Treść opublikowana przez leewang
-
Stuki w silniku - czy to napinacz paska wielorowkowego?
Kupiłem regenerowaną w Krakowie w Kuzicars. Pasek Conti znowu, może już będzie dobry. Myślę że wszystko padło od zepsutego sprzęgiełka alternatora i nawet jakbym założył jakiś inny albo ori pasek to mogłoby się stać to samo.
-
Przedni zderzak zmiana na S-line
To faktycznie lepiej kupić cały kompletny. Może do tysiąca się uda taki do malowania.
-
Stuki w silniku - czy to napinacz paska wielorowkowego?
Ja kupiłem regenerowaną wczoraj + olej w ASO + pasek, rolki i sprzęgiełko conti i ina i w przyszłym tygodniu zmienię wszystko, mam nadzieje że będzie spokój.
-
Przedni zderzak zmiana na S-line
Hej, Koledzy mam pytanie jeżeli chodzi o zmianę zderzaka zwykłego na sline w przedliftowym B8. Czy halogeny i grill podejdą ze starego zderzaka? Na allegro są ceny od 300zł do 2000zł w zależności od wyposażenia zderzaka i nie wiem ile warto dać i za co, co mogę przełożyć ze starego zderzaka przedniego do nowego s-line? Na pewno kratki halogenów nie podejdą, bo te sline mają takie dwa wystające na zderzak plastiki. Może ktoś powie ile wyszła mu kosztowo taka zamiana? Pozdrawiam
-
Stuki w silniku - czy to napinacz paska wielorowkowego?
Dzięki, ja już sam nie wiem jaki płyn lać. Czytałem że teraz w ASO dają syntetyczny mimo że wlany jest mineralny. Pompę nową znalazłem Boscha za 750zł, a Tobie ile wyszło za regenerowaną?
-
Stuki w silniku - czy to napinacz paska wielorowkowego?
Możesz napisać na jaką pompę wymieniłeś i jaki płyn zalałeś? U mnie pompa cieknie także tak czy siak do wymiany, ale zastanawiam się czy zalać syntetyczny płyn do wspomagania?
-
Stuki w silniku - czy to napinacz paska wielorowkowego?
Tak się jeszcze zastanawiam, może pasek i napinacz zepsuł się przez zepsute sprzęgiełko? Może nie warto wydawać tysiąc złotych na części ?
-
Stuki w silniku - czy to napinacz paska wielorowkowego?
Tylko pytanie, czy napinacz też mam wymienić czy wystarczy tylko pasek? Bo rolka na napinaczu tak się świeci jakby już była nieźle zużyta, chyba że to nie ma nic do rzeczy ? Byłem u mechanika i powiedział że najprawdopodobniej sprzęgło alternatora. W aso niestety 400zł, ale chyba kupię oryginał i założę wszystko z ASO, będzie pewność że będzie ok
-
Stuki w silniku - czy to napinacz paska wielorowkowego?
Pisałem do ASO 1. Pasek wielorowkowy 130,52 PLN br. jest na miejscu2. Napinacz paska wielorowkowego 304,20 PLN br. jest na miejscu3. Rolka odwracająca 134,40 PLN br. jest na miejscu.
-
Stuki w silniku - czy to napinacz paska wielorowkowego?
U mnie jakby podobny dźwięk jak u Ciebie bez paska ... boje się żeby ten mój nie strzelił jak będę tak jeszcze jeździł z tydzień albo dwa. Może kupię oryginalny pasek w ASO? Chociaż ten Dayco też w miarę ok jeśli chodzi o głośność.
-
Stuki w silniku - czy to napinacz paska wielorowkowego?
Dzięki wielkie za chęć pomocy, ja jestem z Krakowa, także kawałek niestety
-
Stuki w silniku - czy to napinacz paska wielorowkowego?
Kurde ja założyłem pasek Conti i rolki INA, powinno być ok, a może też trafiła się jakaś kiepska seria. Nie mam jak zdjąć tego paska pod blokiem, ani nie mam za bardzo narzędzi niestety do tego. Myślałem po prostu kupić jeszcze raz zestaw i wymienić, może to załatwi sprawę. Ewentualnie podjadę do mechanika żeby zrzucił ten pasek i zobaczymy. Niestety dziś byłem u dwóch mechaników i żaden nie miał czasu przez najbliższe dwa tygodnie...
-
Stuki w silniku - czy to napinacz paska wielorowkowego?
Dzięki sitar. Nie mam niestety narzędzi żeby odkręcić ten napinacz i zdjąć pasek, będę musiał podjechać do mechanika, żeby zrzucił pasek i zobaczymy.
