Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

leewang

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez leewang

  1. Też bym tak zrobił Jedyna opcja żeby spać ze spokojną głową to kupić 3.0 TDI w quattro Chociaż jak coś w tym silniku klęknie to koszta naprawy niemałe.
  2. http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3317302032181-SEA_VS600ED-narzedzia-do-obslugi-ukladu-smarowania,scr_dItems.html To jest bagnet uniwersalny, wystarczy ustawić miarkę na odpowiednią kreskę dla silnika i można mierzyć. Ja mam u siebie w 2.0 TDI CAGA i pokazuje zgodnie z komputerem.
  3. Niestety w 2.0 i FWD nie ma z czym poszaleć, raz że sprzęgło nie wytrzymuje momentu na poziomie 390-400+ a dwa że brakuje trakcji. Także oprócz tego nie planuje nic zmieniać Na początku były plany na turbo od CAHA, ale jak poczytałem że sprzęgło przy 390Nm już ma problemy z uślizgiwaniem to po co mi te 220KM/420Nm jak co 15-20k będę musiał zmieniać sprzęgło. Jeszcze jakbym mógł zmienić na to od 3.0... ale podobno za bardzo się nie da, bo się nie zmieści, albo za duża rzeźba to podziękowałem Wzmacnianie kewlarem też odpada bo sprzęgło podobno bardzo ciężko chodzi a ja dużo w korkach stoję i nie chce żeby po kilku km jazy noga mi odpadała od wciskania sprzęgła.
  4. Tak, założyłem 8K0 145 805E. Różnicy nie czuć w ogóle bo był chłodny dzień i lało, także większy IC w taką pogodę się zbytnio nie przydaje. Przypuszczam że w ciepły dzień, przy temperaturach 25+ można odczuć że silnik tak nie puchnie po 2-3 mocniejszych przejazdach W każdym razie ja założyłem ICka bo za 3 tygodnie jadę na program i chciałem już stroić samochód z lepszym chłodzeniem
  5. Ja już po montażu. W sumie nie było większych problemów, polecam kupić nowe kierownice od 3.0. Węże po nasmarowaniu i rozkręceniu objemek na maxa wchodzą z lekkim oporem ale nie aż tak żeby je grzać.
  6. Ja 1 kwietnia wrzucam letnie
  7. I czy któreś z tych ledów pasują do przedlifta ?
  8. Mi też się udało dodzwonić, w sumie 3 razy dzwoniłem. Niestety terminy będziemy ustalać od poniedziałku/wtorku bo już kilka osób się zapisało na kwiecień spoza grupówki, no i żeby nie było że dwa auta przyjadą o jednej godzinie.
  9. Gibons a te terminy są wiążące i na pewno Aligator będzie mógł nas zapisać w tych dniach co podaliśmy? Bo dziś chciałem sobie już wolne zaklepać w pracy i nie wiem czy na pewno będę mógł tego 6 kwietnia rano się zameldować w Dynosofcie.
  10. Witam, W sobotę zamierzam wymienić swój IC na ten od 3.0. Znalazłem fajny opis jak zdemontować przedni zderzak, może komuś się przyda : http://www.audi-sport.net/xf/threads/audi-a4-b8-s-line-bumper-removal-rs4-grille-fitment-step-by-step-guide.209727/ Do tego mam pytanie czy po odkręceniu starego IC to ten od 3.0 podejdzie bez problemu w to samo miejsce? Te same śruby będą ok? Wiem że będę musiał podciąć trochę kierownice powietrza i ciężko będzie nałożyć stare węże, ale myślę żeby je trochę podgrzać, nasmarować smarem technicznym od wewnątrz i jakoś nałożyć na IC. Na coś jeszcze zwrócić uwagę? Z czymś mogą być problemy? Ogólne pytanie które mnie nurtuje, kupiłem używany IC od kolegi z forum i zastanawiam się czy może okazać się że IC jest niesprawny, nieszczelny? Czy to raczej się nie zdarza jeżeli nie widać jakiegoś uszkodzenia z zewnątrz? Kolega zapewniał mnie że wszystko z IC ok, sprzedawał bo zakładał większy od BiT, więc myślę że wszystko powinno być ok, ale wolę zapytać
  11. To dla mnie niech będzie już 6 kwietnia rano
  12. Mi pasuje jeden z tych terminow: 5, 6, 11, 12, 13 kwietnia :-) Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  13. Ok, ja pewnie na początek kwietnia będę starał umówić termin.
  14. Dzieki za instrukcje. SRI reset super prosta sprawa :-)
  15. Ja mam opony 245/40 i zawias 1BE, nic nie trze.
  16. Juz 7 osob. Do kwietnia powinniśmy uzbierać komplet Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  17. To ta S6, tutaj fotki u nowego właściciela
  18. To nie będzie coś takiego?
  19. U mnie w B6 miałem to samo, przy zapiętym 4 biegu i bucie w podłogę na niskich obrotach (około 1600-1800) pierw obroty szły do góry a auto nie jechało, jak były w okolicy 2200 to sprzęgło łapało, obroty spadały i samochód dopiero ciągnął do przodu. U mnie pojawiło się to po przejechaniu około 20-25k km na virusie. Dużo osób pisze o ślizgającym się sprzęgle w 2.0tdi B8 po programie, więc pewnie tutaj jest problem. Tutaj więcej w temacie: PS. Mógłbyś wrzucić wykres?
  20. Sprzęgło nie ślizga czasami?
  21. Koledzy a jak auto jest z sierpnia 2010 to już ma ten poprawiony dłuższy wałek?
  22. Ja wlałem do CAGA Motul 507.00 5W30, przejechałem 15000 km bez dolewki. Teraz kupiłem znowu ten sam i będę zmieniał przez weekend.
  23. No najlepiej wygląda jak jest na równo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.