Treść opublikowana przez truckmaniac
-
F1, Rajdy i Motorsport
k**wa. Borowczyka to już nie mogę słuchać o tych laskach!!!
-
F1, Rajdy i Motorsport
muszą byc i takie warunki,żeby strategia wygrała a nie Vettel Żeby strategia wygrała, to jakiś wyścig musi być, a nie kilka okrążeń procesji :gwizdanie:
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
Powiem szczerze, że nie wiem jeszcze ile gość mnie skasuje, bo go nie znam. Jest polecany przez wszystkich jako spec od automatów, który ogarnia właśnie multi, jakieś wynalazki z BMW i coś tam jeszcze... Póki co jestem umówiony za 2 tygodnie, także mechanikę tak, czy siak dam mu do roboty, bo innego wyjścia nie mam. A w Ozorkowie co robią? Regenerują? Wrzuć mi Bartek swój adres na PW, to w sobotę wyciągnę sterownik i w poniedziałek Ci to wyślę. Tutaj gość się w regenerowane nie bawi. Tylko podmiana na nowy [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 16:16_________________________________________________U mnie eksploatacja była wręcz minimalna. Przez 3 lata 42 tys. I to głównie żona z dziećmi... Jedyne, co mi jeszcze chodzi po głowie to filtr zewnętrzny, bo być może nigdy nie był wymieniany, tylko skąd to uderzenie w skrzyni? Nie ulega wątpliwości, ze coś się dzieje. Mogłem trochę wcześnie się tym zając, ale cóż. Wieczny brak czasu
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
Standard. Przemyśl to co zaporponowałem - chyba najtańsza opcja. Kłopoty dotyczą raczej samego sterownika (jeszcze nie czas na bieżnie i łańcuch). Chyba tak zrobimy Bartek. W sobotę skoczę do siebie na firme, zleję oliwę i wyciągnę sterownik.Aczkolwiek niemal w 100% jestem pewny że jest dodatkowo jakaś usterka mechaniczna. W zeszłym tygodniu pod marketem odpaliłem auto, przesunąłem drążek na R i tak coś w skrzyni yebło, jakby mi ktoś w dupala wjechał. A co do bieżni i łańcucha to nie wiem. Tak mi gość zasugerował (choć od razu zaznaczył, ze trza to obadać), dodatkowo w necie wyczytałem na kilku forach o automatach, że to bardzo częsta przypadłość pomiędzy 140 a 200 tysi. Mój ma akurat 155, także możliwość jest. POwiedz mi Bartek co z tym zrobisz i ile mnie to pociągnie po kielni
-
24h Le Mans
Wygrana w naprawdę pięknym stylu :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
kubikPL Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Paweł Witaj na Forum
-
24h Le Mans
ale pięknie Audi łyknęło Peugeota przed chwilą. Wyglądało to jakby wypadał z trasy
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
17090 Transmission Range Sensor (F125): Implausible Signal P0706 - 35-00
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
chyba nie bo w pracy musi się namachać ( 16 biegów do przodu ) ,a jak do domu wraca to odpoczywa w meleksie :> To teraz już wiem dla czego w profilu ma Spalanie:......FREE E E E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bez takich insynuacji mi tutaj :bicz3: chyba nie bo w pracy musi się namachać ( 16 biegów do przodu ) ,a jak do domu wraca to odpoczywa w meleksie :> Coś w tym jest Patryk. Dzisiaj jakoś nie wyobrażam sobie osobówki z manualem. Chociaż do tego automata trochę mi brakuje mocy... :gwizdanie: przykra sprawa, a portfel boli jeszcze bardziej heh a co do automata w stralisach , to też fajna rzecz FUJ. Mój ma manuala, ale ostatnio szeryf zapodał nowego Stralisa z automatem...W Alpach KOSZMAR A co do portfela to cóż... Miały być wakacje, a będzie skrzynka po remoncie
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
chyba nie bo w pracy musi się namachać ( 16 biegów do przodu ) ,a jak do domu wraca to odpoczywa w meleksie :> To teraz już wiem dla czego w profilu ma Spalanie:......FREE E E E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bez takich insynuacji mi tutaj :bicz3: chyba nie bo w pracy musi się namachać ( 16 biegów do przodu ) ,a jak do domu wraca to odpoczywa w meleksie :> Coś w tym jest Patryk. Dzisiaj jakoś nie wyobrażam sobie osobówki z manualem. Chociaż do tego automata trochę mi brakuje mocy... :gwizdanie:
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
Nie :gwizdanie:Będzie naprawiony Multi :kox:
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
Od pewnego czasu lekko poszarpywała, ale nie mogłem zlokalizować źródłą. Zamiast uderzyć gdzxieś do fachmenów, to delikatnie mówiąć olałem sprawę sądząc, że to być może dwumas się kończy. Dzisiaj rano zaczęły mi znikać literki (PRND) na wyświetlaczu. POtem wpadła na chwilkę w tryb awaryjny, ale błąd usunąłem i chwilowo nie powrócił, choć literki co chwilę znikają. Zadzwoniłęm do specó, to mi powiedział na dzień dobry, że sterownik do wymiany, a szarpanie to zapewne już łańcuch i bieżnie, ale to musi zdiagnozować u siebie. Za 2 tygodnie jestem umówiony ;(
-
24h Le Mans
Niestety. Zdarza się
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
No nie. Multi juz na 7 lameli, ale mimo wszystko trochę risk jest. Na Forum już są podjęte pierwsze próby wirusowania z Multi, ale czekam na efekty. [br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 13:51_________________________________________________No i stało się. Po 3 latach banana na twarzy moje Multi dołączyło do grona zjebów...
