Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

leewang

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez leewang

  1. U mnie z A5 felgi et29 8,5cala są równo z nadkolem.
  2. leewang odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Cześć koledzy, Mam do Was prośbę, może zerkniecie na ostatni post w temacie : Męczę się ze stukami w zawieszeniu, już zaczynam mieć tego dość, mechanicy nie wiedzą a ja nie wiem co robić. Zerknijcie na ostatni post może ktoś będzie miał pomysł co to może być.
  3. Koledzy sorry za odgrzanie kotleta, ale zaczynam mieć dość a4 i szukam już wszędzie pomocy. U mnie stuki wyraźnie słychać jak pada deszcz, auto jest umyte, wtedy stuki się nasilają, jak jest sucho również stuka ale mniej. Stuki występują przy jeździe po dziurach na prostych kołach, przy wjeżdżaniu i zjeżdżaniu z krawężników na prostych i skręconych kołach, ostatnio jak wjeżdżałem pod ostrą górkę na pierwszym biegu bez gazu i kręciłem mocno kierownicą na boki to za każdym razem skrzypiało i stukało. Dziś zauważyłem że przy hamowaniu mocniejszym z np 70km/h słychać buczenie z przednich kół takie uuuuuuuuuuu, wcześniej tego nie było. Dźwięk jak na filmiku w 8, 10,11,12,13 sekundzie, takie dziwne stuki. Też mieliście coś podobnego? Byłem na przeglądzie, nic nie znaleźli, byłem u mechanika, zdejmowaliśmy koła, szukaliśmy, nic... pomóżcie bo to stukanie doprowadza już do szału.
  4. Terkotanie pojawiło się już przy jeździe na dziurach i czasami przy ruszaniu bez gazu, jakby drgania, wibracje od silnika się przenosiły gdzieś dalej i coś stukało. Macie jakieś sugestie ?
  5. Dzięki wrclaguna Ostatnia kwestia, która teraz wpadła mi do głowy, czy będzie problem jak kupię fotele od anglika? W sensie np dźwignie od przesuwania będą po innych stronach? Czy wszystko jest tak samo?
  6. Witam Mam fotele sport (jak w załączniku). Grzane i z regulacją lędźwi. Czy wymiana na fotele s-line grzane i z regulacją w Avancie obejdzie się bez jakichś cięć? Po prostu podejdą p&p, nie trzeba nic kodować? Boczków chyba nie opłaca się wymieniać bo niczym się nie różnią od standardowych? Ostatnie pytanie czy dużo jest roboty z wymianą podłokietnika na ten od s-line skórzany? Pozdrawiam
  7. Ja montowałem do 2.0tdi od 3.0tdi wtedy nie musisz kupować żadnych węży tylko sam IC za 100zł.
  8. Dzięki wielkie, czyli grill podejdzie, a ta osłona pod zderzakiem musi zostać wymieniona? Nie podejdzie ta stara?
  9. Witam, Koledzy jeżeli chciałbym zmienić swój zwykły zderzak na s-line to czy grill jest ten sam w zwykłej wersji co w s-line? Wtedy musiałbym dokupić tylko kratki z halogenami i cały ten szkielet zderzaka, a grill przełożyć od siebie? Czy może grill różni się wyglądem ? Bo jeżeli chodzi o przełożenie to z tego co pamiętam to p&p ? Jeszcze jedno pytanko, czy są jakieś wizualne różnice w tym szkielecie między s-line a zwykłym zderzakiem? Bo na allegro różnie to podpisują a tak na pierwszy rzut oka nie zauważyłem różnicy. Pozdrawiam
  10. Dzieki ;-) tez pozdrawiam choć nie kojarze b8 w sedanie gdzies w poblizu :-) Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  11. leewang odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Koledzy mozecie zobaczyc o co chodzi? Coś mi burczy albo terkota podczas jazdy pod górkę. Może ktoś ma pomysł o co moze chodzic?
  12. Witam, Koledzy wróciłem dziś ze strojenia samochodu, zauważyłem że jak wyjeżdżam pod górkę to coś zaczyna chrobotać. Nie wiem czy to coś z zawieszenia? Może coś się akurat zużyło podczas hamowania samochodu jak był przypięty pasami? Nie wiem sam co to może być. Na filmiku od 8 sekundy słychać to chrobotanie takie tr tr tr tr coś takiego. Wydaje mi się że dochodzi to z przedniej osi. Podobne chrobotanie dochodziło kiedyś z tyłu, wymieniłem jeden wieszak tłumika i chrobotanie ustało. Może muszę wymienić jeszcze jeden wieszak, ten dalej od tylnego zderzaka? Chyba że to nie tłumik no bo jednak słychać dźwięk jakby z przodu, ale bardzo podobny do tego jak chrobotał tłumik. Pomóżcie Dzięki !
  13. Ja jadę w czwartek rano, też mam nadzieje że wyjdą kreski jak w tej A3
  14. Nie ma jak Rotor Jak już jest s-line to przykleiłbym jeszcze znaczki s-line na błotnikach z przodu, jak dla mnie wisienka na torcie Pięknie się prezentuje.
  15. Dzięki Cuber za informację, potrzebuję jak najszybciej zrobić te klocki także pewnie będę dzwonił kto będzie miał wolny termin jak najszybciej Dodzwoniłem się do Adama przy Vetulaniego. Okazało się że przenoszą serwis i na razie mają przerwę z naprawą aut, także będę próbował umówić się na Mogilanach Umówiłem się do Michała, dzięki !!
  16. Dzięki, jutro przedzwonię
  17. Koledzy gdzie polecacie wymienić tylne klocki hamulcowe w Krakowie? Poczytałem że VCDSem trzeba je odblokować i chciałbym jechać do kogoś ogarniętego a nie Janusza który mi będzie tłukł młotkiem w klocki aż puszczą
  18. Dzięki za info i powodzenia w dalszych modach
  19. Przeglądnąłem cały temat, gratulacje furki i modyfikacji, jak dla mnie wszystko na plus i robiłbym tak samo Powiedz mi jak z tym pajączkiem od lifta? Bez problemu instalacja? Trzeba coś kodować czy p&p ?
  20. Ja też umówiony na 6 kwietnia 10:00
  21. leewang odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sorry nie zauważyłem nigdzie tutaj tego filmiku
  22. leewang odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W temacie keylessa
  23. leewang odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    Ukradli A6 w 30 sekund:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.