Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. To co Ty masz 15 lat, żeby nie wiedzieć, że żeby dobrze się najebać trzeba równie dobrze zjeść ??? :gwizdanie: Truck to taki żart, że po 1 karmi mnie ścięło.. "bo miałem pusty żołądek" :doh1: No tak. Przegapiłem post takiego jednego :doh1: :doh1: :doh1:
  2. Piękny wyścig.
  3. To co Ty masz 15 lat, żeby nie wiedzieć, że żeby dobrze się najebać trzeba równie dobrze zjeść ??? :gwizdanie:
  4. Widziałem kilka razy B6/B7 bez tylnego znaczka...... :sick3:
  5. nie da się jednak ukryć, że Diablo zrobił ładne postępy. Atakował od samego początku, nie cofał się. Moim zdaniem bardzo dobrze taktycznie to rozegrał.
  6. pier**licie towarzysze, kiedy smucić nie musicie. Walki piekne na polsacie ktorych pewnie nie oglądacie. Diablo koksa nieźle młóci żaden z kibiców się nie smuci Dla mnie wynik jest juz znany Choć na pewno nie ustawiany :decayed: :decayed: :decayed:
  7. No fakt. Ale hymn zaśpiewał za***iście :oklaski:Diablo daje radę
  8. pytałem już w innym dziale i niestety jest to niemożliwe;) ale nieważne właśnie udało mi się dogadać z truckmaniaciem i jesteśmy już po negocjacjach. Jak tylko wpadną pieniążki na Jego konto lampy wędrują do mnie i Będę mógł się cieszyć czarnymi środkami mam nadzieję Ja również mam nadzieję, że się będziesz nimi cieszył, bo sie troche narobiłem Tak a pro pos Twoich modów, to mi również chodzi po głowie czarny dach :gwizdanie: hmm tylko ja nie wiem czy oklejać czy malować :gwizdanie: hm można jakoś okleić na czarny połysk ? :gwizdanie: Na pewno można. Ja tam jednak nie lubię oklein. Lakier, to lakier :gwizdanie:
  9. pytałem już w innym dziale i niestety jest to niemożliwe;) ale nieważne właśnie udało mi się dogadać z truckmaniaciem i jesteśmy już po negocjacjach. Jak tylko wpadną pieniążki na Jego konto lampy wędrują do mnie i Będę mógł się cieszyć czarnymi środkami mam nadzieję Ja również mam nadzieję, że się będziesz nimi cieszył, bo sie troche narobiłem Tak a pro pos Twoich modów, to mi również chodzi po głowie czarny dach :gwizdanie:
  10. A jak zamocujesz tam żarówkę? Czy tam palnik od HIDa?Jak Ci zależy na czarnych środkach, to mogę Ci moje sprzedać
  11. hehehe. Szkoda, że kilka lat temu nie pyknąłem fotki.Ścigały się dwa "Cieniasy" z Mokate. Jeden drugiego łykał na zakręcie. Zza drugiego zakrętu, z naprzeciwka wyskoczyło inne auto i oba Mokate wylądowały w rowach po obu stronach drogi. :polew:
  12. MOHER :polew: :bicz: :bicz: EEEEEEE................Naucz się cytować :bicz3: :bicz3: :bicz3:
  13. Nawiew nie działa, bo rezystencję szlag trafił. W Twoim przypadku to jednak był skutek, a nie przyczyna awarii.
  14. Miałem kiedyś , przez chwilkę 205 1.9 GTI. To był
  15. I słusznie je nazywasz.One wywołują łzy w oczach przechodniów (z politowania) :polew:
  16. Jakbyś lubił szybką jazdę, to już byś prawka nie miał a ja mam prowo jazdy 10 lat i żadnego pkt :polew: :polew: MOHER :polew:
  17. Jakbyś lubił szybką jazdę, to już byś prawka nie miał
  18. Melth Witaj na Forum
  19. Krzysiek Witaj na Forum
  20. Paweł Witaj na Forum
  21. raques Witaj na Forum
  22. Piotr Witaj na Forum
  23. greg197 Witaj na Forum
  24. W sumie największe zaufanie ma do Helli. Jeszcze żadna ich lampka mi się nie spaliła, a niektóre mają juz po 5-6 lat. Niestety cena trochę powala.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.