Treść opublikowana przez leewang
-
Ciężko wchodzi 3 bieg przy szybkiej zmianie
Miro dzięki za update, u mnie doszedł problem ciężko wchodzącej 1 i 2... chodzą głosy że to olej albo synchronizator. Już miałem zamawiać olej ale chyba jeszcze się wstrzymam i nie wiem czy nie wymienić tego synchronizatora. O lewarku z wybierakiem jeszcze nie słyszałem, ale jak koszt niewielki to może warto spróbować. Jak ogarniesz temat to napisz, ja też jak coś ruszę to dam znać.
-
Ciężko wbić biegi 1 i 2
Dzięki to też od tego zacznę, ktoś może wie ile oleju wchodzi do skrzyni w 2.0tdi 6 biegów ? Jakie oznaczenie ma oryginalny olej?
-
Ciężko wbić biegi 1 i 2
Witam, Ostatnio pisałem o ciężko wchodzącej 3 przy szybszej jeździe, teraz od kilku tygodni mam problem z 1 i 2 biegiem. Samochód zatrzymany, próbuję wrzucić 1 bieg i wchodzi bardzo ciężko. Czasami jak czuję opór to lekko puszczam sprzęgło, dociskam ręką lewarek i wtedy bieg wskakuje bez problemu. To samo jest z drugim biegiem. Czy problemem może być olej w skrzyni biegów? Nigdy go nie zmieniałem w żadnym aucie które miałem, dlatego nie wiem czy trzeba go wymieniać czy też nie? Może synchronizator? Czy może coś innego? Jakie macie diagnozy koledzy? Pozdrawiam
-
B8 TrOOOOp
Jak felgi proste, stan idealny, bez ryski i opony nówki, nie chińczyki najlepiej jakiś Michelin to dam nawet 500 !
-
B8 TrOOOOp
Koledzy, mam problem od kilku tygodni ze skrzynią biegów. Auto kupiłem w kwietniu i od razu zauważyłem że jak chce szybko zmienić bieg z 2 na 3 to niestety ale się nie da, albo słychać zgrzytanie przy wbijaniu. Teraz doszła ciężko wchodząca 1 i 2. Np przy ruszaniu, z N wrzucam 1 i nie chce wejść, dopiero jak lekko popuszczę sprzęgło to wchodzi. To samo z drugim biegiem. Co może być przyczyną? Ktoś ma jakieś pomysły?
-
Montaż podgrzewanych dysz spryskiwaczy szyb
Tutaj coś jest w temacie łącznie z filmikami https://www.drive2.ru/l/7206537/
-
Montaż podgrzewanych dysz spryskiwaczy szyb
Mam to samo, nie da rady ustawić nawet do połowy szyby. Przeszkadza kolanko od płynu, opiera sie wewnątrz o spód maski i im mocniej podnoszę śrubką dyszę tym mocniej kolanko z wężykiem odpycha cały sprysk i dochodzi do tego że czasami wyskoczy z mocowania. Gdy przed włożeniem podniosę dyszę to po włożeniu sie sama wygina i jest w połowie regulacji co na szybie jest ok 1/3 wysokości. Nie pomaga zmiana miejsc adapterów. Ja dziś założyłem spryskiwacze podgrzewane od A4 b9 pasują p&p, nic nie trzeba docinać , nr. części 8W0 955 987A Mgiełkowe? Możesz podać pełny numer katalogowy? Bo tego 8W0 955 987A coś mi nie chce znaleźć
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Można wiedzieć jak wejść do tego okna? Też z ciekawości sprawdziłbym u siebie Jakie wartości to norma?
-
Sprawdzenie przebiegu - salon
Jak byłem w salonie w Krakowie, to sprawdzili za darmo.
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
trzeba uważać na to co mówi do nas policjant i przemyśleć czy aby na pewno mówi prawdę.
-
Bagnet oleju w Audi A4 B8 2.0 TDI
Bagnet kupilem w intercarsie cos za 80 czy 90zl. Wklada sie go tam gdzie teraz jest zaslepka. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Bagnet oleju w Audi A4 B8 2.0 TDI
Ja bylem u kolegi i on mial kompresor z banakiem to wypompowalismy olej. Wlalem 4.7 litra i bylo idealnie. Niestety nie wiem jak będzie jak cala miske zrzucisz. Kupilem bagnet ale zgadza sie z tym co mmi pokazuje wiec juz z niego nie korzystam za bardzo takze nie wiem czy jest sens kupowac.Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Bagnet oleju w Audi A4 B8 2.0 TDI
Wlej 4.7l i bedzie idealnie :-) ja w caga u siebie zmienialem i wlalem 4.7 to mialem pod max na miarce.Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Dzięki komoornik, sprawdzę sobie to wieczorem. Działa za***iście Taki efekt podświetlania u kolegi w A6 widziałem, a tu okazało się że w b8 też jest. Miły bonusik Dzięki za pomoc.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
A ja przy otwartych regulowałem Ok dzięki, spróbuję.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Dzięki koledzy czyli QQ1 mam Poszedłem do samochodu, przez kabel pozmieniałem [09 - Cent. Wybiera.] [Coding - 07] --> Long Coding Helper --> Byte 16 Bit 6 - zmiana z 0 na 1 + w zielonym menu Poprzez Ukryte Menu wchodzimy w car --> carmenuoperation --> interior light ---> wartość 5 i w cardevicelist zaznaczyłem interior light. Zrobiłem restart MMI, pokazała się opcja do ustawiania podświetlania lecz jak nią kręcę to wydaje mi się że nic się nie zmienia, podświetlanie klamek, czy przestrzeni nóg świeci tak samo.
-
B8 TrOOOOp
Niestety nie ma, można dokupić. Tak to sprawdzanie oleju na MMI pozostaje.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Wlepka, do tego tak jak pisałem, oświetlenie drzwi, klamek, przestrzeni nóg i pokręteł od nawiewów, wszystko wygląda na ori.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Wrzucę fotkę wlepy jak będę w domu. Dodatkowo widzę że chyba powinna być możliwość sterowania intensywnością tego podświetlania a ja w mmi nie mam takiej opcji.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Aaa wewnętrzne to mam. Cholera dziwna sprawa, a na wlepce nie mam żadnego QQ1. Może ktoś faktycznie dołożył.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
To klamek nie mam doświetlanych. Jestem 2 właścicielem, ale pierwszy właściciel to gość po 50tce to wątpię żeby się bawił w dokładanie pakietów
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Zastanawiam się bo u mnie w kodach wyposażenia nie ma QQ1, a podświetlanie przy otwieraniu drzwi, przestrzeni nóg i kratek nawiewów mam... chyba że QQ1 to ledowe podświetlanie?
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
No bo właśnie wydawało mi się że od 3.0tdi wystarczy do turbo z caha, a napisałeś big intercooler i się zacząłem zastanawiać czy nie trzeba jakiegoś customowego zakładać
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
IC od 3.0 TDI wystarczy do 220km?