Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mialem powoli zmieniać W koncu swojego ale zanim ją sprzedam to i Ty go opchniesz. Naciapane z sedesu ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Aż sprawdzę bo chyba tak. ---------- Post dopisany at 16:13 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ---------- Działa ;-) ---------- Post dopisany at 16:17 ---------- Poprzedni post napisany at 16:13 ---------- To te? Siłownik teleskop klapy Audi A6 Avant 04/00-. CNM (3675759060) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany at 16:17 ---------- Tylko te zamienniki chyba kiepawe ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ciekawe czy u mnie by siadło.
-
[ALL B5] szerokie s4
RS4 nie ma czasem innej zwrotnicy ? Widziałęm u SIDA alu zwrotnicę z RS4 B5 do kupienia.
-
[B5 AJM] OGrowóz
Fajny to on by był gdyby to był cały RS ;-)
-
[B5 AJM] OGrowóz
no właśnie widziałem zdjęcia na czerwonym i miałem mieszane uczucia.
-
[B5 AJM] OGrowóz
Niby tak tylko ta satyna mi do niczego nie pasuje. Ramkę w chromie z przedlifta bym wrzucił tylko ponoć się kapkę różnią budową ale zaczepy ma te same. Albo najlepiej z S4 bo ponoć jest identyko jak w RS tylko w chromie. Ewentualnie czarny mat ale nie wiem czy to będzie dobrze wyglądało w szaraku.
-
[B5 AJM] OGrowóz
Kupiłem nowe vredesteiny ale jeszcze nie zdążyłem założyć na koło. ---------- Post dopisany 13-11-2013 at 00:15 ---------- Poprzedni post napisany 31-07-2013 at 11:05 ---------- Cały czas coś tam się dzieje, tylko nie mam czasu ogarnąć zdjęć itp. Chwilowo spy photo nowego grilla ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja mam z alu, ale caly czas się zastanawiam czy je zalozyc jeszcze na ten sezon bo teraz to juz tanio nie kupię opon. Naciapane z sedesu ... ---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ---------- Mnie chyba dzisiaj jednak nie będzie Naciapane z sedesu ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Auto miałeś sprzedawać Chyba szybciej swojego sprzedam Naciapane z sedesu ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak wyjdę w miarę z pracy to postaram się do Was na chwilę przyjechać.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeździłes na nich? Dobre są? Mialem takie kupować teraz tylko 225 Naciapane z sedesu ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jvc mam hehe ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Safari chyba było krótsze niż 22cm nie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pijoki ;-) Panowie, nie wala Wam się gdzieś ori radio 1DIN, nawet kasetowe? Potrzebuję do ACZY ;-)
-
[Małopolska] Widziany, widziana
ja też tam byłem w tych godzinach. Musieliśmy się minąć.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wypisałem sobie narazie wstępna listę http://a4-klub.pl/showthread.php?p=3866372 Naciapane z sedesu ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Koledzy, gdzie w okolicy Krakowa są jakieś szroty? Potrzebuję trochę części do A3.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
fanta, odebrałeś podsufitkę od Pucha ;-) ? Ostatnio coś mówił że w końcu sobie zrobi z niej podstawkę pod akwarium ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
on tej ulicy przejeżdża ledwo 10 metrów A swoją drogą na co oni to robią teraz ? Na wiosnę trzeba było to robić :/ Tak to teraz robią to jak jest morko. I dwa ze zaraz przyjdą mrozy i będzie po drodze.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fanta Ty jeździsz na 205/40 ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A co złego w necie ze smarta ? Udostępniasz połączenie i tel robi za router.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pw Naciapane z sedesu ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gruszka robił to w swoim S4 o to może będzie jakiś trop jak się odezwie ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehehehe i będzie waliło kiełbaskami przez całą zimę hehe ;-)