Treść opublikowana przez leewang
-
PZU - Jedna szkoda "gratis" może warto wykorzystać naprawę z AC przed końcem umowy?
Witam, Mam wykupioną w PZU opcję (nie wiem dokładnie jak się nazywa) pozwalającą na wykonanie jednej naprawy bez utraty zniżek. Za 3 miesiące kończy mi się ubezpieczenie, może warto byłoby wymienić np przedni zderzak bo ma on porysowanie od przetarcia parkingowego. Czy ktoś korzystał z takiej opcji? W sensie naprawa zderzaka po lekkim przerysowaniu parkingowym? Nie jest on połamany, ale skoro kończy mi się ubezpieczenie może warto byłoby coś wymienić? Nigdy nie korzystałem z AC i nie wiem jak to wygląda, czy rzeczoznawca może przyjść i powiedzieć że to za mała szkoda żeby mi wymienić zderzak, bądź dać pieniądze na jego naprawę? Pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wacław Hagno https://www.facebook.com/Auto-Service-Wacław-Hagno-201662863201952/ Polecam, kilka aut już robiłem i zawsze pełna profeska, najlepiej zadzwonić i się dogadać co potrzeba
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Co do chipa to słyszałem bardzo dobre opinie o VAGTune (niedaleko Wrocławia) https://www.facebook.com/vagtune.tuning/ Myślę że warto się zainteresować.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja jeździłem na 1bv i 1be i faktycznie 1bv jest trochę twardsze i auto wydaje się bardziej sztywne w zakrętach i niestety na dziurach. Generalnie mimo wszystko jakbym miał wybierać to wolałbym 1bv, jest trochę twardsze ale właściwości jezdne jak dla mnie nieporównywalne Tak czy siak na 1be i 1bv jest twardo, zaś 1ba mięciutkie ale w zakrętach to taka wanna że można zapomnieć o szybszym wchodzeniu w zakręty.
-
Jaki kolor światła LED do wnętrza? 4500 czy 5500?
Ledy zamawiam od użytkownika Tomnik i on ma właśnie 4500 i 5500 do wyboru, ale po rozmowie wybrałem 4500K. Zobaczymy jak to będzie wyglądało, mam nadzieje że spoko
-
Jaki kolor światła LED do wnętrza? 4500 czy 5500?
Witam, Może ktoś zakładał u siebie ledy do środka i podpowie jaki lepiej kolor/barwę wybrać, czy 4500K czy 5500K ? Pozdrawiam
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Koledzy ktoś poleci coś Ala Dead Space na xbox One? Chciałem kupić bratu jakąś grę na urodziny, ale nie wiem za bardzo co teraz jest dobrego i na topie
-
Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
Nie no chodzi mi o ledy w lampce do czytania Bo ja mam takie żółte światło a tutaj widzę ładne białe
-
A4 B8 Avant All Black 2.0 TDI 19" - Update (wgrany program)
To będzie coś tego typu, normalnie się nakłada, a jak się nie spodoba to zdejmujesz. https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/audi-auspuffblenden-endrohre-schwarz-chrom-8k0-071-761-a-neu-/204948916-223-1920
-
Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
po pierwsze modele 2007 do 2011 były tylko s4 nie było rs4 wiec ewentualnie wchodzi w grę zakup grilla za swój dałem 900zł tylko zastanawiam się czemu jest niezbyt twardy nie podoba mi się to do końca także pytajcie sie osob ktore kupiły o jakośc tych frilli zeby nie przepłacić bo te z ebaya mogą być lepsze za 600 ziko niż te po 1200 jbtuning firma posiada takie grille z kratkami 1500zl do 2011 wzywz 2000 chcą Także udało się zamontować lotke sline ly9b tył komplet lift http://i.imgur.com/IjDglHp.jpg A co to za ledy w środku? Ładnie to wygląda
-
Bagnet oleju w Audi A4 B8 2.0 TDI
Pokrywę zdejmuje do kontroli.
