Treść opublikowana przez piotr19q
-
[B5 AEB] Słabo przyspiesza
poszukaj na forym ten watek byl nie raz. A tak na marginesie mam ten sam problem
-
[B5 AWT] Słaba moc - nie przyspiesza tak jak powinien
wymienie te zawory i zobaczymy co sie bedzie działo. Nie wiecie ile kosztuja one w aso bo na allegro znalazlem tylko N 75 a DV ciezko jest dostac byl tylko jeden na aukcji
-
[B5 AWT] Słaba moc - nie przyspiesza tak jak powinien
czyli jak zrobie logi to wyjdzie mi czy ktorys z zaworow jest uszkodzony
-
[B5 AJL] Po wymianie przepływomierza nadal brak mocy
Daj znac jak rozwiazales swoj problem bo mam taki sam wogole moje autko nie ciagnie
-
[B5 AWT] Słaba moc - nie przyspiesza tak jak powinien
i mam znowu wydawac niepotrzebnie pieniadze chyba da sie to jakos inaczej sprawdzic
-
[B5 AWT] Słaba moc - nie przyspiesza tak jak powinien
a na vagu wyjdzie czy ktorys z zaworów jest walniety?
-
[B5 AWT] Słaba moc - nie przyspiesza tak jak powinien
Nie wiesz moze czy ma jeszcze te zawory?a jesli tak to napisalbys mi jego numer tel
-
[B5 AEB] Jak sprawdzić ciśnienie doładowania ?
Wielkie dzięki adams78 w weekend napewno posprawdzam to wszystko.pozdro
-
[B5 AEB] Jak sprawdzić ciśnienie doładowania ?
Gdzie sie te zawory znajduja?
-
[B5 AWT] Słaba moc - nie przyspiesza tak jak powinien
Były robione kiedys logi dynamiczne wyszlo coś nie tak i panowie mechanicy powiedzieli ze nie wiedza o co chodzi i nie moga pomóc mi w tej kwesti. Jedyne co powiedzieli to zebym kupił orginalny przepływomierz i moze sie cos zmieni. A tak na maginesie sprawdzalem swoje dwa przepływomierze i są ok
-
[B5 AWT] Słaba moc - nie przyspiesza tak jak powinien
Mam Audi a4 1.8T ABE problem tkwi w tym ze czuje ze nie przyspiesza tak jak powinno. Zrobilem dosłownie wszystko :żadnych błedów na WAG,turbo sprawdzone(żadnych luzów),przepływomierz ok, cisnienie na cylindrach po 10, kata nie ma,wszystkie węże sprawdzone nie ma grama oleju,przepustnica czysta, jedynie czego nie sprawdzalem to zaworów dv i n75. A i jeszcze jedno czasami ma przeblyski ze chodzi dobrze czuć ze zalacza sie turbo a czasami nie:(. Co jest grane?
-
[B5 AEB] Jak sprawdzić ciśnienie doładowania ?
Mam Audi a4 1.8T ABE problem tkwi w tym ze czuje ze nie przyspiesza tak jak powinno. Zrobilem dosłownie wszystko :żadnych błedów na WAG,turbo sprawdzone(żadnych luzów),przepływomierz ok, cisnienie na cylindrach po 10, kata nie ma,wszystkie węże sprawdzone nie ma grama oleju,przepustnica czysta, jedynie czego nie sprawdzalem to zaworów dv i n75. A i jeszcze jedno czasami ma przeblyski ze chodzi dobrze czuć ze zalacza sie turbo. Co jest grane?
-
[B5 AEB] Bardzo słabe doładowanie
Mam podobny problem.W ogole nie czuje odejscia a przeciez to 1.8T wiec powinien dostawac kopa.Wiem ze na 100% turbina jest ok,to samo na Vagu nie ma bledow. Czym moze to byc jeszcze spowodowane?
-
[B5 AEB] Brak mocy jak na 1.8t Pomocy
Panowie co do tego lepszego przyspieszania na zimnym silniku i goszego na cieplym jest to spowodowane zapchanym katalizatorem [proszę uzupełnić profil] - schiller
-
zmiana Gammy na Concerta
Mam a4 z 96 roku jest tam seryjne radio blaupunkt gamma (na kasety) chcialbym zalozyc do mojego audi seryjne radio Cd np.Concerta ale nie wiem czy bedzie pasowac
-
podlaczenie radia
szukalem i nie moge znalesc:(
-
podlaczenie radia
mam radio gamma,samochod z fabryki wyjechal z 8 glosnikami ale zostaly tylko dwa tylne ktos sobie wziol przednie 4(pewnie u lakiernika). nie wiem juz jak mam to podlaczyc
-
podlaczenie radia
W audi a4 96r sa trzy kostki natomiast w moim radiu pioneer sa dwie po podlaczeniu nie gra tzn radio chodzi a nie slychac muzyki.tak jakby glosniki nie byly podlaczone a brazowa kostke wpiąłem .Nie jest podlaczona tylko zolto-zielona .nie wiem co zrobic
-
podświetlanie nawiewu
Mniejsza o to jak napisalem ale mozna bylo wywnioskowac ze w kratkach nawiewu nie ma zadnych zarowek wiec tylko chodzilo mi o te pokretla na konsoli srodkowej. Tak te pokretla sa na wciski ale to nie rozwiazuje mojego problemu bo pod nimi nie ma zarowek chyba trzeba zdjac przednia konsole.tylko jak? [ Dodano: 21-01-2007, 20:34 ] sa tam dwie srubki ale nie tylko one trzymaja jest cos jeszcze
-
podświetlanie nawiewu
klimy wlasnie nie mam:( mam tylko trzy pokretla sterowania nawiewem i to one nie sa podswietlone
-
podświetlanie nawiewu
jeszcze jedno pytanie mam audi a4 1.8T z 96r i nie ma w nim kilmy tylko zwykly nawiew.Z tego co wiem kilma w tym roku byla w standarcie.moze ktos kombinowal?
-
podświetlanie nawiewu
Witam Nie pala mi sie od pewnego czasu zarowki od podswietlania regulacji nawiewu.Mam pytanie jak wymienic te zaroweczki i gdzie znajduja sie srubki.
-
wiadomosci RDS na komputerze pokladowym
dzieki zaraz pojde sprawdzic
-
[ALL B5] Wyświetlanie nazwy stacji radiowej FIS
mam ten sam problem tylko u mnie przez pewnien czas komputer wyswietlal nazwy stacji do pewnego czasu bo ktoregos dnia nagle zgaslo .Pojawia sie napis OK a pozniej pusto
-
wiadomosci RDS na komputerze pokladowym
Witam wszystkich uzytkownikow.Mam taki problem:na komputerze pokladowym nie mam informacij z radia (RDS).Wyswietlalo przez jakis czas i nagle zgaslo.co zrobic?pozdro