Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Karol a może wystarczy po prostu router np: TAKI i jego konfiguracja w trybie bridge'a (WDS) ? oczywiście ze wystarczy. ale z nim juz bedzie mial troche rzezby w lokalu, a tamten wpina do gniazdka i po temacie. Wyglada estetycznie itd I kusi ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Karol a może wystarczy po prostu router np: TAKI i jego konfiguracja w trybie bridge'a (WDS) ? Planet też mi się bardzo dobre sprawdzał na WDS-ie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Plaza ? O której ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak wrócę w miarę dzisiaj to może i ja wpadnę.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to musi byc ktos z pasja, bo inaczej szkoda kasy gabriel !!!! Shadow, mnie odbierała ta babka... młoda ale z jajami, byłem bardzo zadowolony. https://www.facebook.com/odbiormieszkania Z ciekawości, co ona takiego sprawdza przy odbiorze ? po prostu bierze pieniądze od laików Odnalazłeś moją pasję ;-) PS: Fanta, sadzamy jeszcze centa mojego ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to musi byc ktos z pasja, bo inaczej szkoda kasy gabriel !!!! Shadow, mnie odbierała ta babka... młoda ale z jajami, byłem bardzo zadowolony. https://www.facebook.com/odbiormieszkania Z ciekawości, co ona takiego sprawdza przy odbiorze ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
PW.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hi. Panowie, nie lezy komus przelacznik awaryjnych z liftowej B5? Naciapane z bagaznika ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
byly tez 17 takie i one mialy 7,5 cala szerokosci o 18-stki mi chodzi w 18" było też 8,5J ET20 dlatego pytałem o 8J bo wiem że RS4 miał ET20 ---------- Post dopisany at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany at 00:34 ---------- od początku...to co wkleił OGr to w 18" et 20 i 8,5j szło w rs b5 do rs b7 wychodziły 19 " et 29 9j takowe... http://img109.imageshack.us/img109/9735/fe1y.jpg ---------- Post dopisany at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany at 17:57 ---------- pozostałe koła w tym wzorze co wkleił OGr z parametrem 8j et43 szły w s-linie w b6 i a8(tam szły te wklęsłe) ---------- Post dopisany at 18:02 ---------- Poprzedni post napisany at 17:59 ---------- siemano komary są ??we wrześniu na kilka dni się wybieram...tylko się zastanawiam nad tymi gadami latającymi....one mają moją krew na początku menu Kurcze, pokażcie różnicę pomiędzy tymi wklęsłymi i nie wklęsłymi ? ---------- Post dopisany at 00:38 ---------- Poprzedni post napisany at 00:37 ---------- Dzięki za pogaduchy ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
byly tez 17 takie i one mialy 7,5 cala szerokosci o 18-stki mi chodzi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jutro bede dzwonic do aso w międzyczasie cos sobie dolozylem do padliny Fanta, coś jeszcze mam twojego ? Yyyyyy, przypomnij mi proszę ;-) Radek, co dorzuciłeś jeszcze ? Aaaa hample 312 już sprzedane jak coś. można działać bo się w końcu sezon skończy ;-) Tylko ja jak zwykle jak mam czas to dopiero od około 20-stej :/ Przydałby się własny garaż, nawet szukam ale nie ma w okolicy :/ JAKA okolica ? Pętla Azory i okolice. ---------- Post dopisany at 13:15 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ---------- Panowie, mam pytanko odnośnie tego wzoru felg: FELGI 18 s-line audi rs4 5x112 skoda seat vw (4403506771) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Były tylko jedne ori 8J czy jeszcze cos wypuścili ?
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Przyda się pare dodatkowych rąk do poskładania tego wszystkiego:kox: Tylko się wyrób bo później mnie nie ma ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tylko dzisiaj to ja bym był pewnie dopiero około 21-szej :/ Nic już nie będzie widać i jutro skończymy.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jutro bede dzwonic do aso w międzyczasie cos sobie dolozylem do padliny Fanta, coś jeszcze mam twojego ? Yyyyyy, przypomnij mi proszę ;-) Radek, co dorzuciłeś jeszcze ? Aaaa hample 312 już sprzedane jak coś. można działać bo się w końcu sezon skończy ;-) Tylko ja jak zwykle jak mam czas to dopiero od około 20-stej :/ Przydałby się własny garaż, nawet szukam ale nie ma w okolicy :/
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Oooo super, w takim razie jedziemy do Ciebie z ekipą pod koniec miesiąca ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W razie W leży mi nówka router, a z netem co się podziało ? ---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ---------- fanta, musimy się spiknąć w końcu w tym tygodniu abym Ci podrzucił tą rolkę.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Kerczi przed chwila w makro, a zasadzie to biala strzala ;-) Naciapane z bagaznika ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ogr i ja to pewnie mielibyśmy wode w środku Tak samo miałem w środę pod firmą na wyjeździe. Kolega V70 miał wodę po uszczelki drzwi.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak tak dalej pójdzie będzie trzeba koce wozić na wypadek gradu Na Czyżynach powaliło gradem. Przy okazji tak zalało wyjazd że jak nie zejdzie to raczej nie przejadę. Mam klucz i podnośnik to zrobię Allroada i wszędzie dojadę ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pisałeś już kiedyś. Ja i znajomi przygód nie mieliśmy ;-) obrobił bys to zdjęcie Następnym razem ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pisałeś już kiedyś. Ja i znajomi przygód nie mieliśmy ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ok, zadzwonilem, pogadalem i teraz mam takie pytanie. za zderzaki powiedziala mi 350 pln i w sumie to rozumiem... ale za listwy powiedziala mi 300 pln od sztuki i teraz tak sie zastanawiam czy to nie jest duzo? moze to laickie pytanie ale wydaje mi sie, ze ilosc materialu jaka idzie na zderzak nijak sie ma do tego ile idzie na listwe, myle sie? To tez dobry blacharz/lakiernik: Naciapane z bagaznika ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
odpowiem Ci cytatem z pewnej książki: "bo mogę" ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to robimy. Swoją drogą słyszałem że mieli coś takiego już robić w PL.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mnie to strasznie wk***ia ze jako Kraków nie mamy basenu odkrytego z prawdziwego zdarzenia! Bo tak to co mamy ? Clepardie i na Bulwarowej W naszym kraju odkryty basen to chyba kiepska inwestycja. Czynny raptem 4 miechy.