Treść opublikowana przez leewang
-
Zmiana lusterka na fotochrom bez ramki, co potrzebne?
Witam. Koledzy, czy ktoś zmieniał zwykłe lusterko na to bez ramki fotochromatyczne? Jaki nr katalowy lusterka potrzebuje do avanta z 2016? Pozdrawiam
-
Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic
Dzięki Możesz napisać jeszcze jaki przebieg w autku?
-
Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic
Bardzo ładna Audiczka Też szukam B9 i chciałem się dopytać jak tam jesteś zadowolony z silnika? Jak dynamika i czy miałeś z nim jakieś problemy? Jak śmiga automat, czy miałeś z nim jakieś problemy? Z góry dzięki za odpowiedź
-
Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20
Dzięki za odpowiedź. Poczytałem trochę i szukam 2.0 TFSI w automacie, mam nadzieje że trafie coś fajnego Dzięki i bezawaryjności!
-
Wady i zalety Audi A4 B9 2.0 TFSI 252KM
Dzięki koledzy Myślałem że poniżej 10 ciężko zejść, ale jak tak to spalanie bajka. Po mieście jak zmieszczę się w 10-12 to będzie ok - przy dojazdach do pracy. Czasami trasa prędkości około 140-180km/h jak teraz jeżdżę dieslem to wychodzi około 9, także jak w benzynie wyjdzie około 11 to będzie ok. Szukam swojej 2.0 TFSI, mam nadzieje że coś na przełomie lutego/marca znajdę
-
Wady i zalety Audi A4 B9 2.0 TFSI 252KM
Dzięki koledzy. Czyli tez bede szukal TFSI 252KM z Stronickiem. Mozecie mi jeszcze napisac jak ze spalaniem? Okolo 10-12litrow przy mieszanej jezdzie bedzie do osiagniecia?
-
Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20
Piękne autko, szukam takiego tylko w sportbacku Kolego możesz napisać jak sprawuje Ci się silnik i skrzynia? Czy te silnika 2.0 nie mają już takiej chęci żłopania oleju jak ich poprzednicy ? Możesz napisać jaki masz przebieg u siebie i czy były jakieś problemy? Dzięki z góry !
-
Wady i zalety Audi A4 B9 2.0 TFSI 252KM
Możesz napisać ile masz już przejechane? Masz autko od nowości? Jak z dynamiką i jak skrzynia? Wszystko dobrze chodzi? Możesz mi jeszcze napisać jakie masz oznaczenie silnika?
-
Wady i zalety Audi A4 B9 2.0 TFSI 252KM
Koledzy czy wiecie jak wygląda problem ze spalaniem oleju w tych silnikach? Czy te same silniki 252 KM były montowane w A5 od 2017r.?
-
Audi A5 B9 2.0 252KM
Witam, Koledzy przymierzam się do zakupu Audi A5 z 2017-2018 roku, lecz mam dylemat co do silnika. Czy możecie mi napisać jak wygląda sprawa z wytrzymałością jednostek benzynowych 2.0 252KM? Wiem że silniki TFSI miały problem z nagarem, mikropęknięciami głowic itd. Czy możecie mi napisać jak wygląda sprawa w A5 F5? Czy może już to poprawili? Jeżeli chodzi o silnik diesla 190KM to chyba sprawdzona konstrukcja i raczej nie ma jakichś poważniejszych wad? Chciałbym też zakupić auto z automatyczną skrzynią S-tronic, czy ma ona jakieś większe bolączki? Wiem że należy regularnie zmieniać olej, ale planuje zakup auta z przebiegiem około 50tyś więc chyba wymiana oleju w skrzyni jeszcze będzie przede mną ? Jeżeli ktoś na forum korzysta na codzień z takiej A5 to proszę o opisanie wrażeń, czy jesteście zadowoleni z samochodu ? Jakieś większe problemy? Dzięki ! Pozdrawiam
-
Dziwny gwizd przy wlaczaniu recznego plus Parking Break Malfunction
Witam. Koledzy od jakiegos czasu slysze przy wlaczaniu recznego taki dziwny jakby gwizd z tylnego hamulca. Czasami wyskakuje mi komunikat o problemach w dzialaniu hamulca recznego. Po włączeniu i wyłączeniu stacyjki komunikat wylacza sie, ale dzwiek jest nadal slyszalny przy zaciaganiu ręcznego. Czy ktoś miał taki problem? Pozdrawiam
-
2.0TDI A3 CRLB - problem z odpalaniem na zimnym - kręci kilka razy zanim odpali
Witam, Koledy, mam pytanie odnośnie problemów z odpalaniem silnika 2.0TDI CRLB w Audi A3. Na zimnym musi 3-4 razy tak jakby zakręcić rozrusznikiem żeby odpalić silnik. Jeżeli silnik jesto chociaż lekko rozgrzany to nie ma już tego problemu. Podpinałem komputer - w silniku brak błędów. Na co mam jeszcze zwrócić uwagę? Macie jakieś pomysły? Pozdrawiam
-
Przestały działać spryskiwacze przedniej szyby
Problemem był zgnieciony wężyk przy zawiasach maski.