-
[B5 AFB] Nadchodzące ubezpieczenie OC!
U mnie OC za 2,5 wyszło 1440 Euro. Szybciutko ściagnąłem go do polski. Nawet mimo wysokiej akcyzy sie opłaciło
-
[B5 AFB] Nadchodzące ubezpieczenie OC!
No widzisz. A nie miał. no to pewnie błąd agenta, jak nie dostałeś wyrównania to tylko się cieszyć i jeździć Wiesz. W sumie mi to wisi. Szwagier płaci Tak czy siak. Już umowę przedłużał i żadnej dyskusji o stawce nie było.
-
[B5 AFB] Nadchodzące ubezpieczenie OC!
No widzisz. A nie miał.
-
[B5 AFB] Nadchodzące ubezpieczenie OC!
To jakie jaja? Za 1,9 ponad 800 z maxem zniżek ? Ja mam 60% i za 2,5 płacę 466 PLN. Gdzieś Ty auto ubezpieczył ma zwyżkę za wiek spokojnie, choć pewnie dałoby się coś taniej znaleźć Przecież ma współwłaściciela ze zniżkami.Mó szwagier zarejstrował auto ze mną, jak współwłaścicielem i żadnej zwyżki mu nie naliczali... no ma i współwłaściciel ma -60 % zniżek za to on ze względu na wiek ma +60 % zwyżek po prostu, są współwłaścicielami, ubezpieczalnie tak to liczą jakby by sam to miałby jeszcze drożej bo bez żniżek a i tak ze zwyżkami za wiek rozumiesz teraz ? od razu napisz ile twój szwagier ma lat 21
-
[B5 AFB] Nadchodzące ubezpieczenie OC!
To jakie jaja? Za 1,9 ponad 800 z maxem zniżek ? Ja mam 60% i za 2,5 płacę 466 PLN. Gdzieś Ty auto ubezpieczył ma zwyżkę za wiek spokojnie, choć pewnie dałoby się coś taniej znaleźć Przecież ma współwłaściciela ze zniżkami.Mó szwagier zarejstrował auto ze mną, jak współwłaścicielem i żadnej zwyżki mu nie naliczali...
-
[B5 AFB] Nadchodzące ubezpieczenie OC!
To jakie jaja? Za 1,9 ponad 800 z maxem zniżek ? Ja mam 60% i za 2,5 płacę 466 PLN. Gdzieś Ty auto ubezpieczył
-
F1, Rajdy i Motorsport
Jak Kubica wskazywał na Liuzziego jako zastępcę to go posądzano (i ja też) o to że chce się odegrać na Nicku za BMW, a on po prostu wiedział co mówi - jak zwykle Co do Grosjeana to od wypadku Kubicy powinien automatycznie jeździć więcej bolidem, on w ogóle jeździ w piątki?? Bodajże aktualnie lideruje w GP2.To, że Eric wskazuje na Grosjean'a, to nic dziwnego, gdyż jest jego menago
-
Mega KONCERTY na których byłem lub będę...
Wiedziałem
-
F1, Rajdy i Motorsport
Tak to już bywa...
-
F1, Rajdy i Motorsport
Jak zwykle Monaco mnie nie rozczarowało