Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. Działajcie, działajcie, bo temat i mi przemknął przez głowę. Póki co, wydaje mi się mechanicznie dosyć proste do ogarnięcia. Gorzej z elektroniką.
  2. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale Młody nie chce delikatnie :polew: :polew: Ech... A już sobie narobiłem nadziei.
  3. No tak, ale tylko podkręcają właściciela, ewentualnie ludzi, którzy coś tam o detailingu już wiedzą.Kiedyś swojej srebrzance cały dzień aplikowałem zestaw Megsa. Wyszło fajnie, ale w mojej ocenie (dzięki mega niewdzięcznemu kolorowi) efekt nieadekwatny do nakładu pracy
  4. Jedyna słuszna rada, to podjedź do Bartka. Usterka, o ile takowa istnieje, im wcześniej zostanie wykryta, tym mniej Cię pociągnie po kieszeni.
  5. HAHAHAPamiętam jak Oniak taką popierdalał Tyle, że prawie 30 lat temu to była kosa
  6. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czekaj, czekaj Młody. Wezmę od Ciebie te listwy. W zamian za to napiszę do Poźka i poproszę, żeby był dla Ciebie delikatny na Zlocie
  7. Kurde. Nie wiem czemu, ale zawsze mi na takiego wyglądał tak w ogóle-to nie wiadomo jeszcze co było tego przyczyną,chociaż żadna nie jest warta odbierania sobie zycia,ale to moje zdanie... Jak znam życie, to go baba w trąbę puściła i tyle. Nie mówię, że chciał się otruć, bo to chyba zbyt daleko idące wnioski, ale dekiel nie dał rady i zaczął się wspomagać, a to już c**jnia...
  8. Kurde. Nie wiem czemu, ale zawsze mi na takiego wyglądał
  9. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    MOże była wymieniana i ktoś spartaczył sprawę?
  10. trzeci z kolei. nr boczny 25
  11. Avusy lepsiej pasujace. Tylko w grafit je...
  12. Super :oklaski:Wrzuć mi na PW kwotę do przelewu. :notworthy: THX
  13. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Varta jest OK.U siebie teraz założyłem Boscha S5 z serii silver 100 Ah.
  14. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zdaje się , że Siemian ostatnio się na taki ślinił
  15. http://sport.interia.pl/zuzel/news/polscy-zuzlowcy-zdobyli-druzynowy-puchar-swiata,1669152
  16. ja tam widzę wszystko przy 6000K-fakt,te najtańsze z chin-to nie było nic widać,ale te,co mam teraz-to rewelka,z resztą nawet na zdjęciach widać,jak to świeci w nocy W opisanych przeze mnie warunkach porównaj 6000K I 4300K. Róznica po prostu miażdżąca.
  17. Kupuj 6000K. Będziesz happy... Do pierwszego deszczu. Po zmroku, przy wilgotnej nawierzchni nie widać na nich dosłownie nic. Lubisz lekko niebieską poświatę to kupo 5000K, a zdecydowanie polecam tylko 4300K. Światłą są po to, żeby dobrze widzieć :gwizdanie:
  18. Co? Za wyjebanie ładunku piwa, to powinni mu prawko dożywotnio zabrać
  19. No to moze przeczytaj wątek od początku :szukaj:
  20. No i tak trzymać U mnie za półtora miecha minie 2 lata
  21. a kogo to?możesz sączyć nawet komuś wacka, ten wątek jest o piwie :gwizdanie: z tym wackiem kolego nie przeginaj jeśli Ci się nie podoba moja odp. to daj mi kropka a nie pier.... o tym Chciałeś pokozaczyć, to pokozaczyłeś...Tylko tematy Ci się pokręciły. Chcesz się pochwalić cyckami, to masz wątek, gdzie możesz to zrobić
  22. :wstydliwy: ostrzegałem
  23. Ha.Właśnie miałęm do Ciebie dzwonić, czy już dotarł. Super. Mam nadzieję, że nie skopali go za bardzo i nic nie uszkodzili?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.