Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

leewang

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez leewang

  1. Mam felgi od A5 (8,5J ET29) u siebie i nic nie wystaje, jest równo z nadkolem. Także śmiało można kupować. Na pewno nie brałbym 8J ET47 bo będzie schowana za bardzo.
  2. Trzeba podkręcić sobie torxem na maxa wtedy będzie Ci aż na dach psikało
  3. Tu bardziej na szybsze zużycie się sprzęgła ma wpływ moment obrotowy niz konie mechaniczne. Czytalem ze od 380 niutkow juz lubi sie slizgac. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 1 minute later Mam w garażu IC od 3.0 i myślę czy zakładać czy odpuscic do takiej mocy 170 koni. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  4. Dzieki ;-) ostatnio to u Aligatora bylem z grupy vw podpialem sie a4 b6. kolo-74 widze ze byles juz na strojeniu. Jak wrażenia? Jaki przyrost? I ile wyszla seria? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  5. Jak by była lista na kwiecień to ja się piszę.
  6. Koledzy do chipa CAGA na powiedzmy 170-180/360-370Nm wystarczy seryjny IC? Nie będzie auto puchło po kilku mocniejszych przejazdach? No i pytanie o to sprzęgło, bezpiecznie będzie 370Nm żeby mieć pewność że nie będzie ślizgało?
  7. Też mam 4500 od Tommnika i są ok. Na pewno nie brałbym jeszcze jaśniejszych, czy 5500.
  8. Luki ja się już liczyłem z tym że te opony polecą na śmietnik bo ani to nikomu sprzedać, ani na tym jeździć. Opony mają z 7mm bieżnika więc jak ściągną z 1-2mm to jeszcze spoko i zaoszczędzę na zakupie kolejnych opon. Jak pojeżdżę na nich jeszcze przyszłą zimę po takiej naprawie to byłoby super. W zimie agresywniej jeździć to ciężko, wszędzie ślisko jak cholera U mnie znowu na letnich było ok. Spróbuję je jeszcze trochę dopompować. Teraz mają 2,2 to może dopompuję do 2,4-2,5. Może mniej będą huczeć a jak nie to jadę sprawdzić tę maszynę. ++++++++++++++++++++++ Okazało się że problemem było rozsypane przednie łożysko. Po wymianie cisza
  9. Świecą super, do B8 podejdzie ? Jak z błędami ?
  10. Ja brałem te z nr 3. Polecam założyć zamiast tradycyjnych, raz że powietrze nie uchodzi (jak nabiłem na początku sezonu 2,2 tak pod koniec też było 2,2), a dwa że ładnie wyglądają.
  11. Byłem u wulkanizatora, przyjechałem umówiony na ścieranie, a po oględzinach okazało się że z przodu opony są ok, a z tyłu bardzo delikatnie wyząbkowane i nie opłaca się ich ścierać bo mała szansa że to pomoże. Niestety trzeba kupić inne opony.
  12. W ASO powiedzieli że wchodzi 4L.
  13. 2. Podnieś klapę do góry, przytrzymaj przycisk do zamykania i powinna się zapamiętać pozycja. Następnym razem jak otworzysz pójdzie do tej pozycji którą ustawiłeś.
  14. Weszło równe 4l i już przelało się za otwór napełniający? Bo nie wiem znowu czy kupić 4l czy 5 bo piszą że różnie wchodzi. 4l albo 4,3l. Nie wiem jak u mnie. Jednak zamówię ten olej i zacznę od jego wymiany, mam nadzieje że pomoże
  15. Koniec końców nie zmieniłem oleju bo doszedłem do wniosku że to na 99% nie będzie wina oleju. Przecież jak puszczam delikatnie sprzęgło to bieg wskakuje bez problemu, więc to raczej wina mechaniczna, że coś nie do końca zaskakuje (może ten synchronizator albo sprzęgło?). Także na razie nie ruszałem nic w temacie.
  16. Luki ja się już liczyłem z tym że te opony polecą na śmietnik bo ani to nikomu sprzedać, ani na tym jeździć. Opony mają z 7mm bieżnika więc jak ściągną z 1-2mm to jeszcze spoko i zaoszczędzę na zakupie kolejnych opon. Jak pojeżdżę na nich jeszcze przyszłą zimę po takiej naprawie to byłoby super. W zimie agresywniej jeździć to ciężko, wszędzie ślisko jak cholera U mnie znowu na letnich było ok. Spróbuję je jeszcze trochę dopompować. Teraz mają 2,2 to może dopompuję do 2,4-2,5. Może mniej będą huczeć a jak nie to jadę sprawdzić tę maszynę.
  17. Dzięki wielkie za pomoc i potwierdzenie. Widzę że w Bonarce naprawiają wyząbkowanie po 50zł/koło może tam podjadę. Coś takiego:
  18. Dzięki Luki, to będę musiał sprawdzić i przełożyć te koła. Mam nadzieje, że nie będzie to od łożyska, albo złego ustawienia zbieżności. W sumie całe lato przejeździłem i z letnimi oponami nie miałem problemu Sprawdziłem i w jedną stronę gładziutko a w drugą łapie jak cholera Wydaje mi się że z tyłu bardziej łapie niż z przodu. Dokładnie łapie w tym pofalowanym bieżniku (co są trzy takie paseczki w kostce zaznaczone na czerwono).
  19. Zapłaciłem coś około 250zł w sumie chyba 15 ledów.
  20. Dzięki Luki, to będę musiał sprawdzić i przełożyć te koła. Mam nadzieje, że nie będzie to od łożyska, albo złego ustawienia zbieżności. W sumie całe lato przejeździłem i z letnimi oponami nie miałem problemu.
  21. Musiałbym je zdjąć i zobaczyć dokładnie, ale tak jak mówię, na początku było ok a po 3tyś zaczęły huczeć. Możliwe że po 3 tyś km wyząbkowały się?
  22. Witam Kupiłem używane opony Michelin Pilot Alpin PA2 225/50 R 17 z 2014 roku, bieżnika ponad 7mm. Ostatnio zauważyłem że zaczęły huczeć przy prędkości powyżej 50km/h. Moje pytanie brzmi czy huczenie na pewno będzie pochodziło od opon? Jeżeli nie to od czego jeszcze? Przejechałem na nich około 3000 km i na początku było wszystko ok, teraz zauważyłem że coś zaczęło huczeć/buczeć. Czy te opony są kierunkowe? Bo jak nie to może je jakoś poprzekładam. Pozdrawiam
  23. Przyszły 4500K, na początku wydawały się za jasne, ale już się przyzwyczaiłem i jest ok
  24. Dzięki, tego nie wiedziałem, a mam jeszcze jedno auto zarejestrowane. To pewnie nic nie będę robił w takim razie.
  25. Wiem, ale od wielu lat ubezpieczam wszystko w PZU i nie zamierzam zmieniać ubezpieczyciela.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.