Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

leewang

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez leewang

  1. Miro dzięki za update, u mnie doszedł problem ciężko wchodzącej 1 i 2... chodzą głosy że to olej albo synchronizator. Już miałem zamawiać olej ale chyba jeszcze się wstrzymam i nie wiem czy nie wymienić tego synchronizatora. O lewarku z wybierakiem jeszcze nie słyszałem, ale jak koszt niewielki to może warto spróbować. Jak ogarniesz temat to napisz, ja też jak coś ruszę to dam znać.
  2. Dzięki to też od tego zacznę, ktoś może wie ile oleju wchodzi do skrzyni w 2.0tdi 6 biegów ? Jakie oznaczenie ma oryginalny olej?
  3. Witam, Ostatnio pisałem o ciężko wchodzącej 3 przy szybszej jeździe, teraz od kilku tygodni mam problem z 1 i 2 biegiem. Samochód zatrzymany, próbuję wrzucić 1 bieg i wchodzi bardzo ciężko. Czasami jak czuję opór to lekko puszczam sprzęgło, dociskam ręką lewarek i wtedy bieg wskakuje bez problemu. To samo jest z drugim biegiem. Czy problemem może być olej w skrzyni biegów? Nigdy go nie zmieniałem w żadnym aucie które miałem, dlatego nie wiem czy trzeba go wymieniać czy też nie? Może synchronizator? Czy może coś innego? Jakie macie diagnozy koledzy? Pozdrawiam
  4. leewang odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak felgi proste, stan idealny, bez ryski i opony nówki, nie chińczyki najlepiej jakiś Michelin to dam nawet 500 !
  5. leewang odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Koledzy, mam problem od kilku tygodni ze skrzynią biegów. Auto kupiłem w kwietniu i od razu zauważyłem że jak chce szybko zmienić bieg z 2 na 3 to niestety ale się nie da, albo słychać zgrzytanie przy wbijaniu. Teraz doszła ciężko wchodząca 1 i 2. Np przy ruszaniu, z N wrzucam 1 i nie chce wejść, dopiero jak lekko popuszczę sprzęgło to wchodzi. To samo z drugim biegiem. Co może być przyczyną? Ktoś ma jakieś pomysły?
  6. Tutaj coś jest w temacie łącznie z filmikami https://www.drive2.ru/l/7206537/
  7. Mam to samo, nie da rady ustawić nawet do połowy szyby. Przeszkadza kolanko od płynu, opiera sie wewnątrz o spód maski i im mocniej podnoszę śrubką dyszę tym mocniej kolanko z wężykiem odpycha cały sprysk i dochodzi do tego że czasami wyskoczy z mocowania. Gdy przed włożeniem podniosę dyszę to po włożeniu sie sama wygina i jest w połowie regulacji co na szybie jest ok 1/3 wysokości. Nie pomaga zmiana miejsc adapterów. Ja dziś założyłem spryskiwacze podgrzewane od A4 b9 pasują p&p, nic nie trzeba docinać , nr. części 8W0 955 987A Mgiełkowe? Możesz podać pełny numer katalogowy? Bo tego 8W0 955 987A coś mi nie chce znaleźć
  8. leewang odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dzięki wielkie !
  9. leewang odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Można wiedzieć jak wejść do tego okna? Też z ciekawości sprawdziłbym u siebie Jakie wartości to norma?
  10. Jak byłem w salonie w Krakowie, to sprawdzili za darmo.
  11. trzeba uważać na to co mówi do nas policjant i przemyśleć czy aby na pewno mówi prawdę.
  12. Bagnet kupilem w intercarsie cos za 80 czy 90zl. Wklada sie go tam gdzie teraz jest zaslepka. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  13. Ja bylem u kolegi i on mial kompresor z banakiem to wypompowalismy olej. Wlalem 4.7 litra i bylo idealnie. Niestety nie wiem jak będzie jak cala miske zrzucisz. Kupilem bagnet ale zgadza sie z tym co mmi pokazuje wiec juz z niego nie korzystam za bardzo takze nie wiem czy jest sens kupowac.Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  14. Wlej 4.7l i bedzie idealnie :-) ja w caga u siebie zmienialem i wlalem 4.7 to mialem pod max na miarce.Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  15. Dzięki komoornik, sprawdzę sobie to wieczorem. Działa za***iście Taki efekt podświetlania u kolegi w A6 widziałem, a tu okazało się że w b8 też jest. Miły bonusik Dzięki za pomoc.
  16. A ja przy otwartych regulowałem Ok dzięki, spróbuję.
  17. Dzięki koledzy czyli QQ1 mam Poszedłem do samochodu, przez kabel pozmieniałem [09 - Cent. Wybiera.] [Coding - 07] --> Long Coding Helper --> Byte 16 Bit 6 - zmiana z 0 na 1 + w zielonym menu Poprzez Ukryte Menu wchodzimy w car --> carmenuoperation --> interior light ---> wartość 5 i w cardevicelist zaznaczyłem interior light. Zrobiłem restart MMI, pokazała się opcja do ustawiania podświetlania lecz jak nią kręcę to wydaje mi się że nic się nie zmienia, podświetlanie klamek, czy przestrzeni nóg świeci tak samo.
  18. leewang odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Niestety nie ma, można dokupić. Tak to sprawdzanie oleju na MMI pozostaje.
  19. Wlepka, do tego tak jak pisałem, oświetlenie drzwi, klamek, przestrzeni nóg i pokręteł od nawiewów, wszystko wygląda na ori.
  20. Wrzucę fotkę wlepy jak będę w domu. Dodatkowo widzę że chyba powinna być możliwość sterowania intensywnością tego podświetlania a ja w mmi nie mam takiej opcji.
  21. Aaa wewnętrzne to mam. Cholera dziwna sprawa, a na wlepce nie mam żadnego QQ1. Może ktoś faktycznie dołożył.
  22. To klamek nie mam doświetlanych. Jestem 2 właścicielem, ale pierwszy właściciel to gość po 50tce to wątpię żeby się bawił w dokładanie pakietów
  23. Zastanawiam się bo u mnie w kodach wyposażenia nie ma QQ1, a podświetlanie przy otwieraniu drzwi, przestrzeni nóg i kratek nawiewów mam... chyba że QQ1 to ledowe podświetlanie?
  24. No bo właśnie wydawało mi się że od 3.0tdi wystarczy do turbo z caha, a napisałeś big intercooler i się zacząłem zastanawiać czy nie trzeba jakiegoś customowego zakładać
  25. IC od 3.0 TDI wystarczy do 220km?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.