-
Stuki w silniku - czy to napinacz paska wielorowkowego?
Witam, Koledzy zauważyłem że coś stuka w silniku, wydaje mi się że to napinacz paska wielorowkowego. Nie wiem czy tylko mi się wydaje że już się dość mocno świeci i pasek też nie wygląda za dobrze? Najgorsze jest to że zmieniałem pasek + napinacz i rolka w maju i przejechałem na tym zestawie około 10 tyś. Chyba że to co innego może stukać? Tutaj filmiki i zdjęcia: https://drive.google.com/open?id=1wVs3-qRSiApi3WEJ-57EoPdILl3ae9kF https://drive.google.com/open?id=1zxBmMfC7zFFSEoa88HWXBK-pLLiwW34- https://drive.google.com/open?id=1biP3VC3V5Lnfw6xzInv0tK4VbfSqziGU Macie jakiś pomysł czy to ten napinacz czy może coś innego? Pozdrawiam
-
Trzask przy zamykaniu elektrycznej klapy
Witam, Od jakiegoś czasu mam problem z elektryczną klapą bagażnika w avancie. Otwiera się i zamyka bez problemów, ale jak jest ciepło to na samym końcu otwierania słychać taki lekki trzask, następnie po naciśnięciu guzika od zamykania również go słychać jak już klapa zaczyna się zamykać. Nie wiem czy mam popsikać mechanizm elektrycznego zamykania WD40? Czy ktoś spotkał się z takim problemem? Pozdrawiam
-
Założenie zaślepki spryskiwacza bez demontażu zderzaka?
Witam, Chciałem dopytać czy istnieje możliwość założenia zaślepki spryskiwacza bez demontażu zderzaka? Ktoś na parkingu przerysował mi po zderzaku w taki sposób że aż wypadła zaślepka spryskiwacza, nie wiem czy dam radę ją założyć bez demontażu zderzaka? Pozdrawiam
-
Audi A4 B8 – jakie opony pasują do tego auta ?
Koledzy jakie opony założyć do felgi 18, 8.J ? 235/40 czy 245/40 ? albo 245/45 ? Żeby nic nie obcierało Pomóżcie proszę bo szukam zimówek i nie wiem jaki rozmiar wybrać.
-
Jakie ET dla felg 18 do Audi A4 B8?
Koledzy jak wygląda sprawa z oponami 225/45 i felgą 18 cali 8,5J ? Mam do kupienia w dobrej cenie takie oponki tylko nie wiem czy nie będą za wąskie? Żeby nie było naciągu. Ok, poczytałem i 225 nie są zalecane. Może ktoś mi napisać jak sprawa wygląda z 245/40 albo 245/45? Nie będzie nic przycierało w takiej konfiguracji?
-
Jaki kolor światła LED do wnętrza? 4500 czy 5500?
U mnie w ogóle nie wpadają w żółty.
-
Bardzo słabe wybieranie dziur - czy amortyzatory do wyamiany?
U mnie w sumie nie ma stukania, ale jeżdżę jak gokartem bez amortyzacji
-
Bardzo słabe wybieranie dziur - czy amortyzatory do wyamiany?
Witam Koledzy możecie doradzić po czym poznac zużyte amortyzory? Mam zawieszenie 1BE, jak kupowałem samochód to wydaje mi się że lepiej wybierał dziury, teraz nie ma praktycznie żadnej amortyzacji. Na stacji wychodzi wszystko ok, okolice 65%. Amortyzatory nie są wylane ale czy mimo wszystko mogą już być niesprawne? Pozdrawiam
-
Nazwa tych oto przepięknych felg?
S-line numer katalogowy 8T0 601 025 M
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chętny
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Nigdy nie patrzyłem dokładnie na spalanie przed i po chipie, ale jakie to mogą być różnice ? Z tego co czytam to 0,5 - 1l. Jak dla mnie chipa robi się dla frajdy z jady, a nie oszczędności
-
Zapocony EGR - czyszczenie - uszczelki
Cześć koledzy, Zauważyłem w silniku że EGR lekko się poci, pomyślałem że przez weekend mógłbym go przeczyścić. Pytanie tylko jak z uszczelkami? Czy musze je wymieniać na nowe? Bo wiadomo jak to przez weekend majowy, sklepy pozamykane a wolałbym po rozłożeniu EGRa mieć wszystko co potrzebuję do jego poskładania Może ktoś podpowie jak go zdemontować? Na co uważać? Sorry za laickie pytania, ale nie chcę nic zepsuć Pozdrawiam