Treść opublikowana przez leewang
-
Felgi z A5 do B8
Mam felgi od A5 (8,5J ET29) u siebie i nic nie wystaje, jest równo z nadkolem. Także śmiało można kupować. Na pewno nie brałbym 8J ET47 bo będzie schowana za bardzo.
-
[B8 CAGB powered by lift] SLINE COMPETITION PLUS, 220Hp 443Nm, 345/330, S4 245/35/19
Trzeba podkręcić sobie torxem na maxa wtedy będzie Ci aż na dach psikało
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Tu bardziej na szybsze zużycie się sprzęgła ma wpływ moment obrotowy niz konie mechaniczne. Czytalem ze od 380 niutkow juz lubi sie slizgac. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 1 minute later Mam w garażu IC od 3.0 i myślę czy zakładać czy odpuscic do takiej mocy 170 koni. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Dzieki ;-) ostatnio to u Aligatora bylem z grupy vw podpialem sie a4 b6. kolo-74 widze ze byles juz na strojeniu. Jak wrażenia? Jaki przyrost? I ile wyszla seria? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Jak by była lista na kwiecień to ja się piszę.
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Koledzy do chipa CAGA na powiedzmy 170-180/360-370Nm wystarczy seryjny IC? Nie będzie auto puchło po kilku mocniejszych przejazdach? No i pytanie o to sprzęgło, bezpiecznie będzie 370Nm żeby mieć pewność że nie będzie ślizgało?
-
Wymiana oświetlenia wnętrza w A4 B8 na LED-owe
Też mam 4500 od Tommnika i są ok. Na pewno nie brałbym jeszcze jaśniejszych, czy 5500.
-
Michelin Pilot Alpin PA2 225/50 17 - Huczą ?
Luki ja się już liczyłem z tym że te opony polecą na śmietnik bo ani to nikomu sprzedać, ani na tym jeździć. Opony mają z 7mm bieżnika więc jak ściągną z 1-2mm to jeszcze spoko i zaoszczędzę na zakupie kolejnych opon. Jak pojeżdżę na nich jeszcze przyszłą zimę po takiej naprawie to byłoby super. W zimie agresywniej jeździć to ciężko, wszędzie ślisko jak cholera U mnie znowu na letnich było ok. Spróbuję je jeszcze trochę dopompować. Teraz mają 2,2 to może dopompuję do 2,4-2,5. Może mniej będą huczeć a jak nie to jadę sprawdzić tę maszynę. ++++++++++++++++++++++ Okazało się że problemem było rozsypane przednie łożysko. Po wymianie cisza
-
Audi A5 8T SPORTBACK LIFT 3.0TDI
Świecą super, do B8 podejdzie ? Jak z błędami ?
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Ja brałem te z nr 3. Polecam założyć zamiast tradycyjnych, raz że powietrze nie uchodzi (jak nabiłem na początku sezonu 2,2 tak pod koniec też było 2,2), a dwa że ładnie wyglądają.
-
Michelin Pilot Alpin PA2 225/50 17 - Huczą ?
Byłem u wulkanizatora, przyjechałem umówiony na ścieranie, a po oględzinach okazało się że z przodu opony są ok, a z tyłu bardzo delikatnie wyząbkowane i nie opłaca się ich ścierać bo mała szansa że to pomoże. Niestety trzeba kupić inne opony.
-
Ciężko wbić biegi 1 i 2
W ASO powiedzieli że wchodzi 4L.
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TDI CAHA 170 KM Quattro
2. Podnieś klapę do góry, przytrzymaj przycisk do zamykania i powinna się zapamiętać pozycja. Następnym razem jak otworzysz pójdzie do tej pozycji którą ustawiłeś.
-
Ciężko wbić biegi 1 i 2
Weszło równe 4l i już przelało się za otwór napełniający? Bo nie wiem znowu czy kupić 4l czy 5 bo piszą że różnie wchodzi. 4l albo 4,3l. Nie wiem jak u mnie. Jednak zamówię ten olej i zacznę od jego wymiany, mam nadzieje że pomoże
-
Ciężko wbić biegi 1 i 2
Koniec końców nie zmieniłem oleju bo doszedłem do wniosku że to na 99% nie będzie wina oleju. Przecież jak puszczam delikatnie sprzęgło to bieg wskakuje bez problemu, więc to raczej wina mechaniczna, że coś nie do końca zaskakuje (może ten synchronizator albo sprzęgło?). Także na razie nie ruszałem nic w temacie.
