Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. Jak to mówią. Pierwsze koty za płoty...
  2. Nareszcie. Cały tydzień już o niczym innym nie myślę
  3. Może ostrości już nie łapią Jakby jeszcze ją łapali, to okazałoby się, że wcale nie warto tam jechać
  4. Ja w zeszłym tygodniu obejrzałem film "Bracia". Dla mnie za***isty
  5. truckmaniac odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    No słyszałem, że do Ciebie do lasu to trzy razy dziennie ToiToi-e traktorem z przyczepą przyjeżdżają
  6. Mi za tydzień półtora Grunt to odpowiednia motywacja
  7. truckmaniac odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    :doh1: :doh1: :doh1:
  8. A nie przewinęło się czasem jakoś w zeszłym roku na Forum info, że spec Sopy od Multi zwinął żagle i odszedł?
  9. Chcę u siebie spróbować przeczyścić filtr zewnetrzny. Ile oleju dokupić na dolanie? Na coś trza zwrócić szczególną uwagę? W zeaszłym tygodniu pojawiły sie u mnie pojedyncze szarpnięcią, ale tylko podczas spokojnej, jednostajnej jazdy. Na razie jeszcze nie wykminiłem skąd pochodzą
  10. Kurde. Przeoczyłem walkę, ale z tego, co czytam, to nie mam nad czym rozpaczać Nasi chłopcy na KSW jeszcze słabi, ale był kilka ciekawych walk. Mammed jak zwykle pokazał klasę.
  11. to daj jakieś przykłady tych małych browarów Browar Lwówek Śląski. Po bankructwie teraz przejął to właściciel Ciechana i robi naprawdę za***iste niepasteryzowane... http://www.browar-lwowek.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=167:lwowek-ksicy-wygrywa-plebiscyt&catid=34:aktualnoci&Itemid=29
  12. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zostaw sobie zderzak i dawaj TYLKO dokładke za 300 Sprzedany Jak mogłeś mi to zrobić Masz tu jeszcze jeden :gwizdanie: http://allegro.pl/zderzak-tyl-audi-a4-s-line-01-04-i1474614543.html Dzięki Czester. Poszło zapytanie
  13. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zostaw sobie zderzak i dawaj TYLKO dokładke za 300 Sprzedany Jak mogłeś mi to zrobić
  14. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zostaw sobie zderzak i dawaj TYLKO dokładke za 300
  15. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnie tak. Myślę, że temu s line będzie dużo lepiej u mnie na mojej srebrzance
  16. Wyposażenie dodatkowe - za te pierdoły trzeba było dorzucić do auta ceny auta 95 Euro. Ale mam wypasioną furę
  17. Kurde. Myślałem, że to jest w standardzie. Mam to u siebie, tylko siatki brak
  18. truckmaniac odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    No to żeś mnie rozbawił :polew:
  19. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    powiem ci ze ja tez to pierwszy raz widze...i tak patrze po tych kratkach to mam takie wrazenie że to jakiś mix zderzaka ori z jakąś dziwną dokładką kto wie czy nie laminat...bo te kratki jakoś dziwnie spasowane no ale moge sie mylić Moim zdaniem to pęknięcie sugeruje jak najbardziej laminat
  20. Zapewne tak jest.
  21. Nie zapominajcie, że gaz, poza swą ekonomią ma również zalety ekologiczne, co w dzisiejszych czasach nie jest bez znaczenia. W tej kwestii niestety Polska pozostaje w tyle za UE, a tam do najwiekszych miast autem EURO 0,1, 2 juz nie wjedziesz, a EURO 3 i 4 są ograniczane do stref, bądź obarczane dość słoną opłatą. Za to pojazdy na LPG, CNG i Metan są i zwolnione z opłat i mają dostęp do wszystkich stref. Wcześniej, czy późńiej stanie sie to i w Polsce. A co do wypowiedzi Martiniego to cóż... Nie błysnąłeś wiedzą jeżeli chodzi o współczesne instalacje gazowe
  22. Nie będzie żadnych błędów. Żadnych przeróbek instalacji nie trzeba. Mi to by dało do myślenia
  23. Ani, że według niego stan auta jest dobry, ale Ty niekoniecznie musisz się z tym zgadzać
  24. Happy Birthday to You.... :oklaski: :oklaski: :oklaski: :drunk: :drinks: :kwiatek:
  25. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pokaż...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.