyś lubił szybką jazdę, to już byś prawka nie miał a ja mam prowo jazdy 10 lat i żadnego pkt :polew: :polew: MOHER :polew:
-
JAKIM JESTEŚ KIEROWCĄ?
Jakbyś lubił szybką jazdę, to już byś prawka nie miał
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Melth Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Krzysiek Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Paweł Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
raques Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Piotr Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
greg197 Witaj na Forum
-
[ALL] LED-y do tablicy rejestracyjnej
W sumie największe zaufanie ma do Helli. Jeszcze żadna ich lampka mi się nie spaliła, a niektóre mają juz po 5-6 lat. Niestety cena trochę powala.
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Przetrzep ebay i znajdziesz