-
Michelin Pilot Alpin PA2 225/50 17 - Huczą ?
Luki ja się już liczyłem z tym że te opony polecą na śmietnik bo ani to nikomu sprzedać, ani na tym jeździć. Opony mają z 7mm bieżnika więc jak ściągną z 1-2mm to jeszcze spoko i zaoszczędzę na zakupie kolejnych opon. Jak pojeżdżę na nich jeszcze przyszłą zimę po takiej naprawie to byłoby super. W zimie agresywniej jeździć to ciężko, wszędzie ślisko jak cholera U mnie znowu na letnich było ok. Spróbuję je jeszcze trochę dopompować. Teraz mają 2,2 to może dopompuję do 2,4-2,5. Może mniej będą huczeć a jak nie to jadę sprawdzić tę maszynę.
-
Michelin Pilot Alpin PA2 225/50 17 - Huczą ?
Dzięki wielkie za pomoc i potwierdzenie. Widzę że w Bonarce naprawiają wyząbkowanie po 50zł/koło może tam podjadę. Coś takiego:
-
Michelin Pilot Alpin PA2 225/50 17 - Huczą ?
Dzięki Luki, to będę musiał sprawdzić i przełożyć te koła. Mam nadzieje, że nie będzie to od łożyska, albo złego ustawienia zbieżności. W sumie całe lato przejeździłem i z letnimi oponami nie miałem problemu Sprawdziłem i w jedną stronę gładziutko a w drugą łapie jak cholera Wydaje mi się że z tyłu bardziej łapie niż z przodu. Dokładnie łapie w tym pofalowanym bieżniku (co są trzy takie paseczki w kostce zaznaczone na czerwono).
-
Jaki kolor światła LED do wnętrza? 4500 czy 5500?
Zapłaciłem coś około 250zł w sumie chyba 15 ledów.
-
Michelin Pilot Alpin PA2 225/50 17 - Huczą ?
Dzięki Luki, to będę musiał sprawdzić i przełożyć te koła. Mam nadzieje, że nie będzie to od łożyska, albo złego ustawienia zbieżności. W sumie całe lato przejeździłem i z letnimi oponami nie miałem problemu.
-
Michelin Pilot Alpin PA2 225/50 17 - Huczą ?
Musiałbym je zdjąć i zobaczyć dokładnie, ale tak jak mówię, na początku było ok a po 3tyś zaczęły huczeć. Możliwe że po 3 tyś km wyząbkowały się?
-
Michelin Pilot Alpin PA2 225/50 17 - Huczą ?
Witam Kupiłem używane opony Michelin Pilot Alpin PA2 225/50 R 17 z 2014 roku, bieżnika ponad 7mm. Ostatnio zauważyłem że zaczęły huczeć przy prędkości powyżej 50km/h. Moje pytanie brzmi czy huczenie na pewno będzie pochodziło od opon? Jeżeli nie to od czego jeszcze? Przejechałem na nich około 3000 km i na początku było wszystko ok, teraz zauważyłem że coś zaczęło huczeć/buczeć. Czy te opony są kierunkowe? Bo jak nie to może je jakoś poprzekładam. Pozdrawiam
-
Jaki kolor światła LED do wnętrza? 4500 czy 5500?
Przyszły 4500K, na początku wydawały się za jasne, ale już się przyzwyczaiłem i jest ok
-
PZU - Jedna szkoda "gratis" może warto wykorzystać naprawę z AC przed końcem umowy?
Dzięki, tego nie wiedziałem, a mam jeszcze jedno auto zarejestrowane. To pewnie nic nie będę robił w takim razie.
-
PZU - Jedna szkoda "gratis" może warto wykorzystać naprawę z AC przed końcem umowy?
Wiem, ale od wielu lat ubezpieczam wszystko w PZU i nie zamierzam zmieniać ubezpieczyciela.