Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. Chyba nie do końca masz rację Dlaczego Webber nie wygrywa? Przecież ma taki sam bolid. Przypomnij sobie, pierwsze zwycięstwo Vettela na Monzy. Wtedy jeździł w Toro Rosso. To był jeden z najsłabszych bolidów...
  2. Nic dodać , nic ująć. Kilka sytuacji ciekawych, a po za tym nuda.Na Alonso liczyłęm i się nie zawiodłem, choć szkodą, że nie udało mu się nawiązać bezpośredniej walki z Vettelem.
  3. świetny argument pozdrawiam wszystkich wielbicieli krzywego pyska vel vetelka Za to Ty żeś naargumentował, że ho ho... i vice wersa twoje argumenty sobie przeczą odnośnie hajtka Że co? Konkrety proszę. Nie masz pojęcia o tym sporcie a chcesz sprawiać wrażenie eksperta... cłopie ja na f1 patrzę od 17lat Nooooooo. Da się to wywnioskować z Twoich błyskotliwych wypowiedzi.Z mojej strony koniec dyskusji. Przeraziło mnie te 17 lat...
  4. świetny argument pozdrawiam wszystkich wielbicieli krzywego pyska vel vetelka Za to Ty żeś naargumentował, że ho ho... i vice wersa twoje argumenty sobie przeczą odnośnie hajtka Że co? Konkrety proszę. Nie masz pojęcia o tym sporcie a chcesz sprawiać wrażenie eksperta...
  5. świetny argument pozdrawiam wszystkich wielbicieli krzywego pyska vel vetelka Za to Ty żeś naargumentował, że ho ho...
  6. takie teksty to dla siebie zachowaj.. bo :?: mam prawo wyrażać swoje niezadowolenie i nic ci do tego Niezadowolenie i owszem, ale niekoniecznie musisz obrażać Vettela, który wygrywa uczciwie wyścigi.Raczej nijak ma się to do idei sportowej rywalizacji uczciwie przecież wiadomo wszem i wobec że krzywy pysk jest faworyzowany w red bulu, Ty to nazywasz uczciwą rywalizacją, ochłoń Jest faworyzowany, bo jest lepszy. Tak samo jak Hamilto w MacLarenie, Alonso w Ferrari, czy Kubica (był) w Renault, a swego czasu Nikoś był faworyzowany w BMW Sauber, mimo, że był słąbszy. Co ma jedno do drugiego.Wskaż mi zawody, w których Vettel wygrał niezasłużenie... wszystkie no to wszystko jasne... :gwizdanie:
  7. takie teksty to dla siebie zachowaj.. bo :?: mam prawo wyrażać swoje niezadowolenie i nic ci do tego Niezadowolenie i owszem, ale niekoniecznie musisz obrażać Vettela, który wygrywa uczciwie wyścigi.Raczej nijak ma się to do idei sportowej rywalizacji uczciwie przecież wiadomo wszem i wobec że krzywy pysk jest faworyzowany w red bulu, Ty to nazywasz uczciwą rywalizacją, ochłoń Jest faworyzowany, bo jest lepszy. Tak samo jak Hamilto w MacLarenie, Alonso w Ferrari, czy Kubica (był) w Renault, a swego czasu Nikoś był faworyzowany w BMW Sauber, mimo, że był słąbszy. Co ma jedno do drugiego.Wskaż mi zawody, w których Vettel wygrał niezasłużenie...
