Treść opublikowana przez truckmaniac
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
No i wszystko jasne Kumpel jest majstrem na lakierni, także trafiłeś w samo sedno
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Tak? Patrząc, że jesteś z Wrześni? Mam tam kolege który jest majstrem w VW. Twoja firma?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Cos tam Arturo kiedyś spawał w Skodzie Dach zgrzewają roboty.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
nie może być punktowo spawany. Na 100% jest zgrzewany.
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Moi coś mi tam bałakali, że to fe i takie tam...\Niestety. Taki charakter, że spróbować trzeba.Dzieci bardzo często robią na przekór rodzicom. ja bym nawet zapalil z nastolatkiem ale tak zeby go uswiadomic ze to zle. lepiej jak to zrobi z rodzicem niz z kumplami na imprezie. nie chodzi zeby nie sprobowal tylko zeby tego nie robil nalogowo. nie unikniesz checi sprawdzenia przez dzieci I dlatego jestem za legalizacją "zioła". Wolę, żeby próbowali na lekkiej naturze, niż te wszystkie chemiczne gówno.Cała ta dyskusja dla mnie nie ma większego sensu. Czy Tusk ma rację, czy nie. Czy pogwałcił konstytucje, czy też nie. Uwierzcie mi, że jak pod szkołą mojego syna zobaczę jakiegoś sk***iela handlującego prochami, to żadne prawo nie przeszkodzi mi w zrobieniu z tym porządku.
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Moi coś mi tam bałakali, że to fe i takie tam...\Niestety. Taki charakter, że spróbować trzeba.Dzieci bardzo często robią na przekór rodzicom.
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Ja, pisałem już o tym wcześniej Na ale na prawdę liczysz na to, że na forum publicznym (które Bóg wie kto czyta) każdy przyzna się do tego z czym miał styczność? Życzliwych nie brakuje. Nic Ci nie mogą zrobić zatem śmiało Samo zażywanie nie jest przestępstwem, ścigana jest produkcja, handel, posiadanie. (jak bym gadał głupoty to niech mnie poprawi jakiś prawnik) Jest dokładnie tak jak mówisz. Samo zażywanie nie jest przestępstwem, ścigana jest produkcja, handel, posiadanie. (jak bym gadał głupoty to niech mnie poprawi jakiś prawnik) policja ma narkotesty i korzysta Nie mogą Ci nic zrobić, bycie pod wpływem nie jest zakazane No tak, bo pewnie skoro zażyłeś to i pewnie posiadasz. Ale jeśli nie znajdą najmniejszych śladów, to jedyne co mogą zrobić, to wziąść na spytki: skąd miałeś, od kogo itp. No chyba, że ktoś prowadził pojazd po użyciu. Skoro zażyłeś a nic nie masz to nic nie mogą zrobić. A niby co Twój post wniósł?Ja nie jestem, ani nigdy nie byłem żadnym nałogowym ćpunem. Może poza małymi wycieczkami "na ziole", czy jednej przygodzie z butaprenem czy to znaczy, że nie mam prawa wypowiadać się w takiej kwestii? Ciekaw jestem, jak zareaguje na dopalacze całe towarzystwo "tolerancyjne" w swoich pogladach, kiedy zaczną po to siegac ich dzieci
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Po pierwszych trzech stronach odpuściłem sobie czytanie reszty. Niektórzy to chyba w innym świecie żyja. Zresztą mniejsza o to. Moje zdanie krótkie. Zalegalizować "maryśkę", a resztę szajsu spalić, rozpieprzyć, zdelegalizować, a propagatorów skutecznie zniechęcić Na Ala Capone też nic nie mieli a skończył tam, gdzie skończył :gwizdanie:
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
czarny mat o to , to ...... znalazle cos takiego jak bylem ostatnio w wakacje w Amsterdamie na zywca ten kolor powalal , az sie zona smiala ze nie moglem sie oderwac.... jek dziecko w sklepie z zabawkami Identyczna jest w Moskwie Ostatnio w Paryżu nadziałem sie na X6 i ML w tej barwie :kox:
