Treść opublikowana przez truckmaniac
-
F1, Rajdy i Motorsport
Jak to mówią. Pierwsze koty za płoty...
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nareszcie. Cały tydzień już o niczym innym nie myślę
-
Bukowina Tatrzańska 2011 HOT-LINE :)
Może ostrości już nie łapią Jakby jeszcze ją łapali, to okazałoby się, że wcale nie warto tam jechać
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Ja w zeszłym tygodniu obejrzałem film "Bracia". Dla mnie za***isty
-
Mustang Bullitt
No słyszałem, że do Ciebie do lasu to trzy razy dziennie ToiToi-e traktorem z przyczepą przyjeżdżają
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Mi za tydzień półtora Grunt to odpowiednia motywacja
-
Mustang Bullitt
:doh1: :doh1: :doh1:
-
[B6 AVF] Modyfikacja multitronika - większe spalanie!!
A nie przewinęło się czasem jakoś w zeszłym roku na Forum info, że spec Sopy od Multi zwinął żagle i odszedł?
-
[B6 AYM] Multitronik nie rusza z miejsca po wrzuceniu na D
Chcę u siebie spróbować przeczyścić filtr zewnetrzny. Ile oleju dokupić na dolanie? Na coś trza zwrócić szczególną uwagę? W zeaszłym tygodniu pojawiły sie u mnie pojedyncze szarpnięcią, ale tylko podczas spokojnej, jednostajnej jazdy. Na razie jeszcze nie wykminiłem skąd pochodzą
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Kurde. Przeoczyłem walkę, ale z tego, co czytam, to nie mam nad czym rozpaczać Nasi chłopcy na KSW jeszcze słabi, ale był kilka ciekawych walk. Mammed jak zwykle pokazał klasę.
-
Ulubione piwo!
to daj jakieś przykłady tych małych browarów Browar Lwówek Śląski. Po bankructwie teraz przejął to właściciel Ciechana i robi naprawdę za***iste niepasteryzowane... http://www.browar-lwowek.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=167:lwowek-ksicy-wygrywa-plebiscyt&catid=34:aktualnoci&Itemid=29
-
B6 DIVISION
zostaw sobie zderzak i dawaj TYLKO dokładke za 300 Sprzedany Jak mogłeś mi to zrobić Masz tu jeszcze jeden :gwizdanie: http://allegro.pl/zderzak-tyl-audi-a4-s-line-01-04-i1474614543.html Dzięki Czester. Poszło zapytanie
-
B6 DIVISION
zostaw sobie zderzak i dawaj TYLKO dokładke za 300 Sprzedany Jak mogłeś mi to zrobić
-
B6 DIVISION
zostaw sobie zderzak i dawaj TYLKO dokładke za 300
-
B6 DIVISION
Dokładnie tak. Myślę, że temu s line będzie dużo lepiej u mnie na mojej srebrzance
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Wyposażenie dodatkowe - za te pierdoły trzeba było dorzucić do auta ceny auta 95 Euro. Ale mam wypasioną furę
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Kurde. Myślałem, że to jest w standardzie. Mam to u siebie, tylko siatki brak
-
Mustang Bullitt
No to żeś mnie rozbawił :polew:
-
B6 DIVISION
powiem ci ze ja tez to pierwszy raz widze...i tak patrze po tych kratkach to mam takie wrazenie że to jakiś mix zderzaka ori z jakąś dziwną dokładką kto wie czy nie laminat...bo te kratki jakoś dziwnie spasowane no ale moge sie mylić Moim zdaniem to pęknięcie sugeruje jak najbardziej laminat
-
Bixenon Xenon od A do Z
Zapewne tak jest.
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Nie zapominajcie, że gaz, poza swą ekonomią ma również zalety ekologiczne, co w dzisiejszych czasach nie jest bez znaczenia. W tej kwestii niestety Polska pozostaje w tyle za UE, a tam do najwiekszych miast autem EURO 0,1, 2 juz nie wjedziesz, a EURO 3 i 4 są ograniczane do stref, bądź obarczane dość słoną opłatą. Za to pojazdy na LPG, CNG i Metan są i zwolnione z opłat i mają dostęp do wszystkich stref. Wcześniej, czy późńiej stanie sie to i w Polsce. A co do wypowiedzi Martiniego to cóż... Nie błysnąłeś wiedzą jeżeli chodzi o współczesne instalacje gazowe
-
Bixenon Xenon od A do Z
Nie będzie żadnych błędów. Żadnych przeróbek instalacji nie trzeba. Mi to by dało do myślenia
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Ani, że według niego stan auta jest dobry, ale Ty niekoniecznie musisz się z tym zgadzać
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Happy Birthday to You.... :oklaski: :oklaski: :oklaski: :drunk: :drinks: :kwiatek:
- B6 DIVISION