  8. takie teksty to dla siebie zachowaj.. bo :?: mam prawo wyrażać swoje niezadowolenie i nic ci do tego Niezadowolenie i owszem, ale niekoniecznie musisz obrażać Vettela, który wygrywa uczciwie wyścigi.Raczej nijak ma się to do idei sportowej rywalizacji
  9. Trochę mnie Alonso rozczarował. Po treningach narobił mi sporego apetytu na więcej Ale nic to. Jutro wyścig, także nic jeszcze straconego
  10. No co Ty? Własnej żony się wstydzisz?Dawaj więcej fotek ... Może być razem z Audi
  11. No to za chwilkę jedziemy z kwalifikacjami. Powiem szczerze, że bardzo liczę na Fernando
  12. dla mnie wiarygodne mogą byc opinie tylko użytkowników B8 ( a jednak ich posiadacze mają zgoła odmnienne zdanie niż reszta ) a nie tylko tych co coś tam widzieli cos tam słyszeli itd itp a jak ktoś z B8 marudzi( a jak widać mało takich ) to zadam pytanie po co kupował? przecież widziały gały co brały :gwizdanie: Przypomina mi to swego czasu był wątek na temat 2,5 TDI
  13. U mnie zagościł właśnie Bosch S5 100 Ah. Zobaczymy ile pohula
  14. logi wrzuć na stronę,co podał truckmaniak ,logi rób do odcinki na 3 biegu W sumie lepiej logować na IV biegu, ale to już zależy, czy jest taka możliwość. Ja wczoraj logowałem swojego, ale przy odcięciu masz 150 km/h, także kawałek drogi trzeba i to mało ruchliwej sory za OT ale dla czego na IV biegu? Vmax większa do odcinki.... Potrzebujesz więcej czasu na bujnięcie auta, przez co masz więcej danych...
  15. logi wrzuć na stronę,co podał truckmaniak ,logi rób do odcinki na 3 biegu W sumie lepiej logować na IV biegu, ale to już zależy, czy jest taka możliwość. Ja wczoraj logowałem swojego, ale przy odcięciu masz 150 km/h, także kawałek drogi trzeba i to mało ruchliwej
  16. w Polsce za komplet, czyli listwy + ramka wokół drążka zmiany biegów + popielniczki 350 pln o ile dobrze pamiętam...
  17. W dziale Diagnostyka przeczytaj sobie FAQ. Masz tam bardzo ładnie opisane jak zapisać logi w Exelu, ewentualnie skorzystaj z tego:http://vaglog.rtnet.pl/
  18. ...jesteś zainteresowany zakupem czy tylko tak pytasz podejrzewam, że to tylko pytanie. Jakby nie patrzył za wartość Twojej można by kupić dwie inne z tego samego rocznika
  19. Gość był przec**j :polew:
  20. No Napisałem wyraźnie, że nie może upłynąć więcej niż 2h od startu do zakończenia wyścigu nie ma tu znaczenia, czy wyścig był przerywany, czy też nie. oczywiscie, ze ma znaczenie. regulamin FIA mowi: 5.3 The distance of all races, from the start signal referred to in Article 38.9 to the chequered flag, shall be equal to the least number of complete laps which exceed a distance of 305 km (Monaco 260km). However, should two hours elapse before the scheduled race distance is completed, the leader will be shown the chequered flag when he crosses the control line (the Line) at the end of the lap during which the two hour period ended. However, should the race be suspended (see Article 41) the length of the suspension will be added to this period. czyli wyscig trwa nie dluzej niz 2 godziny, jednakze do tego czasu jest dodawany czas zatrzymania wyscigu. zadnego walu to nie bylo. Fakt.
  21. No Napisałem wyraźnie, że nie może upłynąć więcej niż 2h od startu do zakończenia wyścigu nie ma tu znaczenia, czy wyścig był przerywany, czy też nie.
  22. Dodam, że to nie są xenony, tylko światła LED, zaprezentowane kilka lat temu na prototypie Audi R8 na wystawie w Genevie :gwizdanie: toc to wszyscy wiedza tak tylko chciałem zabłysnąć
  23. MegA Końcówka dosłownie wymarzona. Choć kasa jak zwykle dała znać o sobie. Został złąmany punkt regulaminu, który stanowi, że od momentu startu do zakończenia wyścigu nie może minąć więcej niż 2 godz...
  24. Dodam, że to nie są xenony, tylko światła LED, zaprezentowane kilka lat temu na prototypie Audi R8 na wystawie w Genevie :gwizdanie:
  25. http://sport.interia.pl/zuzel/news/tomasz-gollob-nie-jezdzil-lecz-latal,1653038 :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.