-
Przestały działać spryskiwacze przedniej szyby
Witam, Koledzy dziś chciałem popsikać szybę płynem, wycieraczki ruszają się, słychać jakby pompkę od spryskiwaczy, ale nie leci płyn. Jest ciepło więc nic nie zamarzło Dolałem płynu bo pomyślałem że czujnik od poziomu płynu padł, ale dalej nic. Bezpieczniki całe. Co jeszcze mogę sprawdzić? Pozdrawiam
-
Zakup auta 2-3 letnie po leasingu z salonu - czy warto?
Dzięki wszystkim za komentarze, w takim razie przy zakupie muszę dobrze prześwietlić historię samochodu. Pewnie zlecę to firmie, bo samemu to wiele się nie dowiem, może tylko dealer powie mi kto użytkował auto i jak wyglądają wpisy samochodu w ASO.
-
Zakup auta 2-3 letnie po leasingu z salonu - czy warto?
Nastawiam się na jakieś BMW, to pewnie trzeba będzie je sprawdzić z pomocą Bimmercheck
-
Zakup auta 2-3 letnie po leasingu z salonu - czy warto?
Witam, Zastanawiam się nad zakupem samochodu 2-3 letniego z polskiego salonu. Celuję w auto z przebiegiem do 50 tyś i patrząc na ceny są one dużo bardziej atrakcyjne od cen nowych samochodów. Rozglądałem się np za BMW 320d F30, samochó z przebiegiem 35tys z 2016 roku to cena około 130tyś, gdzie nowy model kosztował ponad 240tyś. Mówię tutaj o zakupie samochodów z autoryzowanych salonów BMW, Audi czy Mercedes. Czy ktoś z Was kupował w ten sposób samochód? Na co trzeba uważać? Osobiście wydaje mi się to całkiem niezłą opcją, ponieważ mam całą historię serwisową samochodu, kupowany egzemplarz powinien być jednak pewnym autem bo raczej od pewnego sprzedającego. Co o tym sądzicie? Dzięki i pozdrawiam!
-
EGR - czyszczenie nic nie dało, wywalić całkiem czy kupić nowy?
Witam, Koledzy, wyczyściłem tydzień temu EGR na błysk (nie otwierałem tylko tej plastikowej obudowy bo bałem się że nie poskładam tych kółek zębatych), założyłem nowe uszczelki i widzę że znowu delikatnie się poci. Co polecacie z tym zrobić? Da się założyć jakąś rurę zamiast tego egr? Lub jakoś go zaślepić? Nowy pewnie kosztuje krocie, a kupię używkę to może się okazać że jest w takim stanie jak mój EGR. Co radzicie żeby zrobić z tym fantem? Pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Poszedł głosik
-
Jakie ET dla felg 18 do Audi A4 B8?
Zobacz na wlepce w książce serwisowej po kodach szukaj 1BA, 1BE, 1BV. Ewentualnie jak masz Avanta to pod siedzeniem z tyłu (ciężej dostępna) lub w sedanie w bagażniku o ile się nie mylę to pod kołem. Btw u mnie 18, 8.5 i et29 jest na równo koło z nadkolem przy 1BE.
-
Stuki w silniku - czy to napinacz paska wielorowkowego?
Nie kręciłem, w serwisie mi to naprawiali.
-
Stuki w silniku - czy to napinacz paska wielorowkowego?
U mnie stukot był od sprzęgiełka alternatora, jak silnik się rozgrzał też była cisza.
-
Stuki w silniku - czy to napinacz paska wielorowkowego?
Wczoraj zmieniłem paski i sprzęgiełko, nastała cisza
-
Stuki w silniku - czy to napinacz paska wielorowkowego?
Rozmiar 1580
-
Przedni zderzak zmiana na S-line
Dzięki Ja chce zmienić na ten sam czyli przedlift tylko sline