Treść opublikowana przez piotr19q
-
[B5 AEB] Podczas zmiany na gaz strasznie szarpie
Musze sprawdzic jakie mam wtryski ale dodam ze jak silnik na 90 C to juz nie ma tgo problemu.Przełącza sie płynnie. Czyli jednym słowem musze jechac do gaziarza zeby skalibrowal mi instalacje
-
[B5 AEB] Podczas zmiany na gaz strasznie szarpie
Witam gdy rano przejade chwile i auto przelanczas sie na gaz strasznie wtedy szarpie czuc jak kazdy cylider przelancza sie na gaz. Jak stoje w korku i wtedy nastepuje zmiana na gaz to samochod potrafi zgasnac.Dodam ze wtryski gazy byl czyszczone i nie pomogło nic
-
[B5 AEB] Spadek obrotów na zimnym silniku
Moj problem polega na tym ze jak odpalam z rana samochód to obroty tuz po zapaleniu wedruja do 500 i pozniej wracaja do normy.Dodam ze przepustnice czyscilem i adaptowalem,przeplywomierz nowy.Co to moze byc?
-
[B5 ALG] Prędkość maksymalna??
Mój 235km/h i odcielo 5 bieg
-
[B5 ABC] Falujace obroty
Dołacze sie do tematu. Moj problem polega na tym ze jak odpalam z rana samochód to obroty tuz po zapaleniu wedruja do 500 i pozniej wracaja do normy.Dodam ze przepustnice czyscilem i adaptowalem.Co to moze byc?
-
[B5 AEB] Brak mocy
A co moze byc przyczyna jak raz jedzie a raz nie?
-
ASO KIELCE AUTOCENTRUM
W serwisie nie wiedza co to jest zawór n75 a także DV. Dopiero jak pokazal mi koles schemat to musialem mu pokazac
-
[B5 AEB] Jaka wartość doładowania ?
doładowanie mam takie jak mowicie 0,6 bara i dlugo sie utrzymuje
-
[B5 AEB] Jaka wartość doładowania ?
Panowie mam wskaźnik doładowania , na biegu jałowym pokazuje mi -1 bara.Czy wszystko ok ?
-
[B5 ADR] Nie pali jeden cylinder
Sprawdz moduł zapłonu.Nie radze jezdzenia na 3 cylindrach poniewaz w niedalekiej przyszlosci moze Cie czekac remont silnika.Dzieje sie to tak ze do 4 cylindra caly czas dostraczane jest paliwo i rozrzedza olej w silniku.To samo pierscien nie bedzie mial dostatecznego smarowanie i sie rozleci
-
[B5 ABC] Przepływomierz tryka
Może to nie przepływomierz tylko zawór odpowietrzajacy bak
-
[B5 AEB] Niska prędkość maksymalna
Loco87 Jeżdze na standartowych 15" a co do gazu to mam go od roku i zrobione na gazie 30tys.Dodam ze mam boosta i pokazuje mi jak mocno depnę 0,6 bara.W przyszłym tygodniu kupuje kabelek i zaczynam swoja przygode z Vagiem[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 20:06_________________________________________________możliwe ze to wina n75?
-
[B5 AEB] Niska prędkość maksymalna
powiem tak auto mam 11 lat i ma przejechane dopiero 170 tys Wiec powinno lepiej smigać
-
[B5 AEB] Niska prędkość maksymalna
Panowie mam pytanko do Was. Jechalem ostatnio na obwodnicy 200 i to bylo wszystko na co bylo stac moje Audi natomiast ostatnio scigalem sie z Audi a4 b6 1.9 tdi i wziolem go 2 dlugosci. Niby wszystko ok tylko ta predkosc max troche za mala.Jeszcze pare lat temu jechalem nim 230. Co moze byc nie tak?
-
[B5 AEB] Ciśnienie doładowania
Założyłem dzisiaj wskaźnik boost i pokazuje mi 0,6 ale tylko wtedy jak depnę mu pedał do oporu.Normalnie jak jadę z lekko naciśniętym gazem to nie dochodzi do zera cały czas na podciśnieniu.Nie wiem czy tak ma być czy coś jest nie tak
-
[B5 ADR] Silnik się muli po rozgrzaniu
stawiam na katalizator
-
[B5 AEB] Kierownica powietrza, chłodzenie intercoolera
Tez mam pelna kratke a zderzak wiem ze jest na 100% orginaly
-
[B5 AEB] Słabo przyspiesza
Mam pytanko a jezeli ciegno od wastgate rusza sie przy ok.5 tys obrotów to znaczy ze chodzi ono poprawnie? Pytam poniewaz wszytko juz sprawdzilem i wymienilem w swoim audi zostao mi jedynie zawor N75 i wastgate
-
[B5 AEB] Zawór N75
Nie wiem czy to prawda ale slyszłem ze w silnikach AEB nie da sie sprawdzic Vag-em sprawnosc działania zawor N75
-
[B5 AEB] Zawór DV
wielkie dzieki jutro pojade do ASO VW ciekawe ile u mnie krzykna
-
[B5 AWT] Jaki powinienem mieć zawór DV ?
gdzie moge kupic ten zaworek DV? Pytalem w ASO Skody to krzykneli mi 300zl Moze ktos ma nazbyciu?
-
[B5 AEB] Zawór DV
Pytałem w Skodzie o zawór DV powiedzieli mi 300zl. Wiecie moze gdzie moge kupic jeszcze ten zaworek bo nie usmiecha mi sie dawac tyle kasy
-
[B5 AWT] Słaba moc - nie przyspiesza tak jak powinien
jaki jest koszt WG i jak sprawdzic czy on jest sprawny czy tez nie
-
[B5 AEB] Słabo przyspiesza
od 50zl do 100zl tak jest u mnie
-
[B5 AWT] Słaba moc - nie przyspiesza tak jak powinien
Mam Silnik AEB i rocznik 96 samochod mam od 11 lat i przejechane 170tys wiec wiem wszystko co bylo w nim robione.Turbo bylo sprawdzane tylko pod katem luzow na wirniku.WG jest ok tak mowil mechanik. Autko pamietam kiedys jezdzlo super ale pomalu zaczelo slabnac az do tego mometu ze nie czuc w ogóle jak załacza sie turbo