Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Moje przeżyły 5 lat a wymieniałem komplet mimo że uwalone były tylko dwa, pierwszy z nich padł z dwa miesiące temu. To nie są złe zawiasy ale jak się nadupcza po dziurach i pakuje MsSporty to się nie ma co dziwić.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeszcze byś napisał do jakiego auta ;-) PS: A cokładki z cupry nie sprzedajesz ? moge sprzedac Jednak nie montujesz ? Daj znać na PW ile za nią chcesz.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeszcze byś napisał do jakiego auta ;-) PS: A cokładki z cupry nie sprzedajesz ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
+1 ;-)
-
Regeneracja kierownicy
Zalezy jskie jest uszkodzenie przeciez ;-) Naciapane z bagaznika ...
-
Szukam speca od Webasto
hejka, nie wiem co Ci się dzieje ale zadzwoń do mojego speca: www.mobil-tech.pl
-
Regeneracja kierownicy
Pokaż ją, może Ci pomogę.
-
150zł za 5 min parkingu Uwaga na naciągaczy
Zalezy jaka to blokada. Naciapane z bagaznika ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I co im zrobisz? Naciapane z bagaznika ...
-
[B5 AJM] OGrowóz
Bagaznik znowu sie przydal ;-) https://drive.google.com/file/d/0B7UcZhOz6jJjRWhNMHhsaGdTRTh4cEp2Y245WUl0TVpnYjFj/view https://drive.google.com/file/d/0B7UcZhOz6jJjU2JPc1E2UU5lcTE1SzVjdnk1VS1XRm5xdDM4/view https://drive.google.com/file/d/0B7UcZhOz6jJjYjgycE5PSHctbjVmSGp6OFlyQ25RN1EtR0J3/view Naciapane z bagaznika ...
-
150zł za 5 min parkingu Uwaga na naciągaczy
No tym bardziej.
-
150zł za 5 min parkingu Uwaga na naciągaczy
Hmmmm, dziwne, jak dla mnie to już dawno powinni mieć kasę fiskalną o fakturach nawet nie wspominam. Jeżeli policja tam bywa 15 razy dziennie czyli mają co najmniej 15 klientów. Każdy po 150 zł to mamy 2250 zł dziennie. Za 20 dni to 45000 zł.
-
150zł za 5 min parkingu Uwaga na naciągaczy
A rachunek / fakturę Ci chociaż dali ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Szukaj KW w inoxie na poliuretanowych nakrętkach.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tez tyl w sedanie i avantcie jest inny. Jadnak sie decydujesz? Naciapane z bagaznika ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przod i tyl Przod w polifcie tez ma kapke inna gore i pasowal przedlift do polifta albo odwrotnie do gornych mocowan. Tyl nie bedzie. Naciapane z bagaznika ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nosb przod z b5 nawet do b6 pakowal co by nawet mialo sens bo tam tylko jeden wahacz inny. Naciapane z bagaznika ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oska czy quattro? Tylko nie bardzo gwint z a4 b5 nie pasuje do paska b5 czy a6 c5 itp. Jak juz to tylko przod, tyl lipa. Z a4 wytargany? Naciapane z bagaznika ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Do ? Naciapane z bagaznika ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za odwiedziny ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie pakuj benzyny do auta które w serii miało diesla.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Hmmmmm, a jom Cię nie widział ;-/ w lusterko wsteczne czasem należy spojrzeć Tylna szyba tak brudna że i tak bym Cię nie zobaczył ;-) Poprawię się ;-) wstyd ! za rzadko przyjeżdżasz do aquaauto To fakt, aż wstyd. że brudna czy że nie przyjeżdżasz ? Że jeszcze u Was nie byłem. Niestety ostatnio coraz częściej wracam do domu około 20-stej :/
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Hmmmmm, a jom Cię nie widział ;-/ w lusterko wsteczne czasem należy spojrzeć Tylna szyba tak brudna że i tak bym Cię nie zobaczył ;-) Poprawię się ;-) wstyd ! za rzadko przyjeżdżasz do aquaauto To fakt, aż wstyd.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Hmmmmm, a jom Cię nie widział ;-/ w lusterko wsteczne czasem należy spojrzeć Tylna szyba tak brudna że i tak bym Cię nie zobaczył ;-) Poprawię się ;-)
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Hmmmmm, a jom Cię nie widział ;-/