Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. za***iste kwalifikacje. Już nie mogę się doczekać jutrzejszego wyścigu
  2. Bardzo ładne wypracowanko
  3. Dokładnie do tego zmierzałem
  4. a silnik masz zgaszony, czy pracuje?
  5. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No i Git. U kogo zamówienia składamy?
  6. Jakoś nie mogę otworzyć tego linku nie wiem dlaczego pokićkało mi się. To dział tylko dla różowych. Sorki. Wrzuć fotki tutaj.
  7. Pogratulować potomkini Teraz tylko rób fotki i chwal się tu: http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?146850-Nasze-pociechy&highlight=nasze+pociechy
  8. Dokładnie.Ale Masternak? Esencja boksu. Naprawdę piękna walka
  9. Nie było źle. Na pewno serce większe do walki miał Wilczewski, jednak walkę wygrał bezdyskusyjnie Abraham.
  10. Wiem, wiem. Już patrzę
  11. O której przewidziana walka Wilczewskiego?
  12. Wychodzę do pracy w niedzielę o 21 a wracam w piatek ok północy. Czasami uda się w czwartek, ale i tak w piętek robię od rana do późna... ale masz pauzy a ja nie:) Nie chcę tu robić niepotrzebnej polemiki, ale nie sądzę, żebyś pracował bez przerwy od poniedziałku do czwartku. Bez odpoczynku. po drugie, to fakt. Mam pauzy, co nie zmienia faktu, że jestem cały czas w pracy; odpowiedzialny za sprzęt i towar.
  13. Fakt, faktem, że Perez jechał dzisiaj jak natchniony, co nie zmienia faktu, że całym sercem byłem za Alonso. Kto wie, czy tym zwycięstwem nie tchnął nowej energii w zespół?
  14. Grunt, że Ferrari w końcu na najwyższym stopniu pudła
  15. Wczoraj fajną walkę stoczył Kołodziej. Szkoda Proksy
  16. Wychodzę do pracy w niedzielę o 21 a wracam w piatek ok północy. Czasami uda się w czwartek, ale i tak w piętek robię od rana do późna... od poniedziałku 4-5rano do najwcześniej 12.00 piątek..czasem późna sobota... Ciekawe czym się zajmujesz
  17. Miałem 90 w B3, potem 80 w B4 i ... kupiłem Passata, potem Chryslera Voyagera i doszedłem do wniosku, że dość tej c**jni. Znów kupiłem Audi
  18. W każdym normalnym kraju wina byłaby Sochy i Kornackiego. Zasada jest prosta. Gdyby nie zatrzymała się w tym miejscu, w którym nie miała prawa tego zrobić, to nie doszłoby do całego zdarzenia. Do tego Kornacki nie miał prawa otworzyć drzwi, nie upewniając się wcześniej, że nie utrudni to ruchu.
  19. Super wyścig. Cieszę się z 2 miejsca Vettela. Skończy się pieprzenie, ze wygrywał tylko dzięki bolidowi. No i szacun dla Alonso. Póki co, tylko on chroni moje ukochane Ferrari przed kompromitacją;
  20. Normalnie Ferrari mi przygotowało taką załamkę, że szok Brawo dla Grosjeana
  21. :decayed:
  22. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobry jest koleś
  23. truckmaniac odpowiedział(a) na kicoro temat w Audi A4 B6/B7
    Jak będzie już hulać na czerwonym FISie, to się piszę
  24. Zależy którym Małym średnio 15 tysi; Dużym w zeszłym roku 144 348 km

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.