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Zobaczyłem jeszcze dzisiaj na Forum bra i brewki. Chodzi mi to po głowie EOT
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Bo trza mieć jaja, a nie orzeszki wybacz w koncu kiedys zrobiej jakiegos moda innego niz ramki klubowe Mam jeszcze w planie naklejki :gwizdanie:
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Jakoś tak się pogubiło wszystko. Chyba w tym wypadku poszedłbym w stronę ciemności (lampy , gril itd). Zgadzam się z przedmówcami co do kół i gleby. Koniecznie ładne proste końcówki wydechu, chociaż moim zdanie fi90 to za dużo.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Bo trza mieć jaja, a nie orzeszki
-
[B5 AFN] Antenka TEXAS 2m montaz i opinie
Myslę, że obecnie najlepsza antena na rynku to Performer 5000. A dlaczego? Bo sam jej uzywam Generalnie w działaniu bardzo podobna do Santiago 1200 (też używam )
-
[B5 AFN] Antenka TEXAS 2m montaz i opinie
1. Antene stroisz do miejsca, ale różnice kilku, kilkunastu cm nie robią żadnej różnicy. 2. Texas najlepszy w swojej klasie?? :shocked: Chyba coś sie zmieniło w tej materii, albo ja mam nieaktualne dane. Zauważ, że w klasie Texasa są Santago 1200, Performer/Turbo 5000, Turbo 2001, itp... Wszystkie Texasa biją na głowę, no może poza wygladem, ale to już kwestia gustu. Zauważ, że w swojej ofercie President ma dużo lepszą antenę. WA 27. Może nie powala wygladem, ale za to w działaniu wypas... 3. Masa anteny na podstawie magnesowej wytwarza sie poprzez pojemność pomiedzy nadwoziem a magnesem. Poczytaj więcej o indukcyjności
-
[B5 AFN] Antenka TEXAS 2m montaz i opinie
Jeździłem z Santago na magnesie i nic się złego nie działo. A co do działania, to sprecyzuj, że niby dlaczego miałaby gorzej działać? Prawidłowo ustawiona antena na podstawie magnetycznej ZAWSZE bedzie lepiej działać od anteny zamontowanej na dowolnym uchwycie.
-
Ferrari najlepsze
Ale co Ty porównujesz. Rozumiem, że zasugerowałeś się tym, ze to Porsche, ale mimo wszystko klasa lekko nie ta Kiedyś, jak będziesz miał możliwość, odwiedź muzeum Ferrari w Maranello. Zobaczysz jak się produkuje i testuje Ferrari :gwizdanie:
-
Dzień Chłopaka :)
Dawaj fotkę !!! Dawaj fotkę !!! Dawaj fotkę !!! :decayed:
-
Dzień Chłopaka :)
a jak to kiedyś napisała Azunia: głodny głodnemu zawsze wypomni Gdzieś to już czytałem :mysli: :decayed: Nara. Czas do wyrka
-
Dzień Chłopaka :)
Wiedziałem Stary. lata praktyki
-
Dzień Chłopaka :)
THX A ta tylko o jednym. Ale cóż...Przekazałem mu i kazał Ci podziękować. Powiedział też, że jak się spotkacie, to ci podziekuje osobiście :polew: :polew: :polew: ale sie wystraszyła.... Kiepski z Ciebie psycholog.Po prostu spodobał się jej pomysł :gwizdanie:
-
Ferrari najlepsze
Stary temat. Okazało się , ze samozapłonu dostawał jakiś klej na łączeniu jakichś elementów, bla bla bla... Każdy z właścicieli feralnych autek dostał nowe od Ferrari. Spalcie nowe audi i zobaczymy, czy wam oddadza nowe
-
Dzień Chłopaka :)
THX A ta tylko o jednym. Ale cóż...Przekazałem mu i kazał Ci podziękować. Powiedział też, że jak się spotkacie, to ci podziekuje osobiście :polew:
-
JAKIM JESTEŚ KIEROWCĄ?
Znaczy się że chyba nie bardzo z tą Naszą wygraną moze chodzilo o Krzyzaków ... :mysli: :polew: No. Ale wtedy to mieliśmy...Mało tego. Ciągle mamy najlepsze konie na świecie.Czystej krwi... ...arabskiej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No tak. Coś tam Poziek wspominał