Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. Mialem powoli zmieniać W koncu swojego ale zanim ją sprzedam to i Ty go opchniesz. Naciapane z sedesu ...
  2. Aż sprawdzę bo chyba tak. ---------- Post dopisany at 16:13 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ---------- Działa ;-) ---------- Post dopisany at 16:17 ---------- Poprzedni post napisany at 16:13 ---------- To te? Siłownik teleskop klapy Audi A6 Avant 04/00-. CNM (3675759060) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany at 16:17 ---------- Tylko te zamienniki chyba kiepawe ;-)
  3. Ciekawe czy u mnie by siadło.
  4. RS4 nie ma czasem innej zwrotnicy ? Widziałęm u SIDA alu zwrotnicę z RS4 B5 do kupienia.
  5. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Fajny to on by był gdyby to był cały RS ;-)
  6. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no właśnie widziałem zdjęcia na czerwonym i miałem mieszane uczucia.
  7. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Niby tak tylko ta satyna mi do niczego nie pasuje. Ramkę w chromie z przedlifta bym wrzucił tylko ponoć się kapkę różnią budową ale zaczepy ma te same. Albo najlepiej z S4 bo ponoć jest identyko jak w RS tylko w chromie. Ewentualnie czarny mat ale nie wiem czy to będzie dobrze wyglądało w szaraku.
  8. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Kupiłem nowe vredesteiny ale jeszcze nie zdążyłem założyć na koło. ---------- Post dopisany 13-11-2013 at 00:15 ---------- Poprzedni post napisany 31-07-2013 at 11:05 ---------- Cały czas coś tam się dzieje, tylko nie mam czasu ogarnąć zdjęć itp. Chwilowo spy photo nowego grilla ;-)
  9. Ja mam z alu, ale caly czas się zastanawiam czy je zalozyc jeszcze na ten sezon bo teraz to juz tanio nie kupię opon. Naciapane z sedesu ... ---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ---------- Mnie chyba dzisiaj jednak nie będzie Naciapane z sedesu ...
  10. Auto miałeś sprzedawać Chyba szybciej swojego sprzedam Naciapane z sedesu ...
  11. Jak wyjdę w miarę z pracy to postaram się do Was na chwilę przyjechać.
  12. Jeździłes na nich? Dobre są? Mialem takie kupować teraz tylko 225 Naciapane z sedesu ...
  13. Safari chyba było krótsze niż 22cm nie ?
  14. pijoki ;-) Panowie, nie wala Wam się gdzieś ori radio 1DIN, nawet kasetowe? Potrzebuję do ACZY ;-)
  15. ja też tam byłem w tych godzinach. Musieliśmy się minąć.
  16. Wypisałem sobie narazie wstępna listę http://a4-klub.pl/showthread.php?p=3866372 Naciapane z sedesu ...
  17. Koledzy, gdzie w okolicy Krakowa są jakieś szroty? Potrzebuję trochę części do A3.
  18. fanta, odebrałeś podsufitkę od Pucha ;-) ? Ostatnio coś mówił że w końcu sobie zrobi z niej podstawkę pod akwarium ;-)
  19. on tej ulicy przejeżdża ledwo 10 metrów A swoją drogą na co oni to robią teraz ? Na wiosnę trzeba było to robić :/ Tak to teraz robią to jak jest morko. I dwa ze zaraz przyjdą mrozy i będzie po drodze.
  20. Fanta Ty jeździsz na 205/40 ?
  21. A co złego w necie ze smarta ? Udostępniasz połączenie i tel robi za router.
  22. Pw Naciapane z sedesu ...
  23. Gruszka robił to w swoim S4 o to może będzie jakiś trop jak się odezwie ;-)
  24. hehehehe i będzie waliło kiełbaskami przez całą zimę hehe ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.