Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. Z CB nie jest, jak z mechaniką. Tu mało da się przewidziec i obliczyć. Oczywiście teoretycznie można to zrobić, ale to tylko mała część całości.Na zasięg nadawania ma wpływ wiele czynników, z których na większość nie masz żadnego wpływu. Z odbiorem jest jeszcze gorzej. Ze swojej strony możesz jedynie zadbać o dobre radio + dobrą antenę + prawidłowy montaż i zestrojenie. To wszystko. Mimo tego raz będziesz leciał na 20 km, a zaraz potem zaledwie na 500m.
  2. To musiał być gówniarz z bloku na przeciwko. Nie złodziej, tylko gość, który skorzystał z okazji. Normalnie złodzieje dla okupu nie biorą poniżej 25% wartości i to już po ostrych targach...
  3. Aaa... Myślałęm, że poza mechaniką masz też sterownik walnięty.Ja u siebie teraz założę zregenerowany sterownik i wtedy się okaże, czy po problemie, czy też będzie coś z mechaniką.
  4. Nie gadaj. Ja swój sterownik wyciągnąłem i wysłałem do Bartka kurierem.
  5. Zacznijmy od tego, że trzeba pozwolić popracować Policji. Po drugie. Rozumiem Bartek Twoje wyrzuty sumienia i poczucia swego rodzaju współodpowiedzialności. Tak czy siak, nie możesz brać na siebie odpowiedzialności za lekkomyślność właściciela, który kupując brykę za +/- 40 tysi. poskąpił na AC. k**wa! To nie CC za 500 PLN.
  6. NO właśnie. Zdaje się, że gdzieś w moje okolice się udawał i się nie pochwalił :gwizdanie: mozesz latwo go namierzyc, bo pojechal niesamowitym zabytkiem na TSK Będę śledził "Wiadomości"
  7. Brak słów. Normalnie nie wiem, co napisać Bartek ;( ;( ;(
  8. NO właśnie. Zdaje się, że gdzieś w moje okolice się udawał i się nie pochwalił :gwizdanie:
  9. http://f1.pl/Artykul.82+M5031e83fc71.0.html
  10. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    We Włoszech na wiekszości stacji.
  11. Dobra, dobra. Już my was znamy taliby...Żaden się nie przyzna
  12. ja teraz robie "C " + kurs na przewóz rzeczy z kwalifikacją wstępną + podstawowy ADR ... ponad 8 tys zł ... Będziesz woził butle z gazem? patrząc na nick, to chyba raczej dynamit w Bagdadzie
  13. Good Race
  14. Oj dzieje się , dzieje
  15. A na c**j to komu?I tak jesteśmy the best
  16. Coś tam pada. Będzie super
  17. Moim zdaniem Rosina jest taki sobie. O Lukasie nie wspomnę, bo to pajac...
  18. Niestety. Start fajny, ale w końcu spadł na 3 miejsce. POtem nadrobił, wskoczył na drugie i teraz ciśnie Rasta, ale nie wiem , czy da radę go łyknąć. 3 okr. do końca...[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 12:12_________________________________________________no i nie udało się. W sumie i tak nie ma co płakać. 2gie miejsce to za***isty sukces.
  19. Ciekawe, jak tam Giermaziak? Osobiście wątpię w dublet, ale jakby chociaż Kuba dowiózł pierwsze miejsce to byłoby COŚ [br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 09:37_________________________________________________http://f1.pl/Artykul.82+M5470f805ece.0.html
  20. Weź człowiek w końcu się opanuj. Użyj wyszukiwarki i znajdziesz wątki poświęcone Twojemu problemowi, a nie, wchodzisz komuś w wątek i trolisz
  21. Obyś miał rację. Póki co czekam, aż ktoś przetrze szlaki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.