Treść opublikowana przez leewang
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Koledzy kończą mi się tarcze przednie i pomyślałem żeby zrobić jakiegoś swapa, co możecie polecić lepszego od serii w pieniądzach powiedzmy około 1000-1500zł?
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Ładnie siadły felgi Udało się zakodować lustra?
-
Wkłady do lusterek bocznych ORI czy zamiennik?
Moje przykleiłem na plastrach Tesa i ani drgną, niestety trochę krzywo siadły, bo byłem akurat w trasie, mróz i śnieg sypał i zależało mi tylko żeby mieć lusterka na autostradzie. Teraz tego już nie odkleję i muszę kupić nowe całe wkłady
-
Jakie ET dla felg 18 do Audi A4 B8?
Ładne te nowe fele i dużo mniej oklepane niż rotory. Nie wiem dlaczego ale jak dla mnie to u Ciebie przy rotorach było za nisko, a na tych Aluwerks idealnie siedzi A ta ostatnia fotka to na jakich sprężynach (na rotorach, gdzie przy aucie leży pudełko ze springami), na fabrycznych?
-
Jakie ET dla felg 18 do Audi A4 B8?
Jakie masz sprężyny założone? Jaki zawias? I co to za felgi? Ładnie to siadło Ja teraz szukam rotorów 9j et 33 i oponki 255/35. Zawias mam 1BE, co myślisz? Powinno być ok jeśli chodzi o spasowanie?
-
Chrobotanie stukanie na dziurach, przy jeździe pod górkę (film)
Podobno był to wahacz banan lewy, ale przy okazji wymieniłem jeszcze wahacze lewe górne przedni i tylni więc dokładnie nie wiem która z tych części była zepsuta. W każdym razie już nic nie stuka.
-
Wkłady do lusterek bocznych ORI czy zamiennik?
No to PW poproszę D4NTE
-
Wymiana dwumasy sprzegła
Koledzy podczas ruszania i delikatnego puszczania sprzęgła czuć szarpanie, czy to wina sprzęgła? Przy odpalaniu i gaszeniu raczej nie szarpie budą. Ewentualnie może ktoś podpowie po czym poznać że dwumas jest zużyty tak organoleptycznie jak się go wyciągnie, to co powinienem sprawdzić?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
4F0601165N, z tego co widze (http://sklep.motorpol.pl/sklep/) to okolo 170zl jeden dekielek.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W sumie i tak polisa kończy mi się w kwietniu, więc może warto to zgłosić. Zobaczę jeszcze. Dzięki !
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak mam wykupioną ochronę zniżek. Myślałem że nie tyczy się to kradzieży
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak zrobię, kupie na allegro i tyle. Skąd miałaby się pojawić dopłata do AC? Jak zgłaszam coś z AC to automatycznie wzrastają składki przy nowym AC?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak będę musiał zrobić, chyba że za jakiś czas znowu się ich pozbędę Trzeba zmienić model felg na bezdeklowe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cześć koledzy, Niestety ktoś w nocy pokradł dekielki z wszystkich Audi stojących na parkingu. U mnie niestety też ukradli te dekielki pajączki. Myślicie że jest sens zgłaszać to na policje? Jest jakaś szansa na zwrot kasy z AC na nowe dekielki?
-
Wkłady do lusterek bocznych ORI czy zamiennik?
Dzięki wielkie, to pewnie też kupię zamiennik.
-
Jakie ET dla felg 18 do Audi A4 B8?
Dzięki wielkie za wyjaśnienie. Obniżone jest standardowo zawias 1BE. Raczej bede szukal 9/33.
-
Wkłady do lusterek bocznych ORI czy zamiennik?
Witam, Wczoraj podczas jazdy zauważyłem że lusterka prawe i lewe mocno trzęsą się. Zatrzymałem się i można powiedzieć że te wkłady same odpadły, tak jakby odkleiły się od tej czarnej folii. Może ktoś miał też taki przypadek? Wymieniał wkład na ORI czy jakiś zamiennik? Widzę że zamienniki chodzą po 50-80zł za sztuke a ORI po 215zł. Nie wiem czy warto kupować oryginał czy nie warto przepłacać? Pozdrawiam
-
Jakie ET dla felg 18 do Audi A4 B8?
Koledzy żeby nie zakładać nowego tematu, Rotory 19 cali 8,5" i ET43 beda na równo z nadkolem? Czy beda bardzo schowane? Ewentualnie czy wychodziły oryginalne rotory z mniejszym ET? Teraz widzę że są 9J i ET33 one beda ok? To są oryginalne rotory jak taki rozmiar?
-
3.0 BiTDI 313KM opinie
Hej koledzy, Potrzebuję opinii na temat silnika 3.0 BiTDI w wersji 313KM. Czy dalej są problemy jak w tych starszych jednostkach z rozciągającym się łańcuchem itp itd? Jak ogólnie z awaryjnością tej jednostki? Ktoś może coś podpowiedzieć? Z góry dzięki. Pozdrawiam
-
Ledy w kierunkowskazach - jakie?
Jakie ledy poszły na tył? Ja nie dałem rady z wymianą z przodu...
-
Wymiana żarnika D3S Bixenon w A4 B8
Dzięki kolego, a jak już się okaże że to palnik to mogę kupić dowolny z oznaczeniem d3s? Ilość W albo V nie gra roli? Bo tutaj np mają 35W i 85V http://allegro.pl/d3s-osram-cool-blue-zarnik-oryginal-audi-a6-c6-09-i7043223506.html A te mają 35W i 42V http://allegro.pl/osram-ultra-life-xenon-d3s-42v-35w-pk32d-5-1-szt-i6884214514.html Nie wiem po prostu jakie palniki dokładnie mam kupić, ktoś podpowie?
-
Wymiana żarnika D3S Bixenon w A4 B8
Koledzy dziś na komputerze dostałem komunikat o nie działającym xenonie. Jak włączę światła to lewy xenon mruga i nie chce się zaświecic. Czy to będzie palnik do wymiany? Czy przetwornica? Najlepiej kupić 4300K? Osram czy lepiej Philips?
-
Ledy w kierunkowskazach - jakie?
Przypuszczam że nie będzie dużej różnicy. Ja swoich na razie nie zamontuje bo śnieg spadł i nie mam możliwości montażu Nie mam garażu jak na razie także lipa.
-
Wymiana żarówki kierunkowskazu w lampie Xenonowej
Dzięki koledzy, to będę robił drugie podejście