-
Seriale
Też mi się Belfer bardzo podobał Żałuj, że nie widziałeś odcinka nr 5... Jestem ciekaw reakcji Dokładnie 5 i 6 najlepszy z całej serii
-
[TDI PD] Trudne uruchamianie silnika, ciężkie odpalanie
Standard, u mnie AVF też tak odpalał przy -18
-
A4 B8 Avant All Black 2.0 TDI 19" - Update (wgrany program)
Ok dzięki
-
A4 B8 Avant All Black 2.0 TDI 19" - Update (wgrany program)
Czy zbieżność trzeba ustawiać po wymianie sprężyn?
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Rotory na sprzedaż ? Kurde na pewno na tych RSach będzie kozacko wyglądał
-
B8 TrOOOOp
q3 mojego wujka jak i tiguan drugiego ma te problemy ale w ASO mówią ze to nie problem dla tych silników To samo u mnie w CAGA, podobno norma w 2.0 TDI.
-
Ciężko wbić biegi 1 i 2
Ok, spróbuję z tym oryginalnym olejem po świętach.
-
Ciężko wbić biegi 1 i 2
Myślałem że przy wymianie silnika trzeba go odpiac od skrzyni i tym samym zalać od nowa olej ale skoro tak piszesz to faktycznie zmienie ten olej w skrzyni. Może poprawi się po tym zabiegu.
-
Ciężko wbić biegi 1 i 2
Też chyba zmienię ten olej. W sklepie polecają mi kupić Febi że to niby ten sam olej co z ASO tylko w innym opakowaniu, ale jakoś się waham. Niby cena atrakcyjna bo 60zł za 1l a w aso wychodzi mi 120zł. Jakbym wiedział że to wina oleju to bym wziął ten oryginalny, a jak się okaże że to nie olej tylko synchronizator, czy może sprzęgło to bym od razu zmienił i zalał nowy olej, tak to znowu zlewać ten nowy, zrzucać skrzynię itd. Może zleję trochę tego co jest teraz i zobaczę w jakim jest stanie? Mam też takie wątpliwości z tego powodu bo w Niemczech 30k tyś temu zmieniany był w ASO cały silnik i może też zmienili ten olej w skrzyni.
-
A4 B8 2.0 TDI - CZARNY SEDAN
"i głośniki wysoko tonowe B&O w trójkątach przednich drzwi" Można założyć same wysoko tonowe do zwykłego zestawu audio i będą grały tak jak powinny ? Nie potrzeba jakiegoś innego wzmacniacza ? Jaki koszt takiego moda? Ciężko je wymienić?
-
Montaż podgrzewanych dysz spryskiwaczy szyb
Ok, postaram się dziś wrzucić. Teraz mam ustawione spryskiwacze gdzieś na 3/4 tej dziurki w spryskiwaczu. Tak to wygląda:
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Tylko Motul od dzika, od wymiany do wymiany (co 12-15k km) nie dolewam i wszystko chodzi jak powinno. Od Dzika biorę Motul już od kilku lat i zawsze jestem zadowolony, zalewam już mój 4 samochód i nigdy nie było najmniejszych problemów.
-
Montaż podgrzewanych dysz spryskiwaczy szyb
Tak całą, musiałem nawet nieco obniżyć bo jak dla mnie za wysoko pryskało.
-
Montaż podgrzewanych dysz spryskiwaczy szyb
Zamówiłem komplet za pobraniem tutaj: http://allegro.pl/show_item.php?item=6442794453 Dam znać jak przyjdzie. Update: Komplecik przyszedł, bardzo szybka wysyłka. Założony p&p, podgrzewanie spryskiwaczy miałem już na wyposażeniu także montaż 5 minut i mam spryskiwacze mgiełkowe. Polecam modzik Dzięki mariusz36 za cynę że w ogóle są dostępne spryski mgiełkowe od b9.